Stephen King’in Kara Kule Uyarlamasından İlk Soundtrack Geldi!

Stephen King'in Kara Kule serisinin bu sene vizyona girecek film uyarlamasından ilk soundtrack geldi!

Bu sene ağustos ayında vizyona girmesi beklenen ve yıllardır ertelen/iptal ol/yeniden hazırlan süreçleriyle pek çok Stephen King hayranının yüreğini eskitmiş olan Kara Kule‘nin sinema filmi uyarlamasında günler hızla geçmeye devam ediyor!

Filmden yayınlanan ilk soundtrack ise tek kelimeyle muhteşem!

Nikolaj Arcel‘ın yönetmenliğini üstlendiği filmde Silahşor Roland rolüyle Idris Elba‘yı, Siyahlı Adam rolündeyse Matthew McConaughey‘i göreceğiz. Özellikle Roland tercihi açısından çeşitli(!) tartışmalara sebep olan filmi öyle ya da böyle bütün King hayranlarının merakla beklediğini biliyoruz.

Bu soundtrack’ten sonra beklemesi daha zor olacağı ise bir gerçek!

Behind Blue Eyes adını taşıyan şarkı, The Who‘nun meşhur, aynı isimli parçasının cover’ı. İşte bu soundtrack’in  Spotify linki ve kapağı hemen aşağıda!

Etiketler:  
Yayın Editörü
1993 İstanbul. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü son sınıf öğrencisiyim. Çeşitli kısa ve orta metraj film projelerinde yer aldım. Öykü ve senaryo üzerine çalışıyorum. Eserlerim İzafi, Post, Kefal, Sahte Vefa, Gard gibi dergi ve fanzinlerde yayımlandı. 2013'ten beri üç arkadaşımla birlikte Marşandiz Fanzin'in makinistliğini yapmaya devam ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stephen King’in Kara Kule Uyarlamasından İlk Soundtrack Geldi!

Stephen King’in Kara Kule serisinin bu sene vizyona girecek film uyarlamasından ilk soundtrack geldi!

Bültenimize Katılın!

E-posta adresinizle listemize abone olun, tüm gelişmelerden önce siz haberdar olun!

Başa dönün