Avengers: Endgame Yönetmenlerinden Joe Russo’dan “Batman” İtirafı

Avengers: Endgame yönetmenlerinden Joe Russo, çekmek istediği bir sonraki süper kahraman filmi için DC'nin elinde bulunan "Batman"i işaret etti.

Avengers: Endgame gişede fırtınalar koparmaya devam ededursun, yapımın yönetmenlerinden yeni haberler gelmeye devam ediyor. Bildiğiniz gibi Endgame ile Infinity Saga serisi sonlanmış ve yeni bir maceranın temelleri atılmıştı. Filmin yönetmenleri Russo Kardeşler ise yeni projelerde Marvel Sinematik Evreni’nde olamayacaklarının sinyallerini vermişti.

Captain America: The Winter Soldier, Captain America: Civil War ve Avengers: Infinity War ile seriyi bambaşka bir noktaya taşıyan kardeşlerden Joe Russo geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen bir etkinlikte dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Marvel Sinematik Evreni’nin en başarılı işleri sayılan filmlerin altında imzası bulunan Joe Russo, etkinlikte kendisine yöneltilen hangi DC filmini çekmek istediğiyle ilgili soruyu Batman olarak yanıtladı. Görünüşe göre Joe, Pelerinli Süvari’nin büyük bir hayranıymış ve onun oyuncaklarını biriktirerek büyümüş.

Elbette gerçekçi olmak gerekirse Russo Kardeşleri bir DC filminde görmemiz hayli zor bir ihtimal. Kardeşler Marvel Sinematik Evreni’ne çağ atlatmış olabilir, ancak onları bugünlere getiren de kuşkusuz Marvel’ın Russolara duyduğu güvenden geliyor.

Kardeşlerin Disney ve Marvel’a sadık kalacak olmaları yüksek ihtimal. Marvel’ı incitecek böyle bir yola girmeleri hayli imkânsız görünüyor. Yine de insan merak etmeden duramıyor… Joe ve Anthony Russo’nun elinden bir Batman filmi izlemek nasıl olurdu?

Etkinlikte verilen bu cevabı bir adım olarak görmek mümkün mü? Yorumlarınızı ve teorilerinizi forumumuza gelerek bizlerle paylaşmayı unutmayın!


* Avengers: Endgame Filmi İncelemesi İçin Tıklayın

GÖZ ATIN  Titans Dizisinden Bruce Wayne ve Deathstroke'lu 2. Sezon Fragmanı

Avengers: Endgame Yönetmenlerinden Joe Russo’dan “Batman” İtirafı için 2 yorum

  1. Husey dedi ki:

    Keşke tekrar bir christopher nolan Batmanı görsek.


  2. Güzel bir Batman filmi yapmaları neden Marvel’ı incitsin ? Bu iki firma birbirlerine rakip olabilir; ama, düşman değiller. Tekrardan güzel bir; Batman ve Joker karşılaşması görmek isterdim açıkcası.


Avengers: Endgame Yönetmenlerinden Joe Russo’dan “Batman” İtirafı

Avengers: Endgame yönetmenlerinden Joe Russo, çekmek istediği bir sonraki süper kahraman filmi için DC’nin elinde bulunan “Batman”i işaret etti.

 

 

Başa dönün
Daha fazla Geek, Sinema
Game of Thrones Ekibi Sette Unutulan Kahve Hakkında Açıklama Yaptı

Game of Thrones'un 8. sezon 4. bölümünde kadrajda unutulan kahve bardağına dair dizi ekibinden açıklamalar...

Kapat