“Danny DeVito ‘Wolverine’ Olsun!” İmza Kampanyası Hızla Büyüyor

Marvel hayranları 75 yaşındaki aktör Danny DeVito'yu Wolverine rolünde görmek için(!) bir imza kampanyası başlattı.

Bu sıralar sinema ve televizyon dünyamız imza kampanyalarıyla hayli haşır neşir. Daha geçtiğimiz günlerde Game of Thrones’un final sezonunu beğenmeyen hayranlar, bölümlerin yeniden çekilmesi için devasa bir kampanya başlatmıştı. Şimdiyse sazı eline Marvel hayranları aldı ve Danny Devito için Wolverine rolünü istedi!

Her zaman olduğu gibi Change.org’da başlatılan kampanya Marvel Sinematik Evreni’nde izleyeceğimiz yeni filmlerde Wolverine rolü için Danny DeVito’yu gündem yapma peşinde.

“Game of Thrones 8. sezonu yeniden çekilsin!” temalı kampanya 1 milyon imzayı geçmiş olmasına rağmen pek de gerçekçi bir iş değildi. Peki Danny DeVito? Bunun da absürt ve eğlenceli olduğunu söylesek hayranlar bizlere kızmaz sanıyoruz.

Hugh Jackman’ın tahtını alacak isimlerin uzun süredir çeşitli tartışmalarla gündeme geldiği şu günlerde Danny DeVito da böylece radara girmiş(?) oldu.

Kampanya ilk hedefi olan 5,000 imzayı çoktan topladı. Bu haberin yayınlandığı sıradaki güncel imza sayısı ise 12,000′i geçmiş durumda.

CHANGE.ORG KAMPANYASINA GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYIN.

75 yaşındaki aktörü çoğu hayran 1992 yapımı Batman Returns filmindeki Penguin rolüyle hatırlıyor.

Disney’in Fox’un büyük bir bölümünü satın almasından sonra X-Men filmleri de evine dönmüştü. Ancak Disney cephesinde yakın zamana kadar Wolverine’i görebileceğimiz bir filmin gelmeyeceği biliniyor.

Yine de, her şeye rağmen son bir kez Danny DeVito diyorsanız kampanyaya buradan katılabilirsiniz!

Kaynak: Epic Stream

GÖZ ATIN  Star Wars Filmi Game of Thrones'un Yapımcılarına EmanetAnkara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

“Danny DeVito ‘Wolverine’ Olsun!” İmza Kampanyası Hızla Büyüyor için 4 yorum

  1. mit dedi ki:

    Hahaha :smiley: Yakışır! Manyaklar…


  2. Alp dedi ki:

    Vampir çocuğun Batman oluşu da göz önüne alınınca zamanlamana manidar.


  3. Gırgır amaçlı yapılmış bir uygulama ki insanlar baya bir oy verirler :smiley:
    Umut ediyorum; Wolverine için seçilecek karakter Batman ile aynı kaderi paylaşmaz. Batman gitti artık geçmiş olsun, Wolverine çok sağlam bir karakter olmalı. Eğer bundan sonra Old Man Logan olacaksa Stephan Lang çok uygun bence. Yok genç hali olacaksa da şu efsane kostümünü giydirsinler bu sefer :smiley:


“Danny DeVito ‘Wolverine’ Olsun!” İmza Kampanyası Hızla Büyüyor

Marvel hayranları 75 yaşındaki aktör Danny DeVito’yu Wolverine rolünde görmek için(!) bir imza kampanyası başlattı.

Başa dönün