Terminator: Dark Fate Filminden İlk Poster Yayınlandı

Başrollerinde Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton'ın olduğu yeni Terminator filmi "Terminator: Dark Fate" için ilk poster geldi.

Terminator serisinin uzun yıllar sonra belki de en merakla beklenen filmi Terminator: Dark Fate (Terminatör: Kara Kader) filminden ilk poster yayınlandı. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz mart ayında filmle ilgili güzel gelişmeyi paylaşmıştık, nihayet poster de geldi. Eh, muhtemelen ilk fragmanın gelmesi de yakındır.

Yeni görselde o çok özlediğimiz Linda Hamilton‘u Sarah Connor rolünde, elinde silahıyla görüyoruz. Ve bizleri şöyle bir söz karşılıyor:

“Mahşer gününden sonraki güne hoş geldiniz.”

Yeni yayınlanan Terminator: Dark Fate posteri şu şekilde:

Terminator

Terminator: Dark Fate posteriyle paylaşılan tanıtım yazısı da şu şekilde:

Arnie geri dönüyor! Tüm zamanların en önemli aksiyon ve bilim-kurgu filmlerinden biri olarak kabul edilen Terminatör’ün devam halkası olan Terminatör: Kara Kader’in yönetmen koltuğunda Deadpool’un yönetmeni Tim Miller oturuyor. Filmde Schwarzenegger’a ‘Sarah Connor’ karakteri ile Linda Hamilton eşlik ediyor.

Yeni filmle ilgili sizlerin beklentileri nelerdir? İkinci film ayarında ya da ona yakın bir yapım izleyebilecek miyiz dersiniz? Yoksa bu seri 91’deki o Mahşer Günü’nü hiçbir zaman yakalayamayacak mı? Sonuçta aradan geçen onca yılın sonunda nihayet doğru bir hamleyle James Cameron serinin yayın haklarını tekrar eline aldı ve filmin yapımcılığını üstlendi. Forumlarımızda görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz!

Yönetmenliğini Tim Miller‘ın üstlendiği film 1 Kasım 2019 tarihinde vizyonda olacak.

GÜNCELLEME: Biz haberi yayınladıktan 2 saat sonra filmin fragmanı da paylaşıldı.

* * *

Terminatör 2: Yapay Zekâ, İnsanlığın Göreceği Son Durak mı?

1988, Darıca doğumlu. Koaceli Üniversitesi İnşaat Teknikerliği bölümü mezunu. Türk Dili ve Edebiyatı alanında ikinci üniversitesini okumaya devam ediyor. Birçok gazete ve dergide yazıları ve öyküleri yayımlandı. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever. | İletişim: hakantunc@kayiprihtim.com

Terminator: Dark Fate Filminden İlk Poster Yayınlandı için 26 yorum

 1. Husey dedi ki:

  İlk fragmanı yayınlandı hocam ve harika görünüyor.İki usta el deymiş kötü olacağını sanmıyorum.:slight_smile:


 2. Yani sen diyorsun ki Del Toro yerine Cameron olsaydı bu filmin gişesi daha yüksek olurdu :smiley:


 3. İyi ama, Peter Jackson hem yapımcıydı hem yönetmen. Toplamda o seri; 2 küsur milyar ciro yapmıştı. Ayrıca, Alita düşük bir gişe elde etti. 8 seri yapacaklarını sanmıyorum. Tamam, 2. film kesin gibi duruyor. Ama, henüz bir açıklama yok. Ayrıca, Cameron artık Avatar filmlerine odaklandı. Seri halde çıkartacak filmleri. Diğer taraftan da, Avengers’in tahtını sallaması yüzünden o rekoru geçecek bir film mutlaka düşünüyordur. Bu arada, bir Alita filmi çeker mi pek sanmıyorum. Hele ki Avengers bu hızla 3 milyar ciro yaparsa, Cameron mutlaka efsane bir film peşine düşer ki, tek seçenek Avatar 2.


 4. Avatar çıktığı döneme göre çok güzel film ama 2. Filmin ilk filmi geçeceğini tahmin etmiyorum.

  Tam hatırlamıyorum ama yüzük kardeşliğinin hasılatı 400 milyon dolardı kralın dönüşü ise 1 milyar dolardan fazla idi
  Böyle kıyaslarsak ilk filim gişesi düşük ama yeterli bence 2. Film çıkarsa daha fazla bütçe yapar
  Mesela John wick’te aynı ilk filmin gişesi yüksek değildi ama iyi başarı yaptı. John wick 3 ise 1 milyar dolarlardan bahsediliyor. Belki 1 milyar dolar yapmaz ama çok iyi hasılat yapacağı kesin :slightly_smiling_face:


 5. 3- 4 ve genesis filimlerinden iyi olsun yeter. Ve mümkünse daha fazla Terminatör filmi çıkmasın.


Terminator: Dark Fate Filminden İlk Poster Yayınlandı

Başrollerinde Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton’ın olduğu yeni Terminator filmi “Terminator: Dark Fate” için ilk poster geldi.

Başa dönün