in , ,

Elijah Wood’lu “Among Us” Animasyon Dizisinden İlk Fragman

Among Us animasyon dizisi için ilk fragman yayınlandı. CBS Studios tarafından geliştirilen yapım seslendirme kadrosundaki isimlerle dikkat çekiyor.

Among Us Animasyon Dizisi Fragman
- Reklam -
- Reklam -

Among Us animasyon dizisi için ilk fragman dün gece gerçekleştirilen Summer Game Fest. etkinliği sırasında paylaşıldı. CBS Studios, dünyaca ünlü oyun serisini ekrana taşımaya hazırlanıyor. Yapımın seslendirme kadrosunda ise Elijah Wood, Randall Park ve Ashley Johnson gibi yıldız isimler yer alıyor.

Video oyunlar, son dönemlerde sinema ve TV dünyasının en popüler ürünleri arasında yer alıyor. The Super Mario Bros.’un 1,3 milyar doları aşan gişe hasılatı, HBO’nun Emmy ödüllü The Last of Us’ı, Prime Video’nun yıla damga vuran Fallout’u derken her gün bir başka video oyun serinin uyarlama haberleri gündeme taşınıyor.

2018’de Innersloth imzasıyla çıkan Among Us oyunu da, animasyon dizisi formatında izleyicilerle buluşmak üzere geliştirilmeye devam ediyor. Bir uzay gemisinde geçen oyun, mürettebat üyelerinin görevlerini yerine getirerek Dünya’ya dönme çabalarını anlatıyor. Ancak mürettebat arasında bir sahtekâr, bu yolculuğu sabote etmek için harekete geçiyor. Ekip, sahtekârı tespit etmek için oylama yapıyor ve oyuncular doğru kişiyi bulduğunda oyunu kazanıyorlar.

- Reklam -

Among Us Animasyon Fragman

Özellikle pandemi döneminde iyi bir çıkış yakalayan oyun, CBS Studios imzasıyla animasyon formatında izleyicilerin beğenisine sunulmaya hazırlanıyor.

CBS Studios, dizi için oyunu geliştiren Innersloth ve Big Mouth ile Spider-Man: Across the Spider-Verse gibi yapımlarla tanınan animasyon stüdyosu Titmouse ile işbirliğiyle yapıyor.

Among Us Animasyon Dizisi Fragmanı | İZLE

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

Oyun muhabiri Geoff Keighley tarafından dün gece gerçekleştirilen Summer Game Fest. etkinliği birçok yeni oyunun tanıtımına ev sahipliği yaparken aynı zamanda Among Us gibi oyundan başka bir medyuma uyarlanan yapıtlara da yer verdi.

Animasyon dizisinden paylaşılan ilk fragman izleyicilere Skeld gemisindeki karakterlerin her birini ve çeşitli rollerini görme şansı verdi.

- Reklam -

Among Us Animasyon Dizi Fragman

Dizide yer alacak bazı karakterler ve onları seslendirecek sanatçılar da geçen dönemlerde belli olmuştu. Yapımda yer alanlar arasında kaptan Red rolüyle Randall Park, güvenlik şefi Purple rolüyle Ashley Johnson, White rolüyle Patton Oswalt, stajyer Green rolüyle Elijah Wood, aşçı Brown rolüyle Phil LaMarr ve mühendis Lime rolüyle Wayne Knight yer alıyor.

Among Us animasyon dizisi hakkında henüz bir yayın tarihi duyurulmadı.

Among Us animasyon dizisi hakkındaki beklentilerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilirsiniz.

Kaynak: The Verge


Kayıp Rıhtım’ı Google Haberler, Facebook, X ve Instagram üzerinden takibe alabilirsiniz.

Ethem Yekta Ulaş

21 yaşındayım ve Güzel Sanatlar Fakültesi'nde okuyorum. Çocukluğumdan beri bir şeyler üretmeyi seviyorum ve farklı alanlarda deneyim kazanmak istiyorum. Tutkum, öğrenme isteğim ve bu alanlarda kendi tarzımı oluşturma çabamla ilerlemeye devam ediyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Harry Potter: Quidditch Champions Fragman Çıkış Tarih

“Quidditch” Temalı “Harry Potter” Oyunu Geliyor: İşte “Quidditch Champions”tan İlk Fragman

Exhuma Vizyon

“Oldboy”dan Choi Min-sik’in Başrolünde Yer Aldığı Güney Kore Filmi “Exhuma” Sinemalarda