in , ,

“Assassin’s Creed Shadows”tan Yeni Detaylar ve Oynanış Fragmanı

“Assassin’s Creed Shadows” için uzun soluklu bir oynanış fragmanı yayınlandı. Ubisoft Forward 2024 etkinliği Japonya’da geçen yeni maceraya ayrıntılı bir bakış sundu.

Assassin's Creed Shadows Oynanış Fragmanı
- Reklam -
- Reklam -

Assassin’s Creed Shadows oyunundan yaklaşık 13 dakikalık yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı. İşte Ubisoft Forward 2024 etkinliğinden öne çıkan yeni Assassin’s Creed macerasından detaylar!

Geçen mayıs ayında Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu Shadows duyuruldu. Ubisoft, dün geceki etkinlikte bu sonbahar oyuncularla buluşacak yeni AC macerası için kapsamlı bir tanıtım paylaştı.

İlk oyunu 2007 yılında yayınlanan ve o günden beri türünün en bilinen yapımları arasında bulunan Assassin’s Creed; oyun dışında sinema filmi, roman ve tiyatro gibi farklı medyumlarda da hayranlarının karşısına çıktı.

- Reklam -

Assassin's Creed Shadows Oynanış Fragmanı Ubisoft Forward 2024

Son olarak 800’lü yılların Bağdat’ında geçen Mirage ile adından söz ettiren serinin yeni halkasında ise yolculuk 1500’lü yılların Japonya’sına doğru olacak.

Yasuke adlı samuray ile bir ninja (şinobi) olan Naoe karakterlerini merkeze alan gizlilik ve aksiyon türündeki oyun, böylelikle geri sayıma geçmiş oldu.

13 Dakikalık Assassin’s Creed Shadows Oynanış Fragmanı

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

Star Wars Outlaws ile birlikte Ubisoft’un yakın gelecekteki en ses getiren oyunlarından birisi olması beklenen Shadows’un yeni tanıtımı, karakterlere dair yeni detaylar sunuyor.

Fragmanda Yasuke, Fukuchiyama’nın kırsal-şehir karışımı merkezinde keşif yaparken, bir haydutla karşılaşıyor ve bu haydut onu uyarıyor. Sonrasında Naoe ve Yasuke arasında bir sinematik sahne ekrana yansıyor. Bu sahne, Naoe’nin gizlilik tabanlı aksiyonuna bir geçiş sağlıyor. Bu bölümler oyunun gölgelerde geçen taraflarını ele alıyor. Naoe’nin kaçışına ev sahipliği yapan bir diğer sahnenin ardından video açık dünya tanıtımıyla sona eriyor.

- Reklam -

Assassin's Creed Shadows Oynanış Fragman Ubisoft Forward 2024

Daha önce kod adı Red olarak bilinen Shadows ilk olarak geçen ay tanıtıldı. 16. yüzyıl Japonya’sında geçen oyunda her biri kendine özgü bir savaş tarzına sahip iki ana karakter bulunuyor.

Harita genişliği açısından Origins ile kıyaslanan yeni macera, oyuncuların çevredeki alanı manuel olarak incelemelerine ve dünyanın detaylarını görmelerine olanak tanıyacak şekilde kurguladıklarını öne sürüyor.

Assassin’s Creed Shadows – Xbox Showcase Fragmanı

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

Assassin’s Creed Shadows 15 Kasım 2024 tarihinde Xbox, PlayStation, PC, Mac ve Luna platformları üzerinden oyuncularla buluşacak.

Assassin’s Creed Shadows oyunu hakkındaki beklentilerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, daha fazlası için bizleri Google News’ten takip edebilirsiniz.

Kaynak: VG247

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for iskenderc iskenderc dedi ki:

    Kaç sene sonrasında çıkmasına rağmen, Ghost of Tsushima’nın güzelliği ve estetiği yanında o kadar yavan kalıyor ki. Yazık cidden.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Prince of Persia: The Sands of Time Çıkış Tarihi Belli Oldu

Sil Baştan Tasarlanan “Prince of Persia: The Sands of Time” Oyununun Çıkış Tarihi Belli Oldu (Video)

Noam Chomsky Konusma Yetisi

Ünlü Düşünür Noam Chomsky Sağlık Sorunları Sebebiyle Konuşma Yetisini Kaybetti