in ,

GAİN Dizisi “Ayak İşleri” 4. Sezon ile Geri Dönüyor: Yeni Bölüm Çekimleri Başladı

Ayak İşleri 4. sezon prodüksiyon aşamasına geçti. GAİN platformunda yayınlanan komedi dizisi, yeni sezonu ile geri dönecek.

Ayak İşleri 4. Sezon - Gain
- Reklam -
- Reklam -

Ayak İşleri 4. sezon çekimleri başladı. GAİN platformu, sosyal medya hesabı üzerinden yeni sezonun prodüksiyon aşamasına geçtiğini duyurdu.

Başrollerinde Çağlar Çorumlu (Pek Yakında, Arif v 216, Güldür Güldür) ile Güven Murat Akpınar (Suskunlar, Yakamoz S-242, İstanbullu Gelin) ikilisinin yer aldığı komedi ve aksiyon dizisi Ayak İşleri, yeni sezonuyla geri dönüyor.

Yönetmenliğini Caner Özyurtlu’nun (Biz Böyleyiz, Maide’nin Altın Günü, Yok Artık) Ayak İşleri dizisi ekran yolculuğuna 2021 yılında başlamış ve o dönemden beri kendisine has bir izleyici kitlesi yakalamayı başarmıştı. 3. sezonuyla Mart 2023 tarihinde final yapan dizi, daha sonra bir yeni sezonla ekranlara geri dönme kararı aldı.

- Reklam -

Ayak İşleri 4. Sezon

Senarist ekibinde Volkan Öge ve Deniz Alnıtemiz’in de yer aldığı Ayak İşleri’nin 4. sezonu 2024 yılı içerisinde izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Ayak İşleri 4. Sezon ile Macerasına Devam Edecek

Ayak İşleri dizisi mafya dünyasının deneyimli görev insanı, duygusal maço Vedat ile politik doğruculuğa kafayı takmış genç Evren’in, zengin iş insanı Servet Abi’nin kirli “işlerini” halletmeye çalışırken başlarına gelen eğlenceli ve aksiyon dolu olayları konu alıyor.

Caner Özyurtlu, yapımcılığını Biz Böyleyiz, Peri: Ağzı Olmayan Kız, Yok Artık, Görünmeyenler, Maide’nin Altın Günü gibi filmlere imza atmış olan AC Film’in üstlendiği Ayak İşleri dizisinin yeni sezonunda da yönetmen koltuğunda yer alıyor.

Yeni sezondan paylaşılan ilk fotoğrafta Caner Özyurtlu, Çağlar Çorumlu ve Güven Murat Akpınar üçlüsü klaket tutarken görüntüleniyor.

- Reklam -

Ayak İşleri 4. Sezon Çekimleri

Şimdiye dek 3 sezonda toplam 30 bölüm ile izleyicilerin karşısına çıkan dizi, son dönemlerin bir başka komedi yapımı GİBİ ile birlikte türünün özgün örnekleri arasında anılmaya devam ediyor.

4. Sezon Sonrası Sinema Filmi de Yolda

IMDb puan ortalaması 8,4/10 olan yapım için geçen yıl bir film uyarlamasının yolda olduğu da duyurulmuştu. Senarist Volkan Öge Ekim 2023’te film senaryosunun tamamlandığını duyuran bir gönderi paylaşmıştı. Film için henüz bir vizyon tarihi belirtilmese de Öge katıldığı bir programda önce 4. sezonun izleyicilerle buluşacağını açıklamıştı.

Ayak İşleri 4. Sezon hakkında net bir çıkış tarihi belirtilmedi. Ancak yeni sezonun 2024 yılı bitmeden prömiyer yapacağı kaydediliyor.

Ayak İşleri 4. Sezon hakkındaki beklentilerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, dizi dünyasından yeni gelişmeler için bizleri Google News’ten takip edebilirsiniz.

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Alien: Romulus Yeni Fragman

“Alien” Geri Dönüyor: Fede Álvarez’in “Romulus” Filminden Yeni Fragman

Evangeline Lilly Emeklilik Kararı

“Lost” Dizisindeki Kate Austen Rolüyle Akıllara Kazınan Evangeline Lilly, Oyunculuğu Bıraktığını Açıkladı