in , , ,

İki Popüler Dövüş Animesi Aynı Filmde Buluşuyor: İşte “Baki Hanma VS Kengan Ashura”dan İlk Fragman

Baki Hanma VS Kengan Ashura filmi, iki popüler animenin karakterlerini aynı ringe çıkartıyor. Yeni Netflix filminden ilk fragman yayınlandı.

Baki Hanma VS Kengan Ashura Anime Filmi Geliyor | Fragman
- Reklam -
- Reklam -

Anime dünyasının iki devi Bak VS Kengan Ashura filminde bir araya geliyor. Netflix’te yayınlanacak bu özel filmin ilk fragmanı da yayınlandı.

Keisuke Itagaki’nin kaleme aldığı ve Weekly Shonen Champion’da yayınlanan Baki mangası, bugüne dek 85 milyondan fazla sattı. Başkarakter Baki Hanma ile babası Yujiro Hanma arasındaki epik yaşam-ölüm mücadelesini anlatan seri, dövüş tutkunlarının gözdesi.

Öte yandan Yabako Sandrovich’in kaleminden çıkan ve Daromeon’un resimlediği Kengan Ashura mangası, Ura Sunday ve MangaONE’da yayımlanıyor. Sıradan bir ofis çalışanı olan Kazuo Yamashita’nın gizemli dövüşçü Ohma Tokita ile tanışması ve bu tanışmanın onu “Kengan” maçlarına sürüklemesiyle başlıyor. Burada şirketler, aralarındaki anlaşmazlıkları seçkin dövüşçüleri üzerinden bahis oynayarak çözüyor.

- Reklam -

Baki Hanma VS Kengan Ashura Anime Filmi Geliyor | Fragman

Şimdi yeni Netflix filmi, yeraltı dövüş organizasyonlarının bu iki devini bir araya getiriyor. Baki ve Kengan Ashura serilerinin ikonik karakterlerinin tüm hünerlerini sergileyeceği bu özel yapım, izleyicilerin adrenalin seviyesini zirveye çıkarmaya hazırlanıyor

Baki Hanma VS Kengan Ashura adıyla yayınlanacak ve toplamda 1 saat 2 dakikadan oluşacak anime filmi, 6 Haziran 2024’te dünya çapında Netflix üzerinden yayına girecek.

Baki Hanma VS Kengan Ashura Fragmanı | İZLE

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

Baki Hanma VS Kengan Ashura fragmanında, her iki serinin de baş karakterleri yer alıyor. Nobunaga Shimazaki’nin Baki Hanma’yı, Tatsuhisa Suzuki’nin de Ohma Tokita’yı seslendirdiği belli oluyor. İki ünlü seslendirme sanatçısının buluşması, hayranları sosyal medyada oldukça heyecanlandırmış durumda.

- Reklam -

Peki bu iki dövüş ustası arasındaki rekabetin nedeni ne? Hangi şartlar altında kapışacaklar? Bir düşmanlık mı var, yoksa karşılıklı saygıdan mı doğan bir mücadele mi olacak? Tüm bu soruların cevapları için hayranların 6 Haziran’ı beklemesi gerekecek.

Baki Hanma VS Kengan Ashura Poster

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: En İyi Samuray Animeleri: İşte İntikam ve Macera Dolu 12 Anime Yapımı

Her iki dövüş animesini de takip ediyor musunuz? Baki Hanma VS Kengan Ashura filminden beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, daha fazlası için bizi Google News’ten takip edebilirsiniz.

Kaynak: Whats on Netflix

Ayşe Yılmaz

Ankara doğumlu, Antalya'da yaşıyor. Hacettepe Üniversitesi'nde İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun. Hayalleri arasında iyi bir İngilizce öğretmeni olmak veya çevirmenlik yapmak var. İngilizce dışında Almanca da bilmekte. Boş zamanlarında kitap okumayı, yürüyüş yapmayı ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Tom Hiddleston ve Willem Dafoe "Tenzing" Filminde Rol Alacak

Tom Hiddleston ve Willem Dafoe, Ünlü Everest Dağcısı Tenzing Norgay’ın Biyografik Filminde Rol Alacak

Chris Hemsworth - Süper Kahraman Filmleri - Martin Scorsese

Chris Hemsworth’ten Martin Scorsese’ye Cevap: “Süper Kahraman Filmleri Saygı Görmeyi Hak Ediyor”