in , , ,

“Batman Ninja”nın Devam Filmi “Batman Ninja vs. Yakuza League”den İlk Fragman

Batman Ninja vs. Yakuza League fragmanı yayınlandı. Kara Şövalye, 2018’de yayımlanan aksiyon anime filminin devamı ile Japon topraklarına geri dönüyor.

Batman Ninja vs. Yakuza League Fragmanı Yayınlandı
- Reklam -
- Reklam -

Batman Ninja vs. Yakuza League fragmanı, DC’nin sevilen kahramanının Japonya’da geçen yeni bir macerasını gözler önüne seriyor.

Warner Bros. Japan, bu yılki Anime Expo etkinliğinde devam filminin ilk fragmanını ve posterini paylaştı. Batman, eski dostları olan Justice League üyelerinin yeni ve karanlık halleriyle karşı karşıya geliyor.

Devam filminde Batman, yeşil fener Jessica Cruz, Aquaman, The Flash ve Wonder Woman ile karşı karşıya gelecek. Ancak bu sefer Justice League kahramanları, feodal Japonya’nın tehlikeli yeni yüzleri olarak izleyicinin karşısına çıkıyor. Batman Ninja vs. Yakuza League‘de Bruce Wayne’in samuraylar ve ninja suikastçılarla dolu bir döneme yeniden uyum sağlamak zorunda kalacağı anlaşılıyor. İlk filmin aksine bu sefer Batman, kostümünde Japon kültürünün derin izlerini taşıyan bir tasarımla geliyor.

- Reklam -

Batman Ninja vs. Yakuza League Poster

Batman Ninja‘nın 2018’de yayımlanan ilk filmi, Gotham’ın en kötü şöhretli düşmanlarını zaman yolculuğuyla feodal Japonya’ya taşıyordu. Kara Şövalye teknolojiye erişim olmadan, zekâsı ve müttefikleriyle düzeni sağlamak için mücadele veriyordu. Bu yeni filmde ise Batman, Joker ve Gorilla Grodd gibi Gotham’ın kötülerini alt ettikten sonra, şimdi de karanlık tarafa geçmiş eski dostlarıyla yüzleşmek zorunda kalacak.

Yeni fragmanda görülen Yakuza League üyeleri, klasik DC kahramanlarından oldukça farklı bir şekilde tasvir ediliyor. Wonder Woman bir kartal dövmesi ile gözkürken, The Flash geleneksel Japon hasır şapkalarından takıyor. Aquaman bir balıkçı bandanası takarken Green Lantern ise Japon usulü bir fener taşıyor. Kara Şövalye’nin bu yeni tehditlerle nasıl başa çıkacağı merak konusu.

Hemen aşağıdan yayınlanan ilk fragmana göz atabilirsiniz:

Batman Ninja vs. Yakuza League Fragmanı | İZLE

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

- Reklam -

Batman Ninja vs. Yakuza League, yine Kamikaze Douga stüdyosu tarafından yönetiliyor. JoJo’s Bizarre Adventure ve Promare gibi ünlü projelerde çalışmış olan Junpei Mizusaki yönetmen koltuğuna otururken, Shinji Takagi yardımcı yönetmen olarak projede yer alıyor. Filmin senaryosunu Kazuki Nakashima kaleme aldı. Karakter tasarımlarını da Takashi Okazaki hazırladı. Müzik tarafında ise Yugo Kanno var. Batman’in Japonya’da geçen bu yeni macerasında Koichi Yamadera bir kez daha Kara Şövalye’yi seslendirecek.

Batman Ninja vs. Yakuza League Yeşil Fener

Film hakkında daha fazla detay ve resmi çıkış tarihinin önümüzdeki aylarda yayınlanması bekleniyor.

Yeni anime filminin ilk görüntülerini nasıl buldunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, güncel fragmanlar için bizleri Google News’ten takibe alabilirsiniz.

Kaynak: IGN

Ayşe Yılmaz

Ankara doğumlu, Antalya'da yaşıyor. Hacettepe Üniversitesi'nde İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun. Hayalleri arasında iyi bir İngilizce öğretmeni olmak veya çevirmenlik yapmak var. İngilizce dışında Almanca da bilmekte. Boş zamanlarında kitap okumayı, yürüyüş yapmayı ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Witch Hat Atelier Anime Uyarlama Fragman

Popüler Fantastik Manga Serisi “Witch Hat Atelier” Anime Oluyor: İşte İlk Fragman

2024'ün Şimdiye Kadar Yayınlanan En İyi Filmleri (Variety)

İşte Variety Dergisine Göre 2024’ün Şimdiye Kadar Yayınlanan En İyi Filmleri