in , ,

Josh Malerman Uyarlaması “Bird Box”ın Devam Filminden Yeni Fragman

Bird Box Barcelona fragmanı yayınlandı. 2018’de Josh Malerman’ın bilimkurgu ve gizem türündeki romanından uyarlanan hikâyenin devam macerası geliyor.

Bird Box Barcelona Fragmanı
- Reklam -
- Reklam -

Bird Box Barcelona fragmanı paylaşıldı. Netflix’te yayınlanacak devam filmi, Sandra Bullock’lu orijinalinden daha büyük ve daha korkutucu bir macerayı izleyiciyle buluşturmayı hedefliyor.

İlk filmde Sandra Bullock, insanların baktıklarında kendilerini öldürmelerine neden olan gizemli yaratıklarla dolu kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalan Malorie Hayes rolündeydi. Bird Box Barcelona’da ise Mario Casas, ilk filmde yer alan yaratıklar da dahil olmak üzere Barselona’da çeşitli tehditler ve zorluklarla karşı karşıya kalan Sebastian rolüne hayat veriyor. Filmde ayrıca Georgina Campbell, Alejandra Howard, Naila Schuberth, Diego Calva Hernández, Patrick Criado, Lola Dueñas, Gonzalo de Castro, Michelle Jenner ve Leonardo Sbaraglia gibi oyuncular yer alıyor.

Bird Box Barcelona Fragmanı Yayınlandı

- Reklam -

Şimdi Netflix, Bird Box Barcelona için yeni resmi tanıtım fragmanını yayınladı ve bu yeni filmin orijinal Bird Box filminden hem daha büyük hem de daha korkutucu göründüğünü gösterdi.

Görüntüler, filmin şehir ortamı nedeniyle orijinalinden çok daha büyük bir film olacağını gösteriyor. Ayrıca fragmanda yer alan “Bu yaratıklar değişiyorlar,” cümlesi, Sebastian’ın Barselona’da yüzleşmek zorunda kalacağı daha da bilinmeyen tehditlere işaret ediyor olabilir.

Yayınlanan ilk tanıtımı hemen aşağıdan Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Bird Box Barcelona Fragmanı Türkçe Altyazılı | İZLE

YouTube video

(Fragmana YouTube üzerinden ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.)

2018’de büyük ilgi gören Bird Box filmi, yapımcıların imzasını taşıyan BIRD BOX BARCELONA ile ekran başındaki izleyicileri heyecanlandırmaya devam ediyor. Bu yeni yapımda, gizemli bir gücün dünya nüfusunu azaltması sonucunda Sebastian, ıssız sokaklarında hayatta kalmak için Barselona’da bir serüvene atılıyor. Ancak şehirden kaçmaya çalışırken hayatta kalan diğer insanlarla güvenilmez ittifaklar kurmak zorunda kalırken, beklenmedik ve daha da korkunç bir tehdit ortaya çıkar.

- Reklam -

Bird Box Barcelona Poster

Bird Box’ın İspanyolca spin-off’una ilişkin haberler ilk olarak 2021’de ortaya çıktı ve yapımın yönetmenliği ile senaristliğini İspanyol film yapımcıları Alex ve David Pastor üstlendi. Mayıs 2023’te yayınlanan genel bir tanıtım videosunda bu spin-off’un adı da belli oldu.

Bird Box Barcelona, 14 Temmuz 2023 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini almış olacak.

Bird Box Barcelona hakkındaki beklentilerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, daha fazla sinema haberi için bizleri Google News’ten takibe alabilirsiniz.

Kaynak: Movie Web

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Saygın Ersin - Ateş ve Bedel Söyleşisi

Saygın Ersin: “Öyle Fantastik Şeyler Yaşadık ki Fantastik Bir Kurgunun Bile Görmezden Gelme Şansı Olamadı”

Hocus Pocus 3 Filmi için Çalışmalar Başladı

Disney Yıllar Sonra Geri Döndüğü “Hocus Pocus” Serisine 3. Film ile Devam Edecek