in , , ,

Popüler Futbol Animesi “Blue Lock”ın 2. Sezonundan İlk Fragman Yayınlandı

Blue Lock 2. Sezon fragmanı yayınlandı. Popüler futbol animesi, Episode Nagi filminin ardından merakla beklenen devam bölümleri ile geri dönüyor.

Blue Lock 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı
- Reklam -
- Reklam -

Blue Lock 2. Sezon fragmanı paylaşıldı. Hayranlarının heyecanla beklediği yeni sezon, futbolun sınırlarını zorlayan olay örgüsü ile izleyicileri tekrar ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor.

Yeni sezonda Blue Lock’ın ana karakteri Yoichi Isagi ve takım arkadaşlarının Japonya U-20 Milli Takımı’na karşı verecekleri zorlu mücadeleye odaklanılıyor. Bir önceki sezon, İkinci Seçim aşamasını ve Blue Lock Takımı ile Japonya U-20 Milli Takımı arasındaki maçın ipuçlarını vererek sona ermişti. 2. sezon, Üçüncü Seçim aşaması ve U-20 Arkı’nın heyecanını yaşatmaya hazırlanıyor.

Blue Lock animesinin resmi sitesi üzerinden yayınlanan fragman, anime hayranlarına büyük sürprizler vaat ediyor.

- Reklam -

Hemen aşağıdan yayınlanan ilk fragmanı izleyebilirsiniz:

Blue Lock 2. Sezon Fragmanı | İZLE

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

Görüntülerin başında, Blue Lock Projesi’nin Genel Direktörü Ego Jinpachi, İkinci Seçim’den sağ çıkan 35 forvete hitap ediyor. Jinpachi, bu genç forvetlerin egolarını körükleyerek onları U-20 Japonya Milli Takımı ile karşılaşacakları kritik maça hazırlıyor. Maçın sonucu projenin geleceğini belirleyecek; eğer kaybederlerse proje sona erecek, ancak kazanırlarsa Japon futbolunun çehresini tamamen değiştirme ve Japonya’nın milli takımına dahil olma şansını yakalayacaklar.

Bu gerilim dolu sahneler arasında Yoichi Isagi’nin düşünceleri de dikkat çekiyor. Isagi, U-20 Japonya Milli Takımı’na karşı oynama fırsatını hayatını tamamen değiştirebilecek bir an olarak görüyor. Karşılaşma onun yeteneklerini ülkenin en iyi oyuncularına karşı sergileyip kendini kanıtlama şansı olarak öne çıkıyor.

Blue Lock 2. Sezon Fragman

Fragmanın sonunda izleyiciler ilk kez Satoshi Hino’nun seslendirdiği Oliver Aiku’yu görüyor. Oliver Aiku, Japonya U-20 Milli Takımı’nın kaptanı ve savunmanın bel kemiği olarak tanıtılıyor. Blue Lock’un tamamı forvetlerden oluşan takımı karşısında, Oliver Aiku’nun kendini kanıtlaması gereken bir mücadeleye gireceği vurgulanıyor.

- Reklam -

Blue Lock 2. sezonun yönetmen koltuğunda Tetsuaki Watanabe ve Shunsuke Ishikawa otururken, senaryo Taku Kishimoto tarafından kaleme alınıyor. Animasyon stüdyosu Eight Bit’in ellerinde canlanan sezon, izleyicilere unutulmaz anlar yaşatmayı vaat ediyor.

Blue Lock 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Anime Muneyuki Kaneshiro ve Yusuke Nomura tarafından yazılıp çizilen ve Kodansha’nın Weekly Shonen Magazine’ında yayımlanan manga serisinden uyarlanıyor. Manga, Japonya’nın 2018 Dünya Kupası’ndaki hayal kırıklığından sonra, ülkenin yeni bir yıldız forvet arayışına odaklanıyor. Blue Lock, Japonya’nın futbol sahnesine yeni bir soluk getirmek için 300 genç yeteneğin kıyasıya mücadelesini konu alıyor.

Blue Lock 2. Sezon Poster

Yeni sezonun ilk bölümü 5 Ekim 2024’te Japonya’da yayınlanacak ve sezon boyunca toplam 14 bölümle izleyicilerin karşısına çıkacak. Epsiode Nagi adlı sinema filmi ise kısa bir süre önce Türkiye’deki izleyicilerle de buluşmuştu.

Popüler futbol animesinin 2. sezon bölümlerinden beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, daha fazlası için bizleri Google News’ten takibe alabilirsiniz.

Kaynak: Crunchyroll

Ayşe Yılmaz

Ankara doğumlu, Antalya'da yaşıyor. Hacettepe Üniversitesi'nde İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun. Hayalleri arasında iyi bir İngilizce öğretmeni olmak veya çevirmenlik yapmak var. İngilizce dışında Almanca da bilmekte. Boş zamanlarında kitap okumayı, yürüyüş yapmayı ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Fas Trilobit Fosilleri - Pompeii

500 Milyon Yıllık Trilobit Fosilleri Ortaya Çıkarıldı: Kalıntılar, Dönemin ‘Pompeii’si Nedeniyle Son Derece İyi Korunmuş

Solo Leveling 2. Sezon Fragmanı

2024’e Damga Vuran “Solo Leveling” Animesinde 2. Sezon için İlk Fragman Yayınlandı