in , , ,

“Blue Lock” Filmi Türkiye’de Vizyona Giriyor: İşte Türkçe Altyazılı Fragman

Blue Lock Türkiye’de sinema salonlarına gelmeye hazırlanıyor. Vizyon tarihi belli olan anime filminin Türkçe altyazılı fragmanı paylaşıldı.

Blue Lock Epsiode Nagi Türkiye'de Vizyona Giriyor Fragman
- Reklam -
- Reklam -

Blue Lock anime filmi Episode Nagi, Türkiye’de de vizyona girecek. Sony Filmleri Türkiye, uzun süredir beklenen maceranın Türkçe altyazılı fragmanını ve ne zaman sinemalara geleceğini paylaştı.

Popüler futbol mangası Blue Lock, Muneyuki Kaneshiro tarafından yazıldı ve Yusuke Nomura tarafından çizildi. İlk olarak Ağustos 2018’de Kodansha’nın Weekly Shounen Magazine dergisinde yayımlanmaya başladı. Hikâye, Japonya’nın futbol yeteneklerini geliştirmek ve dünya çapında en iyi forvet oyuncusunu bulmak için kurulan bir futbol eğitim programını konu alıyordu. Kişisel gelişim, rekabet ve takım ruhu gibi temaları da işlemesiyle dikkat çeken manga kısa sürede dikkat çekmeyi başardı ve bir anime uyarlaması da aldı.

Blue Lock Filmi Türkiye'de Vizyona Giriyor | Fragman

- Reklam -

2022’de izleyiciyle buluşan ve Tetsuaki Watanabe tarafından yönetilen animesinin ilk sezonu 24 bölümden oluşuyordu ve genel anlamda olumlu eleştiriler aldı. 2. sezon yayın tarihi de geçen ayın başlarında açıklandı ve Ekim 2024’te ekranlardaki yerini almaya başlayacağı belirtildi. Ancak öncesinde Episode Nagi ismiyle bir filmin geleceği açıklanmıştı.

Yapım, filme de adını veren Seishiro Nagi’nin Blue Lock tesislerine girmeden önceki geçmişine ve bu noktaya nasıl geldiğine odaklanıyor. Filmin ana teması, Nagi’nin doğal yeteneği ve futbola karşı tutkusu ile egosu arasındaki mücadeleyi ele alıyor.

“Japon futbolunun kaderini değiştirmek için, en iyi forveti bulmaları gerekiyor.” açıklamasıyla paylaşılan Türkçe altyazılı fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

İşte Blue Lock the Movie: Episode Nagi Filminden Türkçe Altyazılı İlk Fragman | İZLE

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

- Reklam -

Blue Lock: Episode Nagi filmi, fragmanda da görüldüğü üzere 28 Haziran 2024’te sinema salonlarındaki yerini alacak. Filmin Japonya’da geçen nisan ayında vizyona girdiğini de hatırlatmış olalım.

"Blue Lock" Filmi Türkiye'de Vizyona Giriyor: İşte Türkçe Altyazılı Fragman

Blue Lock anime filminden beklentileriniz neler? Yorumlarınızı ve teorilerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, anime dünyasından son gelişmeler için bizleri Google News’ten takibe alabilirsiniz.

Kaynak: Sony Filmleri Türkiye

Ayşe Yılmaz

Ankara doğumlu, Antalya'da yaşıyor. Hacettepe Üniversitesi'nde İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun. Hayalleri arasında iyi bir İngilizce öğretmeni olmak veya çevirmenlik yapmak var. İngilizce dışında Almanca da bilmekte. Boş zamanlarında kitap okumayı, yürüyüş yapmayı ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Buz ve Ateşin Dünyası - Westeros'un ve Taht Oyunları'nın Bilinmeyen Hikâyesi Çıktı

George R.R. Martin İmzalı “Westeros’un ve Taht Oyunları’nın Bilinmeyen Hikâyesi” Yeni Baskısıyla Raflarda

Le Vourdalak - Vampir Filmi - Fragman

18. Yüzyılda Geçen Fransa Yapımı Vampir Filmi “Le Vourdalak” için Yeni Fragman Yayınlandı