in ,

Dwayne Johnson’ın Başrolünde Yer Alacağı Yeni “Hızlı ve Öfkeli” Filmi Geliyor

Dwayne Johnson’lı yeni “Hızlı ve Öfkeli” filmi duyuruldu. Hobbs karakterine odaklanacak yapım “Hobbs & Shaw”ın devamı olmayacak.

Dwayne Johnson'lı Yeni "Hızlı ve Öfkeli" Filmi Geliyor
- Reklam -
- Reklam -

Dwayne Johnson’ın başrolünde yer alacağı yeni bir Hızlı ve Öfkeli filmi Universal Pictures tarafından geliştiriliyor.

Projenin ayrıntıları henüz gizli tutulsa da, bilgi sahibi kaynaklara göre film Hobbs & Shaw’un devamı veya spin-off’u olmayacak. Bunun yerine, ana “Fast Saga” hikâyesinin doğrudan bir devamı niteliğinde olacak ve Fast X ile Fast X: Part II arasında bir köprü görevi üstlenecek. The Rock da, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı bir video ile bu bilgiyi doğrulamış oldu.

TheWrap’in özel kaynaklardan edindiği bilgilere göre yeni filmin senaryosu, daha önce Hobbs & Shaw’ı da yazan ve uzun süredir Hızlı ve Öfkeli serisiyle çalışan Chris Morgan tarafından kaleme alındı. Yapımcılar arasında Johnson’ın kendi şirketi Seven Bucks Productions’tan Dany Garcia ve Hiram Garcia ile Vin Diesel ve Samantha Vincent adına One Race Films de bulunuyor. Ayrıca Chris Morgan Productions’tan Chris Morgan, Roth/Kirschenbaum Films’ten Jeff Kirschenbaum ve Original Film’den Neal Moritz de yapımcılar arasında yer alıyor.

- Reklam -
YouTube video

The Fate of the Furious filminden sonra seriden ayrılan The Rock, Hızlı ve Öfkeli 10 filminin jenerik sonrası sahnesinde yer alarak seriye geri dönmüştü. Johnson, seride en son Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw filmiyle dünya çapında 750 milyon doların üzerinde bir hasılat elde etmişti.

Dwayne Johnson’lı Yeni “Hızlı ve Öfkeli” Filmi Ana Seriyle Bağlantılı Olacak

Hızlı ve Öfkeli serisi, başlangıçta Vin Diesel ve hayatını kaybeden Paul Walker’ın başrollerini paylaştığı bir ikili film olarak başlamış olsa da, zamanla bir yıldız topluluğuna dönüştü. Dwayne Johnson’ın canlandırdığı süper polis Luke Hobbs karakteri de serinin ticari başarısına doğrudan ya da dolaylı olarak katkıda bulundu. 10 filmlik seri şimdiye dek dünya çapında 7 milyar doların üzerinde gişe hasılatı elde etti.

Dwayne Johnson'lı Yeni "Hızlı ve Öfkeli" Filmi Geliyor

- Reklam -

Onuncu film olan Fast X, Mayıs ayında dünya çapında 320 milyon dolarlık bir açılış yaparak 2023’ün en büyük ikinci küresel açılışını gerçekleştirdi. Film, Çin dahil olmak üzere gösterime girdiği tüm pazarlarda bir numaradan açılış yaptı ve ikinci hafta sonunda 500 milyon doları aşarak önemli bir eşiği geride bırakmış oldu.

Dwayne Johnson son olarak DC filmi Black Adam’da rol aldı ve yapımcılığını üstlendi. Ayrıca bu yılın sonlarında gösterime girecek olan Prime Video filmi Red One’da Chris Evans ile birlikte rol alacak.

Dwayne Johnson’ın başrolünde yer alacağı yeni Hızlı ve Öfkeli filmi hakkındaki düşüncelerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilir, ayrıca tüm içeriklerimizden anında haberdar olmak için bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz.

Kaynak: The Wrap

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

    jump

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Succession 4. Sezon Finali inceleme

HBO Dizisi “Succession” Final Bölümüyle İzlenme Rekoru Kırdı

Hubble, 'Denizanası Galaksisi'ni Görüntüledi

Hubble Teleskobu, 900 Milyon Işık Yılı Uzaklıktaki ‘Denizanası Galaksisi’nin Dokunaçlarını Yakalamayı Başardı