in ,

“Fallout”un Yıldızı Ella Purnell, Korku Komedisi “The Scurry” Filminde ‘Katil Sincaplara’ Karşı Mücadele Edecek

Ella Purnell’ın yeni projesi belli oldu. “Fallout”taki performansıyla övgü toplayan aktris, korku-komedi türlerindeki “The Scurry”nin kadrosunda.

Ella Purnell - The Scurry - Oyuncu Kadrosu
- Reklam -
- Reklam -

Ella Purnell, korku ve komedi türlerini bir araya getiren The Scurry filminin başrolüne seçildi. Genç yıldız bu yıl yayınlanan Prime Video dizisi Fallout ile adından çokça söz ettirmişti.

Bethesda’nın dünyaca ünlü video oyun serisi Fallout’ta canlandırdığı Lucy MacLean karakteriyle geniş kitlelerce tanınan Ella Purnell’ın sıradaki projesi netleşti.

Just Jim, Eternal Beauty ve The Phantom of the Open yapımlarıyla tanınan Craig Roberts’ın ilk korku filmi The Scurry, başrolünü Fallout’ta buldu.

- Reklam -

Purnell ayrıca Kick-Ass 2, Never Let Me Go, Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children ve Wildlike’daki rolleriyle tanınıyor.

“The Scurry” Filmi, Ella Purnell’ı Katil Sincaplara Karşı Hayatta Kalma Yarışına Sokuyor

Screen Daily’nin haberine göre Ella Purnell şimdi The Scurry adlı bir korku-komedi filminde rol alacak. Criag Roberts’ın yönetmenliğini üstlendiği yapımda çekimler İngiltere’de başlamış durumda.

Purnell’in The Scurry’deki rolü, vahşi kemirgenlerle mücadele etmek için hayatta kalma becerilerini kullanan bir park çalışanı olan ana karakterlerden biri olacak.

Ella Purnell - Fallout

Yapımcılığını ve dağıtımını True Brit Entertainment’ın üstlendiği The Scurry’de Purnell’a Rhys Ifans, Antonia Thomas ve Paapa Essiedu gibi isimler eşlik ediyor.

- Reklam -

Essiedu, I May Destroy You dizisinin yanı sıra Alex Garland’ın korku filmi Men’de oynadığı kilit rolle tanınıyor. Ifans ise House of the Dragon dizisindeki Otto Hightower rolünün yanı sıra Spider-Man: No Way Home, The King’s Man ve Mr. Nobody yapımlarıyla hatırlanıyor.

Şimdiye kadar üç uzun metraj çekmiş olan Craig Roberts ise daha önce oyunculuk kariyeri ile adından söz ettiriyordu. Roberts, Richard Ayoade’nin 2010 yapımı Submarine filmi başta olmak üzere The Fundamentals of Caring ve Neighbors gibi filmlerle tanınmıştı.

Ella Purnell - The Scurry - Oyuncu

Tarz olarak geçen yıl vizyona giren Cocaine Bear ile benzerlik gösteren The Scurry; katil sincaplara karşı verilen hayatta kalma mücadelesini konu alacak.

Ella Purnell’ın The Scurry adlı yeni projesini siz nasıl değerlendiriyorsunuz? Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, daha fazlası için bizleri Google News’ten takip edebilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Dünya Büyüklüğünde Yeni Bir Gezegen Keşfedildi

Dünya Büyüklüğünde Yeni Bir Gezegen Keşfedildi (Ancak Bir Sorun Var)

Peter Jackson - Yeni Yüzüklerin Efendisi Filmi The Hunt for Gollum

Peter Jackson’dan Yeni “Yüzüklerin Efendisi” Filmi Hakkında İlk Açıklama: “Gollum Beni Her Zaman Büyülemişti”