in ,

“Geniş Aile” Yeni Filmi ile Geri Dönüyor: Yapım, Cevahir ile Ulvi Karakterlerini Merkezine Alacak

“Geniş Aile 4: Cevahir & Ulvi” filmi geliyor. Senarist Cüneyt İnay, Cevahir ve Ulvi karakterlerine odaklanacak yeni macerayı duyurdu.

Geniş Aile 4 Cevahir & Ulvi Film
- Reklam -
- Reklam -

Geniş Aile 4: Cevahir & Ulvi filmi için hazırlıklar başladı. Türk televizyon tarihinin popüler dizisi, sinema dünyasındaki yolculuğunu yeni bir spin-off ile devam ettiriyor.

Cüneyt İnay ve Kamuran Süner ikilisi tarafından yaratılan Geniş Aile dizisi ekran yolculuğuna 2009 yılında Kanal D’de başladı. 2010’da Star TV’ye geçen yapım, toplamda 108 bölümün ardından TV macerasını sonlandırdı.

Oyuncu kadrosunda Ufuk Özkan, Zuhal Topal, Rojda Demirer, Rasim Özteki,n Fırat Tanış, Mine Teber ve İlker Ayrık gibi isimlerin yer aldığı yapım yerli dizi dünyasında iz bırakmayı başardı.

- Reklam -

Geniş Aile 4 Cevahir & Ulvi

Dizi yolculuğunun ardından 2015 yılında Geniş Aile: Yapıştır, 2016 yılında Geniş Aile 2: Her Türlü ve 2019’da Geniş Aile: Komşu Kızı filmleri izleyicilerin beğenisine sunuldu. Hayranlar ise yaklaşık 5 yıldır serinin yeni halkası için bekleyişe geçmiş durumda.

“Geniş Aile 4: Cevahir & Ulvi” Filmi Senaryo Aşamasını Tamamladı

Senarist Cüneyt İnay, sosyal medya platformu X (eski Twitter) üzerinden yaptığı paylaşımla filmin senaryo aşamasının tamamlandığını işaret etti.

Gönderideki Part – I detayı ise Cevahir ile Ulvi’nin maceralarının perdeye konuk olmaya devam edeceğine dair bir ipucu olarak yorumlandı.

Cüneyt İnay - Geniş Aile 4 Film - Cevahir ile Ulvi

- Reklam -

Cevahir & Ulvi adını taşıyan spin-off’ta Ufuk Özkan’ın Cevahir, Bülent Çolak’ın ise Ulvi rolünü yineleyeceği biliniyor.

Geniş Aile 4: Cevahir & Ulvi Filmi Konusu

Geniş Aile 4: Cevahir & Ulvi filmi, ayrılan yollarının ardından beklenmedik olaylar nedeniyle tekrar bir araya gelen Cevahir ve Ulvi karakterlerinin hikâyesini anlatıyor. Uzun yıllar birlikte çeşitli maceralara atılan Ulvi ve Cevahir’in yolları ayrılmıştır. Ancak Ulvi’nin başına gelen bir olay, onları yeniden bir araya getirir. Kasaplık mesleğine giren Ulvi, büyükbaş hayvanlar yerine köyün ileri gelenlerini doğrayınca Cevahir kendisini dostunun karıştığı cinayeti çözmeye çalışırken bulur.

Geniş Aile 4 Cevahir & Ulvi Filmi

Yapımcılığını Aşk Tesadüfleri Sever ile tanınan AKC Film’in üstlendiği yapımın çekim tarihi ve oyuncu kadrosu gibi detaylar şu an için açıklanmadı.

Geniş Aile 4: Cevahir & Ulvi filmi Beyaz Perde sitesinin aktardığına göre 22 Kasım 2024 tarihinde vizyona girecek.

Geniş Aile 4: Cevahir & Ulvi filmi hakkındaki beklentilerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, sinema dünyasından son haberler için bizleri Google News’ten takip edebilirsiniz.

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Umarım Koyu Bilal de olur :smiley:

  2. Avatar for agg1401 agg1401 dedi ki:

    Çıksın da bu film. O zaman bakarım.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Mükemmel Anne - Aimee Molloy | Haftanın Kitabı #327

Mükemmel Anne – Aimee Molloy | Haftanın Kitabı #327

One Piece 2. Sezon Kötü Kadro - Baroque Works Oyuncuları

Netflix’in “One Piece” Dizisi 2. Sezonda Kötü Karakterlerini Canlandıracak Oyuncuları Buldu