in , ,

Yeni “The Big Bang Theory” Dizisi “Georgie & Mandy’s First Marriage”den İlk Fragman

“Georgie & Mandy’s First Marriage” dizisi ile “The Big Bang Theory” evreni genişliyor. “Young Sheldon” sonrası yeni spin-off’tan ilk fragman yayınlandı.

Georgie Mandys First Marriage Dizisi 2024
- Reklam -
- Reklam -

Georgie & Mandy’s First Marriage dizisi ufukta gözüktü. The Big Bang Theory’nin Young Sheldon sonrası ikinci spin-off macerasında fragman paylaşıldı.

Modern sit-com tarihinin popüler markalarından The Big Bang Theory dizisi ekran yolculuğunu 2007 – 2019 yılları arasında gerçekleştirmiş ve henüz yayın hayatı devam ederken 2017’de Young Sheldon ile ilk yan dizisine kavuşmuştu. Chuck Lorre ve Bill Prady tarafından yaratılan yapım, ikonik karakteri Sheldon Cooper’ın gençliğiyle evrenini genişletmişti.

Jim Parsons’ın ardından genç Sheldon rolüyle izleyicilerin karşısına çıkan Iain Armitage, 7 yıllık yolculuğunu geçen hafta yayınlanan çifte bölümle tamamladı. İzlenme rekorları kıran finalle birlikte CBS hayranlara daha fazla The Big Bang Theory için beklediği içeriği verdi.

- Reklam -

Georgie & Mandy’s First Marriage Dizisi

Georgie & Mandy’s First Marriage Dizisi Teksas’ta Geçecek

The Big Bang Theory’nin bir sonraki spin-off dizisi Georgie & Mandy’s First Marriage, Montana Jordan ve Emily Osment çiftinin canlandırdığı karakterlerin ilişkisine odaklanacak.

2024’ün başlarında duyurulan yapım, Young Sheldon’ın final yapmasıyla beraber tanıtım faaliyetlerine başladı.

Georgie & Mandy’s First Marriage dizisinin konusu şu sözlerle özetleniyor:

“Devam dizisi Young Sheldon’dan Georgie ve Mandy karakterlerinin Teksas’ta yeni ailelerini büyütürken yetişkinliğin, ebeveynliğin ve evliliğin zorluklarını aşmaya çalışmalarını konu alıyor.”

Young Sheldon’da olduğu gibi Chuck Lorre, Steven Molaro ve Steve Holland üçlüsü dizinin yürütücü yapımcıları olarak görev yapacak.

Yapımda Emily Osment Mandy McAllister’ı, ve Montana Jordan ise Georgie Cooper’ı canlandırmaya devam edecek.

Georgie & Mandy’s First Marriage Fragmanı | İZLE

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

- Reklam -

Yapımdan yayınlanan ilk fragman Georgie ve Mandy’nin Meemaw’ın çamaşırhanesinde nasıl tanıştıklarını, çiftin aralarındaki büyük yaş farkının onları nasıl etkilediğini ve beklenmedik hamilelik dönemini gözler önüne seriyor.

Fragmanda ayrıca çiftin ebeveyn olarak yaşadıkları yolculuk, Mandy’nin ailesinin evine nasıl taşındıkları ve kızlarını nasıl yetiştirebileceklerine dair ipuçları da yer alıyor.

“Young Sheldon”daki Georgie ve Mandy Kimdir?

George Cooper Jr. (diğer adıyla Georgie) izleyicilerin karşısına Sheldon Cooper’ın ağabeyi olarak çıktı. Eskiden lise futbol takımının bir parçası olan George daha sonra kariyerine odaklanmak için okulu bırakmıştı. Young Sheldon dizisi sona erdiği sırada Mandy’nin babasının lastik dükkanında çalışıyordu.

Georgie & Mandy’s First Marriage Dizi Fragmanı

Mandy McAllister ise Huston’da hava durumu sunucusuydu ancak işinden kovulduktan sonra Medford’a taşındı. O ve Georgie, Memaw’ın çamaşırhanesinde tanıştı ve o andan itibaren hayatları, kazara yaşanan hamilelikten sonra tamamen değişmişti.

Georgie & Mandy’s First Marriage dizisinin 2024 sonbaharında CBS kanalında yayınlanması planlanıyor.

The Big Bang Theory evreninin Georgie & Mandy’s First Marriage ile genişlemesi fikrine siz nasıl yaklaşıyorsunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, daha fazlası için bizleri Google News’ten takip edebilirsiniz.

Kaynak: Collider

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

3 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for yates232 yates232 dedi ki:

    Dizinin 12 yıllık tarihinde bir kum tanesi kadar beliren bir karakter için dizi çekmek aşırı mantıksız geliyor bana. Çok ilerliyeceğini sanmıyorum.

  2. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Yani bu karakterler çok mu önemliydi ki dizisi çekiliyor anlamış değilim. Penny, Howard filan hadi neyse derim de bunlar çok abartı olmuş gibi.

  3. Avatar for Nesli78 Nesli78 dedi ki:

    Çok sevindim .Georgi gittikçe parlayan bir karakter oldu umarım diğer sevilen karakterlerde zamanla dahil olur

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Jack Quaid, The Boys 4. Sezon Hakkında Konuştu

Jack Quaid, “The Boys” 4. Sezon Hakkında Konuştu: “Şimdiye Kadar Yaptığımız En Çılgın Şey”

The Sandman 2. Sezon Tanitim Video

“The Sandman” 2. Sezonu ile Geri Dönüyor: İşte İlk Tanıtım (Video)