in ,

Cem Yılmaz “G.O.R.A.”nın Devam Filmini Duyurdu: “Gora 4 Gora” Netflix’e Geliyor

“Gora 4 Gora” ile Cem Yılmaz’ın “G.O.R.A.” serisi yeni bir filme kavuşuyor. Ünlü komedyen, gelecek Netflix projesini duyurdu.

Gora 4 Gora - Cem Yılmaz Yeni Film - Netflix
- Reklam -
- Reklam -

Gora 4 Gora filmi geliyor. Cem Yılmaz, sosyal medya hesapları üzerinden sıradaki projesini açıkladı. Yeni yapım, ünlü komedyenin son işlerinde olduğu gibi yine Netflix üzerinden yayınlanacak.

Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak’ın üstlendiği, Cem Yılmaz’ın ise senaryosunu yazıp başrolünde yer aldığı ilk G.O.R.A. filmi 2004 yılında izleyicilerin karşısına çıktı. Bilimkurgu ve komedi türlerini bir araya getiren yapım, bugüne dek alanının öncü eserleri arasında anıldı.

Yılmaz daha sonra 2008’de A.R.O.G. ve 2018’de Arif V 216 yapımlarıyla Gora evrenini genişletmeyi sürdürdü. 2022’de ise Gora evreninin ikonik karakterlerinden Erşan Kuneri, Netflix’te kendi dizisine kavuştu.

- Reklam -

Gora 4

Şimdi ise aradan geçen 20 yılın ardından seriye yeni bir devam macerası geliyor. Cem Yılmaz, sosyal medya platformu X (eski Twitter) üzerinden yayınladığı gönderide, “Üzgünüm, daha fazla bekleyemem Netflix Türkiye. 20 yıl sonra gelen lezzet!” sözleriyle serinin dördüncü filmini duyurdu.

Gora 4 Gora Filmi Hakkında Bilinenler Sınırlı

Cem Yılmaz’ın yeni film duyurusuna bir de afiş eşlik etti. Bilimkurgu atmosferini yansıtan afişte, 216 olduğu tahmin edilen robotun ve Garavel Usta karakterinin siluetleri yer alıyor.

Filmin adının hemen altında ise Frank Sinatra’ya atfedilen “The best revenge is massive success” (En iyi intikam başarıdır) sözü yer alıyor.

- Reklam -

Gora 4 Gora - Cem Yılmaz Yeni Film

Bununla birlikte filmin oyuncu kadrosu, sinopsisi ya da yapım ekibi gibi detaylar belirsizliğini koruyor. Serinin sevilen karakterlerinden Garavel Usta’yı canlandıran Özkan Uğur 2023’te, Bob Marley Faruk’a hayat veren Rasim Öztekin 2021’de, Rendroy’u canlandıran Erdal Tosun ise 2016’da yaşamlarını yitirmişlerdi. Dolayısıyla 20 yıl sonra gelen bu geri dönüş, bazı ikonik isimlerin eksikliğini de hatırlatacak.

Gora 4 Gora Ne Zaman Yayınlanacak?

Gora 4 Gora filmi hakkında henüz bir yayın tarihi açıklanmadı. Ancak serinin ilk yapımı 12 Kasım 2024’te vizyona girmişti. Yılmaz, Instagram hikâyesinde haberi “20. Yıl” sözleriyle duyurdu. Dolayısıyla gelecek sonbahar, Arif Işık’ın geri dönüşü için olası bir tarih olabilir.

Cem Yılmaz’ın yeni filmi Gora 4 Gora hakkında nasıl bir beklentiye sahipsiniz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, daha fazlası için bizleri Google News’ten takip edebilirsiniz.

Kaynak: Cem Yılmaz

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Film ile ilgili çok beklentim yok, çok sevdiğim bir seri de değil Özkan Uğur ve Rasim Öztekin için izlediğim bir seriydi. Onlar öldü, seri benim için bitti.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

The Sandman 2. Sezon Tanitim Video

“The Sandman” 2. Sezonu ile Geri Dönüyor: İşte İlk Tanıtım (Video)

Deadpool & Wolverine Filminden Yeni Fragman

“Deadpool & Wolverine” Filminden Yeni Fragman ve Poster