in , ,

Görevimiz Tehlike’nin 7. Filmi “Ölümcül Hesaplaşma”dan Yeni Fragman

Görevimiz Tehlike 7: Ölümcül Hesaplaşma (Birinci Bölüm) filminden yeni fragman yayınlandı. Tom Cruise’un aksiyon serisi geri dönüyor.

Görevimiz Tehlike 7: Ölümcül Hesaplaşma Fragmanı Yayında

Tom Cruise yeni Görevimiz Tehlike 7: Ölümcül Hesaplaşma fragmanında hayatını bir kez daha tehlikeye atıyor. Uzun soluklu Mission: Impossible serisi, Dead Reckoning ile geri dönüyor.

Paramount Pictures’ın Görevimiz Tehlike sersinin son filmi için yeni bir fragman yayınlamasıyla yazın en büyük maceralarından biri beyaz perdeye gelmeye hazır. Merakla beklenen devam filminde, Ethan Hunt (Tom Cruise) sonunda hikâyesinin sona ermesine yol açacak bir göreve çıkacak. Daha önce bu filmin ve devamı olan ikinci bölümün, Cruise’un yirmi yıl boyunca canlandırdığı karaktere bir veda niteliği taşıyacağı belirtilmişti. Hem tanıdık yüzlerin hem de kadroya yeni katılanların dünyayı kurtarmak için her şeyi riske attığı filmde kimse güvende olmayacak.

Görevimiz Tehlike 7: Ölümcül Hesaplaşma Fragmanı Yayında

Rebecca Ferguson, Ving Rhames ve Simon Pegg serinin önceki filmlerindeki rollerine geri dönüyor. Ilsa Faust (Kirby) 2015 yapımı Mission Impossible – Rogue Nation’a kadar ekibe dahil edilmediği için ekip zaman içinde bir araya getirildi. Bunların Ethan Hunt’ın tehlikeli kahramanlar ekibinin lideri olduğu son bölümler olduğu düşünüldüğünde, arkadaşlarının son bir yolculuk için geri döndüğünü görmek mantıklı. Görevleri, kabul etmeyi seçerlerse, en kötüsüne hazırlıklı olmak. Ve görünüşe göre en kötüsü henüz gelmedi.

Yayınlanan yeni fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Görevimiz Tehlike 7: Ölümcül Hesaplaşma (Birinci Bölüm) Fragmanı – Türkçe Altyazılı | İZLE

(Fragmana YouTube üzerinden ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.)

Yeni macerada Hunt ve ekibinin yüzleşmek zorunda kalacağı bazı tehditler gün ışığına çıktı, uzun süre önce Esai Morales hikâyenin birincil kötü adamı olarak seçildi. Ona Shea Whigman ve Pom Klementieff tarafından canlandırılan ve bağımsız casusun sınırlarını zorlayacak olan diğer zorlu düşmanlar da katılacak.

Klementieff’in karakteri son derece eğitimli bir suikastçı olacak ve Ethan’ın göğüs göğüse dövüş konusunda bolca deneyimi olsa bile, yeni düşmanının elinden kaçması zor olacak. Dünyanın kaderi, bir kez daha Hunt ve ekibinin ellerinde olacak.

Mission Impossible - Dead Reckoning Part One

Mission Impossible – Dead Reckoning Part One, 14 Temmuz 2023 tarihinde beyaz perdedeki yerini alacak.

Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilir, ayrıca tüm içeriklerimizden anında haberdar olmak adına bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Collider

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Arnold Schwarzenegger - The Terminator

Arnold Schwarzenegger “Terminatör” Defterini Tamamen Kapattığını Açıkladı

Johnny Depp'in Jeanne du Barry Filmi Cannes'da Alkışlandı

Johnny Depp’in Yeni Filmi Cannes’da 7 Dakika Ayakta Alkışlandı: Yıldız Aktör Gözyaşlarını Tutamadı