in ,

Kevin Costner’ın Rüya Projesi “Horizon: An American Saga – Chapter 1” Vizyonda

Kevin Costner imzalı western filmi “Horizon: An American Saga – Chapter 1” sinema salonlarında gösterime girdi.

Horizon An American Saga Chapter 1 Filmi Vizyon
- Reklam -
- Reklam -

Kevin Costner’ın yazıp yönettiği ve başrolünde oynadığı Horizon: An American Saga – Chapter 1 izleyicilerle buluşuyor.

1990 tarihli Kurtlarla Dans (Dances with Wolves) filmiyle toplamda 7 dalda Akademi Ödülü kazanan bir yapıma imza atan Kevin Costner, western sinemasına geri dönüyor.

Son olarak Taylor Sheridan’ın Emmy adayı neo-western dizisi Yellowstone ile Vahşi Batı’da iddialı adımlar atan Costner; bu defa izleyici uzun zamandır hayali olan ‘rüya projesine’ davet ediyor.

- Reklam -

Costner’ın temellerini 80’li yıllarda attığı Horizon: An American Saga filmi, toplamda 4 bölüm hâlinde planlanan uzun soluklu bir serüvenin ilk parçası.

Horizon An American Saga – Chapter 1 Film

İzleyiciyi Amerikan İç Savaşı günlerine konuk eden yapım, 15 yıllık bir zaman dilimine odaklanıyor ve zorlu bir dönemin çok yönlü bir portresini çizmeyi hedefliyor.

- Reklam -

Dünya prömiyerini 77. Cannes Film Festivali’nde yapan Horizon: An American Saga – Chapter 1, oyuncu kadrosunda Kevin Costner ile birlikte Sienna Miller (G.I. Joe: The Rise of Cobra), Sam Worthington (Avatar) ve Jena Malone (The Hunger Games) gibi isimlere ev sahipliği yapıyor.

Horizon: An American Saga – Chapter 1 filmi 5 Temmuz 2024 tarihinde Paribu Cineverse salonlarında gösterime girdi.

Horizon: An American Saga – Chapter 1 filmi hakkında Geekyapar platformu ile ortak hazırladığımız içeriğe göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bu içerik Paribu Cineverse reklamı içermektedir.

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Endonezya En Eski Hikaye Kaya Sanatı Mağara Resmi

Endonezya’daki 51.200 Yıllık Mağara Resmi, Bilinen En Eski Hikâyeli Kaya Sanatı Oldu

Fas Trilobit Fosilleri - Pompeii

500 Milyon Yıllık Trilobit Fosilleri Ortaya Çıkarıldı: Kalıntılar, Dönemin ‘Pompeii’si Nedeniyle Son Derece İyi Korunmuş