in , ,

Riley’nin Zihnindeki Hayalleri Oluşturan Film Stüdyosu Dream Productions’ı Anlatan “Inside Out” Dizisi Geliyor

“Inside Out” spin-off dizisi hakkında detaylar belli oluyor. Pixar, “Ters Yüz” evrenini yeni maceralarla genişletmeyi sürdürüyor.

Inside Out Dizisi Konu - Dream Productions Hakkında
- Reklam -
- Reklam -

Inside Out evreni yeni bir animasyon dizisi ile genişliyor. Pixar’ın Ters Yüz serisi, Disney+’ta yayınlanacak bir çizgi maceraya hazırlanıyor.

İlk duyurusu geçen yıl haziran ayında yapılan Inside Out animasyon dizisinin yeni detayları ve yayın tarihi belli oldu. Yapım, serinin başkarakteri Riley’nin zihnindeki hayalleri oluşturan film stüdyosu Dream Productions’ın hikâyesini konu alacak.

Inside Out 2’nun vizyona girmesiyle birlikte Pixar’ın patronu Pete Docter, serinin yeni halkası hakkında bazı detaylar paylaştı. Monsters, Inc., Up ve Soul ile tanınan Docter, Pixar’ın Oscar ödüllü ilk Inside Out yapımını da yönetmiş ve ortak yazarları arasında yer almıştı.

- Reklam -

Yeni Inside Out Dizisi Dream Productions’a Odaklanacak

Entertainment Weekly’ye konuşan Docter, henüz adı belli olmayan Ters Yüz dizisinin ele alacağı konu anlattı. Ünlü yapımcı, dizinin Riley’nin rüyalarını yaratan ekip etrafında şekilleneceğini açıkladı. Docter ayrıca Disney+ spin-off’u için şu anda 2025 ilkbaharını hedeflediklerini ve projenin post-prodüksiyon çalışmalarını tamamladıklarını doğruladı.

“Bitirdik. Gelecek ilkbahar çıkacak. Tam olarak bir çıkış tarihi belirlenmedi. Dizi ilk filmde Riley’nin rüyalarının nasıl yapıldığını görmek için Dream Production’ı anlatacak. Rüyaların neden bu kadar tuhaf olduğunu anlayacağız. Rüyaların gücünü ve hayatımızda bizi nasıl etkilediğini keşfetmeye devam ettik. Yani oldukça havalı.”

Inside Out Dizisi Konusu - Dream Productions Hakkında

Öte yandan Inside Out 2 açılış haftasında gişede güçlü bir performans sergileyerek övgü topladı. Yapım, ilk üç gününde dünya çapında 295 milyon dolar kazandırdı. Toplam 200 milyon dolar bütçeye sahip olan yapım, şimdiye dek toplamda 379 milyon dolar hasılat elde etti. Yapım gişe başarısının yanı sıra eleştirmenlerden de yüksek puanlar aldı. Film güncel olarak Rotten Tomatoes’ta %91 eleştirmen skoruna ve %96 izleyici skoruna sahip.

- Reklam -

Yaklaşık 10 yıl sonra gelen devam filmi, Riley’nin ergenlik dönemini ele aldı ve Riley’nin hayatına giren yeni duyguların maceralarını anlattı. Yeni macera Kelsey Mann tarafından yönetildi ve filmin senaryosunu Meg LeFauve ve Dave Holstei ikilisi kaleme aldı.

Inside Out Spin-off Dizisi Konu - Dream Productions Hakkında

Dream Productions hakkında bir Inside Out spin-off dizisi fikrine siz nasıl yaklaşıyorsunuz? Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, daha fazlası için bizleri Google News’ten takip edebilirsiniz.

Kaynak: CBR

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Yeni I Know What You Did Last Summer Filmi

90’lı Yılların Ünlü Korku Serisi “I Know What You Did Last Summer” Yeni Filmi ile Dönüyor

The Electric State Film Bütçesi - Netflix - Russo Kardeşler

Russo Kardeşler’in Bilimkurgu Türündeki Netflix Filmi “The Electric State”in Bütçesi 300 Milyon Doları Aşıyor