in ,

Jack Quaid, “The Boys” 4. Sezon Hakkında Konuştu: “Şimdiye Kadar Yaptığımız En Çılgın Şey”

Jack Quaid, The Boys 4. Sezon hakkında çarpıcı detaylar paylaştı ve daha önceki sezonları bile gölgede bırakacak kadar çılgın olduğunu belirtti.

Jack Quaid, The Boys 4. Sezon Hakkında Konuştu
- Reklam -
- Reklam -

Jack Quaid, The Boys 4. Sezon hakkında konuştu ve dizinin önceki yeni bölümlerle ilgili hayranları heyecanlandıracak önemli bilgiler paylaştı.

Prime Video’nun ses getiren dizisi The Boys, 13 Haziran’da 4. sezonuyla dönüyor. Başrol oyuncularından Jack Quaid, Collider ile gerçekleştirdiği söyleşide yeni sezon hakkında çarpıcı detaylar paylaştı. Aktör, dizinin hayranlarına uyarıda bulunarak, bu sezonun daha önceki sezonları bile gölgede bırakacak kadar çılgın olduğunu belirtti.

İlk olarak 2019’da macerasına başlayan The Boys dizisi, süper kahramanların gerçek yüzünü ve karanlık dünyasını ele alan bir yapım. Dizide, süper güçlü gençlerin hükümet tarafından nasıl kullanıldığı ve bu durumun insan hayatını nasıl etkilediği anlatılıyor. Süper kahraman temasına farklı bir bakış açısı getiren dizi, absürt olaylar, şok edici sahneler ve kara mizahıyla kendine has bir tarz yakalamayı başardı.

- Reklam -

Jack Quaid, dizinin ana karakterlerinden Wee Hughie’ye hayat veriyor. Oyuncu yeni sezonla ilgili, “Bu şimdiye kadar yaptığımız en iyi sezon. Yazarlar kendilerini bir kez daha aştılar,” diyor. Dizide daha önce görülmemiş vahşi sahnelerin olacağını belirten Quaid, “Geçen sezonun en çılgın anlarını bile aşan şeyler var. İnanması güç,” ifadelerini kullandı.

Jack Quaid, "The Boys" 4. Sezon Hakkında Konuştu: "Şimdiye Kadar Yaptığımız En Çılgın Şey"

The Boys’un showrunner’ı Eric Kripke, her sezon yepyeni bir soluk getirmeyi başarıyor. Kripke, bu sezon da diziye iki yeni kadın süper kahraman dahil etti: Sister Sage (Susan Heyward) ve Firecracker (Valorie Curry). Quaid, yeni karakterler hakkında şunları söyledi:

“Onların karakterleri o kadar delice ki, her şeyi büyük ölçüde değiştiriyorlar. İzleyicilerin bunun nereye gideceğini görmelerini sabırsızlıkla bekliyorum.”

Jack Quaid, The Boys 4. Sezon Dinamikleri Hakkında Konuştu

Hughie ve Billy Butcher’ın (Karl Urban) ilişkisi de 4. sezonda farklı bir hal alacak. Quaid, “Butcher artık lider değil, rütbesi düşürüldü. Bu da Hughie’yi zor bir duruma sokuyor” açıklamasında bulundu. Öte yandan Hughie ve Starlight’ın (Erin Moriarty) ilişkisi her zamankinden daha güçlü görünüyor.

Jack Quaid, "The Boys" 4. Hughie ve Billy Butcher

- Reklam -

Dördüncü sezonda Hughie ve Starlight (Annie January) arasındaki ilişki, önceki sezonlara göre daha güçlü ve istikrarlı bir yapıya kavuşuyor. Önceki sezonun çalkantılı olaylarının ardından çiftin birbirine daha da yakınlaştığını söyleyen Quaid, bu sezon ikilinin birbirlerine her zamankinden daha fazla destek olduklarını belirtti. Hughie’nin Annie ile aynı safta yer alması, onun için büyük bir rahatlama kaynağı olmuş. Annie’nin Vought Tower’dan ayrılması ve Homelander’dan uzak olması, Hughie’nin üzerindeki baskıyı hafifletmiş görünüyor.

Quaid’ın rol arkadaşları Simon Pegg ve Rosemarie DeWitt de bu sezon Hughie’nin ailesini canlandıracak. Quaid, “Hughie’nin çekirdek travmalarına dalabilmek harika bir deneyimdi” diyerek heyecanını dile getirdi.

Jack Quaid, "The Boys" 4. Hughie ve Starlight

Dizinin finalini de öven Quaid, “Final müthiş, delice. Ama aslında her sezon Hughie’nin hayatta kalıp kalmayacağından korkuyorum,” sözleriyle her an her şeyin olabileceğini belirtmeden geçmiyor.

The Boys 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

The Boys 4. Sezon, ilk üç bölümüyle 13 Haziran 2024 tarihinde Amazon Prime Video’da kaldığı yerden devam edecek. Sonraki bölümler iste haftalık olarak platformdaki yerini alacak. Ancak bu bir son olmayacak. Yapım, 5. sezon onayını kısa bir süre önce almıştı.

The Boys 4. sezondan beklentileriniz neler? Sizce başrol oyuncularından Jack Quaid’in anlattığı kadar çılgın bir sezon olacak mı? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, daha fazlası için bizi Google News’ten takip edebilirsiniz.

Kaynak: Collider

Ayşe Yılmaz

Ankara doğumlu, Antalya'da yaşıyor. Hacettepe Üniversitesi'nde İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun. Hayalleri arasında iyi bir İngilizce öğretmeni olmak veya çevirmenlik yapmak var. İngilizce dışında Almanca da bilmekte. Boş zamanlarında kitap okumayı, yürüyüş yapmayı ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

308 Milyon Yıllık Örümcek Fosili Keşfedildi

308 Milyon Yıllık Örümcek Fosili Evrimsel Bulmacaya Yeni Bir Bakış Açısı Getiriyor

Georgie Mandys First Marriage Dizisi 2024

Yeni “The Big Bang Theory” Dizisi “Georgie & Mandy’s First Marriage”den İlk Fragman