in ,

Andrew Scott, “Knives Out 3” Filmine Katıldı: “Wake Up Dead Man”de Oyuncu Kadrosu Şekilleniyor

“Knives Out 3” filminde oyuncu kadrosu şekilleniyor. “Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery” olarak adlandırılan yapıma Andrew Scott’la birlikte yeni isimler eklendi.

Knives Out 3 Filmi Oyuncu Kadrosu Andrew Scott
- Reklam -
- Reklam -

Knives Out 3 filminde oyuncu kadrosu için hazırlıklar başladı. Netflix’in Bıçaklar Çekildi serisi, yeni macerası Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery’ye ilk takviyelerini yaptı.

Yönetmenliğini Rian Johnson’ın üstlendiği ilk Knives Out filmi 2019’da izleyicilerin karşısına çıktı. Oyuncu kadrosunda Daniel Craig, Chris Evans ve Ana de Armas gibi yıldızların yer aldığı gizem türü yapım, 2021’de Glass Onion ile macerasına devam etti.

Serinin üçüncü filmi ise geçen günlerde resmi olarak duyuruldu. Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery adını taşıyacağı açıklanan üçüncü Bıçaklar Çekildi macerası için kadro hazırlıkları da hız kesmeden başladı.

- Reklam -

Andrew Scott, “Knives Out 3” Filmi Kadrosuna Katıldı

Knives Out 3 için seçilen son aktör ise Ripley, Fleabag ve Sherlock dizilerindeki performanslarıyla tanınan Andrew Scott oldu.

Scott ile birlikte şu ana kadar yapıma dahil olduğu bilinen isimler arasında The Crown’daki Prens Charles rolüyle Primetime Emmy ödülü kazanan Josh O’Connor ile Priscilla’daki rolüyle hatırlanan Cailee Spaeny yer alıyor.

Knives Out 3 Filmi Oyuncu Kadrosu Andrew Scott Josh O’Connor, Cailee Spaeny

Rian Johnson, serinin üçüncü filminde hem yazar hem de yönetmen olarak yapıma geri dönecek. Johnson ayrıca Ram Bergman ile birlikte filmin yapımcılığını da üstlenecek.

Wake Up Dead Man’in yakında prodüksiyona başlaması ve 2025’te izleyicilerle buluşması planlanıyor. Filmin konusu hakkında detaylar henüz açıklanmamış olsa da Johnson ve Daniel Craig bu filmin Benoit Blanc’ın “en tehlikeli davası” olacağını işaret ediyorlar.

- Reklam -

İlk “Knives Out” Filminin Başarısı Netflix Kapısını Araladı

Rian Johnson, film hakkında yaptığı son açıklamada, “Polisiye hikâyelerini seviyorum, ama en çok sevdiğim şeylerden biri türün ne kadar esnek olduğudur,” demiş ve, “John Dickson Carr’dan Agatha Christie’ye kadar geniş bir yelpaze var ve bu aralığı keşfetmek Benoit Blanc filmlerini yapmanın en heyecan verici yanlarından biri,” ifadelerine yer vermişti.

"Knives Out 3" Filminin Tam Adı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu (Video)

İlk Knives Out filmi Lionsgate tarafından geliştirildi ve 40 milyon dolarlık bütçesine karşılık dünya çapında 312 milyon dolar hasılat elde etti. Bunun ardından Netflix, serinin haklarını 450 milyon doları aşkın bir tutar karşılığında satın aldı.

Devam filmi Glass Onion, 2022’de Netflix’te yayına girdi. Aynı zamanda ABD’nin üç büyük sinema zincirinde gösterilen ilk Netflix filmi olarak tarihe geçti. Yapım ilk haftasında 15 milyon dolar hasılat elde etmeyi başardı. Ancak serinin üçüncü filminde nasıl bir yayın stratejisi kurgulanacağı şu an için belirsizliğini koruyor.

Knives Out 3 filmi için kurulan oyuncu kadrosunu nasıl değerlendiriyorsunuz? Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, sinema dünyasından yeni gelişmeler için bizleri Google News’ten takibe alabilirsiniz.

Kaynak: Collider

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Ooo Moriarty de katılmış tadından yenmez :smiley:

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Moana 2 Filminden İlk Fragman Yayında

Disney’in “Moana 2” Filminden İlk Fragman Yayında

Ahmet Ugurlu 71 Yasinda Hayatini Kaybetti

“Tabutta Rövaşata”nın Yıldızı Ahmet Uğurlu Hayatını Kaybetti