in ,

Prime Video’da İzlenme Rekorları Kıran “Maxton Hall” Dizisi 2. Sezon Onayını Aldı

Maxton Hall 2. sezon onayı aldı. Prime Video Almanya yapımı dizi, platformun en çok izlenen uluslararası işi oldu.

Maxton Hall 2. Sezon Onayı
- Reklam -
- Reklam -

Maxton Hall 2. sezon ile geri dönecek. Prime Video’nun son gözdesi, yeni sezon siparişini prömiyer tarihinden bir hafta sonra almayı başardı.

Prime Video’nun Alman dizisi Maxton Hall – The World Between Us, yayıncının ilk haftasında tüm zamanların en çok izlenen uluslararası dizisi olmayı başardı. Bu güçlü izlenme verisinin ardından  platform yeni sezon onayını vakit kaybetmeden verme kararı aldı.

Alman yapım şirketi UFA Fiction’ın bir İngiliz yatılı okulunda yaşanan maceraları konu alan genç yetişkinlere yönelik yeni dizisi Maxton Hall için yapılan açıklamada dizinin, “Prime Video tarihinde bir uluslararası yapım için en yüksek ilk hafta küresel izlenme oranına ulaştığı,” belirtildi.

- Reklam -

Maxton Hall 2. Sezon

Amazon, dizinin 120’den fazla ülke ve bölgede Prime Video listelerinin bir numarasına yerleştiğini ve ABD, İngiltere, Meksika, Brezilya, Avustralya, Kanada ve Güney Afrika dahil 50’den fazla ülkede ilk üçte yer aldığını paylaştı.

Maxton Hall 2. Sezon Onayı Verildi

Alman yazar Mona Kasten’ın Save You adlı romanından uyarlanan ve başrollerini Damian Hardung ile Harriet Herbig-Matten’ın paylaştığı dizi, Maxton Hall özel okulundaki öğrencilerden Ruby’nin hikâyesini takip ediyor.

Maxton Hall dizisinin konusu şu sözlerle aktarılıyor:

“Zeki bir burslu öğrenci olan Ruby, farkında olmadan okulda bir sırra tanık olur. Kibirli milyoner varis James, onu susturmaya kararlıdır ancak aralarındaki çatışma, aralarında beklenmedik bir kıvılcımı ateşler.”

Amazon MGM Studio’nun Uluslararası Yapımlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı James Farrell, Fransa’nın Medellín ve İspanya’nın Culpa Mía ve Reina Roja gibi dizilerinin başarısının ardından Alman dizisinin “yerel hikâyelerin küresel izleyicileri büyüleme gücüne sahip olduğunu bir kez daha kanıtladığını” söyledi.

- Reklam -

Maxton Hall 2. Sezon Onayı

UFA Fiction’dan yapımcı Ceylan Yıldırım ise şunları ekledi:

“Alman pazarı için yerel bir yapım olarak yola çıkmamıza rağmen, Prime Video projemiz için önce kendi içinde bir heyecan yarattı ve ardından bunu dünyayla paylaştı. Aldığımız coşkulu tepkiler bizleri çok etkiledi.”

Maxton Hall 2. sezon için henüz bir tarih belirtilmedi.

2. sezon hakkındaki beklentilerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, daha fazlası için bizleri Google News’ten takip edebilirsiniz.

Kaynak: Deadline

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Megalopolis Yorumları - Francis Ford Coppola

Francis Ford Coppola’nın Cannes’da Ayakta Alkışlanan “Megalopolis” Filminden İlk Yorumlar: “Tam Bir Facia”

Dünya Büyüklüğünde Yeni Bir Gezegen Keşfedildi

Dünya Büyüklüğünde Yeni Bir Gezegen Keşfedildi (Ancak Bir Sorun Var)