in ,

Yeni Harlan Coben Uyarlaması Polisiye Dizi “Missing You”da Çıkış Tarihi Belli Oldu

Missing You dizisi çıkış tarihi belli oldu. Harlan Coben’ın Netflix uyarlamaları hız kesmeden ekranlara konuk olmaya devam ediyor.

Missing You Dizisi Cikis Tarihi
- Reklam -
- Reklam -

Missing You dizisi çıkış tarihi açıklandı. Netflix, Harlan Coben’ın eserlerini birbiri ardında ekrana taşımayı sürdürüyor.

Çağdaş polisiye edebiyatın popüler yazarları arasında bulunan Harlan Coben, eserleriyle dizi dünyasında adımlar atmaya devam ediyor. Geçen kasım Prime Video’da izleyicilerle buluşan Harlan Coben’s Shelter’ın iptal edilmesinin ardından Netflix Coben’ın Fool Me Once’ını izleyicilerine beğenisine sunmuştu.

Netflix, güçlü izlenme istatistiklerinin ardından daha fazla Coben adaptasyonu için düğmeye bastı. Dijital yayın platformu, uzun zamandır Coben ile olan işbirliğini hızlandırmayı planlıyordu. Bu doğrultuda Ocak 2024’te Just One Look ve Just One Look Grace için çalışmalara başlandı.

- Reklam -

Harlan Coben Uyarlaması “Missing You” Çıkış Tarihi Belli Oldu

Bir diğer Harlan Coben uyarlaması Missing You’da ise yayın tarihi belli oldu. Daha önce Coben’ın Fool Me Once, The Stranger ve Stay Close dizilerinde rol alan aktör Richard Armitage, Missing You’nun 1 Ocak 2025’te yayınlanacağını açıkladı.

Missing You Dizisi - Rosalind Eleazar - Netflix

Missing You dizisi, Rosalind Eleazar tarafından canlandırılan dedektif Kat Donovan’ın on yıl önce kaybolan nişanlısını bir tanışma uygulamasında bulmasını konu alıyor.

Armitage, dizinin prömiyer tarihi hakkında Digital Spy’a, “Sanırım önümüzdeki yıl aynı tarihte [Fool Me Once gibi] olacak. Sanırım 1 Ocak’ta yayınlanacak,” dedi.

Armitage sözlerine şöyle devam etti:

“Eski bir arkadaşım olan Rosalind Eleazar ile birlikte baş dedektifi oynuyorum. Bu dizinin başrol oyuncusu o. Ve o mükemmel, kesinlikle mükemmel.”

- Reklam -

Missing You’da Ellis Stagger’ı canlandıran Rosalind Eleazar ve Armitage dışında yapımın kadrosunda Jessica Plummer (EastEnders), Lenny Henry (The Lord of the Rings: The Rings of Power), Steve Pemberton (Inside No. 9) ve Paul Kaye (Game of Thrones) gibi isimler de yer alıyor.

Missing You dizisi Coben ve Armitage’in dördüncü işbirliği olacak. Dizi, Türkiye’de Özlüyorum Seni adıyla yayımlanan aynı adlı Coben romanından adapte ediliyor.

Missing You Dizisi Çıkış Tarihi Harlan Coben Netflix

Dizinin senaryosunu kaleme alan Victoria Asare-Archer ise daha önce 2021 tarihli Coben uyarlaması Stay Close’ta da beraber çalışmışlardı.

Toplamda 5 bölümden oluşması planlanan Missing You’nun diğer Harlan Coben uyarlamalarına göre daha kısa olmasının nedeni ise Armitage tarafından, “Bu biraz daha kısa olacak. 5 bölüm. Çünkü karmaşık bir yan hikâye içermeyen, tek bir anlatı mevcut,” sözleriyle açıklandı.

Dizi hakkındaki beklentilerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, daha fazlası için bizleri Google News’ten takip edebilirsiniz.

Kaynak: Collider

Ethem Yekta Ulaş

21 yaşındayım ve Güzel Sanatlar Fakültesi'nde okuyorum. Çocukluğumdan beri bir şeyler üretmeyi seviyorum ve farklı alanlarda deneyim kazanmak istiyorum. Tutkum, öğrenme isteğim ve bu alanlarda kendi tarzımı oluşturma çabamla ilerlemeye devam ediyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Joker The World Turkiye Cizgi Roman

Türkiye’de Geçen Bir Joker Macerası Yolda: DC Comics’ten “Joker: The World” Antolojisi Geliyor

George Lucas Yapay Zeka Hakkında

“Star Wars”un Yaratıcısı George Lucas: “Yapay Zekâ Kaçınılmaz”