in ,

Disney’in “Moana 2” Filminden İlk Fragman Yayında

Moana 2 filminin ilk fragmanı paylaşıldı. Disney’in 2016 animasyon filmi, yıllar sonra yolculuğuna yeni bir macera ile devam etmeye hazırlanıyor.

Moana 2 Filminden İlk Fragman Yayında
- Reklam -
- Reklam -

Moana 2 filminden ilk fragman yayınlandı. Disney’in yıllar sonra gelen devam yapımında maceraperest Moana ve dostu Maui, bu sefer daha uzak sulara yelken açmaya hazırlanıyor.

2016 yılında gösterime giren ilk Moana filmi, dünya çapında 687 milyon dolardan fazla gişe hasılatı elde etmiş ve En İyi Animasyon Filmi ve Lin-Manuel Miranda’nın orijinal şarkısı How Far I’ll Go dallarında Oscar adaylığı kazanmıştı. Antik Polinezya’da geçen ilk film, yarı tanrı Maui tarafından yapılan korkunç bir lanetin Moana’nın adasına ulaşmasıyla açılıyor. Moana ise Okyanus’un çağrısına cevap vererek işleri yoluna koymak için Maui’yi aramaya başlıyor.

Yıllar sonra gelecek olan devam filminin ilk fragmanında Moana’nın atalarından beklenmedik bir çağrı aldığı görülüyor. Bu çağrı onu okyanusun en uzak noktalarına, daha önce hiç görmediği tehlikelerle dolu bilinmezlere sürüklüyor. Eski dostu Maui de bu yolculukta kendisine katılıyor.

- Reklam -

Moana 2 Poster

Seyahatinde dev bir parlak vatoz balığı, gizemli antik kalıntılar ve devasa bir yaratık Moana’yı karşılıyor. Moana bu sefer sadece kendi adalarının değil, tüm Okyanus halkının atalarıyla yeniden bağlantı kurma görevinde.

Fragmanda gösterilen görseller, maceranın serinin dünya yapısını genişletmeye yardımcı olacağını, Moana ve halkına daha geniş bir dünyayla bağlantı kurma fırsatı vereceğini gösteriyor. Özellikle bir sahnede Moana, okyanus halklarını birleştirme yolculuğunda önemli olabilecek, üzerinde oymalar bulunan eski bir davul çalıyor. Ayrıca fragmanın sonunda birden fazla gözü olan dev, gizemli bir yaratık var ve bu da önceki yolculuğunda karşılaştıklarından çok daha büyük bir tehdide işaret ediyor.

Moana 2 Fragmanı Türkçe Dublaj | İZLE

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

NOT: Orijinal seslendirme kadrosuyla paylaşılan fragmanı izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

- Reklam -

İlk filmde dünyayı kurtarmak için okyanusun ta kendisinden cesaret alarak yola çıkan Moana, şimdi halkını da yanına alarak çok daha büyük bir keşfe atılıyor. Fragmanda kabilesinden bir grup insanla birlikte yelken açarken görülüyor.

İlk filmde olduğu gibi Moana karakterini Auli’i Cravalho, tanrı katili Maui’yi ise Dwayne Johnson seslendiriyor. Her iki isim de 2026’da vizyona girmesi beklenen live-action uyarlamasında da karakterlere hayat veren isimler olacak.

Moana 2 Fragman

Yönetmenliğini David G. Derrick’in üstlendiği Moana 2 filmi, 29 Kasım 2024 tarihinde beyaz perdedeki yerini alacak.

Moana 2 için yayınlanan ilk fragmanı sizler nasıl buldunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, yeni çıkan fragmanlardan haberdar olmak için bizleri Google News’ten takibe alabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Ayşe Yılmaz

Ankara doğumlu, Antalya'da yaşıyor. Hacettepe Üniversitesi'nde İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun. Hayalleri arasında iyi bir İngilizce öğretmeni olmak veya çevirmenlik yapmak var. İngilizce dışında Almanca da bilmekte. Boş zamanlarında kitap okumayı, yürüyüş yapmayı ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Live action versiyonunu merakla beklediğim yapımlardan.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Viggo Mortensen - The Hunt for Gollum - Aragorn Rolü

Viggo Mortensen, Yeni “Yüzüklerin Efendisi” Filminde Aragorn’u Canlandırma Fikrine Sıcak Bakıyor

Knives Out 3 Filmi Oyuncu Kadrosu Andrew Scott

Andrew Scott, “Knives Out 3” Filmine Katıldı: “Wake Up Dead Man”de Oyuncu Kadrosu Şekilleniyor