in ,

Prime Video’nun “Mr. and Mrs. Smith” Dizisi 2. Sezon Onayını Aldı

Mr. and Mrs. Smith 2. Sezon onayını aldı. Prime Video, 2005 yapımı filmden uyarladığı dizinin devam bölümleri için yeşil ışık yaktı.

Mr. and Mrs. Smith 2. Sezon Onayı Aldı
- Reklam -
- Reklam -

Mr. and Mrs. Smith 2. Sezon onayı almayı başardı. Prime Video dizisi, Donald Glover ve Maya Erskine’in başrollerindeki ilk sezonuyla izleyicileri kendine çekmeyi başarmış ve eleştirmenlerden olumlu yorumlar almıştı.

2005 yapımı aynı isimli filmden uyarlanan dizi, New Regency ve Amazon MGM Studios ortaklığıyla çekildi. Şubat 2024’te yayınlanan ilk sezonuyla eleştirmenlerden övgü alan yapım, izleyicileri aksiyon, gizem ve tutkunun iç içe geçtiği yepyeni bir evliliğe konuk etti. Şimdi ise sıra 2. sezonda ve maceranın nasıl devam edeceğini görmekte.

Dizinin ilk sezonu, John ve Jane Smith’in birer gizli ajan olduklarını öğrenmeleri ve evliliklerini bu gerçekle yüzleşerek sürdürme çabalarını anlatıyordu. Kanlı bir finalle sonlanan 1. sezondan sonra, Glover ve Erskine’in 2. sezonda yer almayacakları düşünülüyor. Bunun yerine diziyi antoloji tarzına büründürüp her sezon farklı bir çifti izleyicilerle buluşturmaları muhtemel görünüyor.

- Reklam -

Mr. and Mrs. Smith 2. Sezon Onayı Aldı

Yine de henüz Mr. and Mrs. Smith 2. sezon için Donald Glover ve Maya Erskine’in dönüp dönmeyeceği netlik kazanmadı. Glover, dizi için yaratıcı ve yapımcı olarak görev yapmaya devam edecek. Francesca Sloane ise başyazarlık görevini sürdürecek. Öte yandan Glover, Ağustos 2023’ten Şubat 2025’e kadar sürecek bir dünya turnesine çıkacağını duyurmuştu. Dolayısıyla Prime Video dizisinde yeni sezon çalışmalarının ne zaman başlayacağı büyük bir soru işareti.

Mr. and Mrs. Smith 2. Sezon ile Geri Dönecek

Amazon MGM Studios Başkanı Jennifer Salke, Prime Video sunumu sırasında şunları söyledi:

“2005’te vizyona giren filmin son derece modern ve çekici bir yeniden yorumu olan ilk sezonun başarısı, Donald Glover ve Francesca Sloane’in dehası sayesindeydi. İzleyicilerimize unutulmaz yolculuklar ve yeni maceralarla dolu bir sezon daha sunacak olmaktan gurur duyuyoruz.”

- Reklam -

Prime Video'nun "Mr. and Mrs. Smith" Dizisi 2. Sezon Onayını Aldı

Sloane, bir röportajında 2. sezon için fikirleri olduğunu ve ilk sezonu geride bırakmayı hedeflediklerini söylemişti. Dolayısıyla kısa süre içerisinde dizinin devam sezonunun ayrıntılarının netleşmesi bekleniyor. Yeni bir çiftin Mr. ve Mrs. Smith kimliklerini üstlenip üstlenmeyeceği ise merak konusu.

Prime Video dizisinin ilk sezonunu sizler nasıl bulmuştunuz? Mr. and Mrs. Smith 2. Sezon onayı hakkındaki yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, daha fazlası için bizi Google News’ten takip edebilirsiniz.

Kaynak: Variety

Ayşe Yılmaz

Ankara doğumlu, Antalya'da yaşıyor. Hacettepe Üniversitesi'nde İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun. Hayalleri arasında iyi bir İngilizce öğretmeni olmak veya çevirmenlik yapmak var. İngilizce dışında Almanca da bilmekte. Boş zamanlarında kitap okumayı, yürüyüş yapmayı ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Tabu - Dune: Prophecy Dizisi Oyuncu Kadrosu

Hint Sinemasının Efsanelerinden Tabu, “Dune: Prophecy” Dizisinin Kadrosuna Katıldı

Alice Munro Ölüm Haberi

Nobel Ödüllü Yazar Alice Munro 92 Yaşında Hayatını Kaybetti