in ,

Halle Berry Başrollü Korku Filmi “Never Let Go” Geliyor: İşte İlk Fragman

Never Let Go filmi için ilk fragman yayınlandı. Korku türündeki yeni maceranın başrolünde Oscar ödüllü Halle Berry yer alıyor.

Never Let Go: Halle Berry'li Korku Filminden İlk Fragman
- Reklam -
- Reklam -

Never Let Go fragmanı paylaşıldı. Oscar ödüllü oyuncu Halle Berry’nin başrolünde yer aldığı ve Alexandre Aja’nın yönettiği ve korku-gerilim filmi, dünyayı kasıp kavuran bir kötülükten korunmak için tek başlarına bir kulübede saklanmak zorunda kalan bir anne ve ikiz oğullarının dehşet verici mücadelesini konu alıyor.

Yayınlanan ilk fragmanda, Halle Berry’nin canlandırdığı anne karakteri ve iki oğlu, sıradışı bir olaydan sonra hayatta kalmak için ormandaki kulübelerine sığınmak zorunda kalırlar. Onları kovalayan görünmez bir tehlikeden korunmak için, birbirlerine bağlı kalmaları ve asla kopmamaları gerekir. Anne, filmin de adı olan “Asla bırakma” şeklindeki koruyucu sloganı tekrar eder, çünkü bu ailenin hayatta kalmasının anahtarı budur.

Ancak zaman geçtikçe çocuklardan biri, bu kötülüğün gerçek olup olmadığını sorgulamaya başlıyor ve böylece ailenin bağları zayıflıyor. Bu noktada korkunç bir hayatta kalma mücadelesi başlıyor.

- Reklam -

Never Let Go Poster

Gerilim ve psikolojik korku öğelerini harmanlayan filmin senaryosu Kevin Coughlin ve Ryan Grassby’ye ait. Filmde Halle Berry’ye ikiz oğulları rollerinde Percy Daggs IV ve Anthony B. Jenkins eşlik ediyor. Matthew Kevin Anderson, Christin Park ve Stephanie Lavigne de filmin kadrosunda yer alıyor.

Lionsgate’in tanıttığı fragman, filmden pek bir şey açığa vurmadığı için izleyicilerin kafasında birçok soru işareti bırakıyor. Oxygen (Oksijen), Crawl (Ölümcül Sular), Horns (Boynuzlar) ve Piranha 3D gibi filmleriyle tanınan Fransız yönetmen Alexandre Aja’nın yönetmenliğindeki Never Let Go, izleyicileri şaşırtacak pek çok sürprizle dolu olacak gibi görünüyor.

Never Let Go Fragmanı – Halle Berry’li Korku Filmi | İZLE

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

Oscar ödüllü oyuncu Berry daha önce Gothika, The Rich Man’s Wife, Perfect Stranger ve The Call gibi gerilim-korku yapımlarında rol almıştı.

- Reklam -

Never Let Go, yapımcılığını 21 Laps Entertainment’ın üstlendiği bir proje. Shawn Levy, Dan Cohen ve Dan Levine’in yapımcılığını üstlendiği filmde Halle Berry ve Holly Jeter de yapımcı olarak yer alıyor.

Never Let Go Film Fragman

Never Let Go, 27 Eylül 2024 tarihinde sinema salonlarındaki yerini alacak.

Halle Berry’nin başrolünde yer aldığı yeni korku filmi ilk bakışta nasıl görünüyor? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, daha fazlası için bizi Google News’ten takip edebilirsiniz.

Kaynak: Deadline

Ayşe Yılmaz

Ankara doğumlu, Antalya'da yaşıyor. Hacettepe Üniversitesi'nde İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun. Hayalleri arasında iyi bir İngilizce öğretmeni olmak veya çevirmenlik yapmak var. İngilizce dışında Almanca da bilmekte. Boş zamanlarında kitap okumayı, yürüyüş yapmayı ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Evet saçları baya korkunçmuş…

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Peter Jackson - Yeni Yüzüklerin Efendisi Filmi The Hunt for Gollum

Peter Jackson’dan Yeni “Yüzüklerin Efendisi” Filmi Hakkında İlk Açıklama: “Gollum Beni Her Zaman Büyülemişti”

Ziyaretçiler: Bölüm 1 Vizyon The Strangers

Renny Harlin’in Yeni Korku Filmi “Ziyaretçiler” Vizyona Girdi