in ,

“One Piece” 2. Sezonda Başka Bir Hasır Şapka Üyesi Beklenenden Erken Görünebilir

One Piece 2. Sezon, önemli bir Hasır Şapka Korsanları üyesini beklenenden çok daha erken şekilde kadroya dahil edebilir.

One Piece 2. Sezona Sürpriz Bir Hasır Şapka Üyesi Katılıyor
- Reklam -
- Reklam -

One Piece 2. Sezon için paylaşılan bir kamera arkası görüntüsü, Hasır Şapka Korsanları’na aslında çok sonra katılacak bir üyenin live-action’da gözükebileceğine dair ipucu veriyor.

Netflix’in canlı aksiyon uyarlaması One Piece’in 2. sezon çekimleriyle ilgili ortaya çıkan sızıntılar, heyecan yaratmanın yanı sıra bazı endişeleri de beraberinde getirdi. One Piece hayranları, yeni sezonun yapım aşamasına dair detayları merakla beklerken, dizinin temposu ve olay örgüsü konusunda çeşitli spekülasyonlar yapılıyor. Özellikle Thriller Bark arc’ının uyarlanma şekli ve hızına dair bazı endişeler dile getiriliyor.

Cape Town Film Stüdyoları’ndan sızan bir fotoğraf, Rumbar Korsanları’nın gemisine benzeyen bir gemiyi gösteriyor. Söz konusu kamera arkası görüntüsü, hayranlar arasında ikinci sezonun temposuyla ilgili kaygıları artırdı. İlk sezon Arlong Park arc’ı ile sona ermişti ve Thriller Bark arc’ı hikayede oldukça ileride, yaklaşık 15 arc sonrasında yer alıyor. İkinci sezonun da ilk sezon gibi 8 bölümden oluşacağı düşünüldüğünde, koca olay örgüsünün tek bir sezona sığdırılması hızlı bir tempoya işaret ediyor. Bu hızlı tempo, kaynak materyalin derinliği ve karmaşıklığının feda edilme riskini taşıyor.

- Reklam -

One Piece 2. Sezon Sürpriz Hasır Şapka Üyesi

Cape Town Film Stüdyoları’nda çekilen One Piece’in canlı aksiyon uyarlaması, ilk sezonunda kaynak materyalden bazı sapmalar göstermiş ve karakter rollerinde değişiklikler yapmıştı. İkinci sezonun Haziran 2024’te çekimlerine başlanacağı ve yedi yeni karakter rolü için oyuncu seçmelerinin yapıldığı söyleniyor. Şu anda özellikle de manga ve animen hayranları merakla dizinin ne yönde ilerleyeceğini bekliyorlar.

One Piece 2. Sezonda Yer Alacağı Düşünülen Thriller Bark Bölümleri Ne Anlatıyor? Hangi Hasır Şapka Üyesinin Gözükmesi Bekleniyor

Thriller Bark, anime ve mangada Thriller Bark Sagası’nın üçüncü arc’ı olup, kemik surat Brook karakterini tanıtan aşama olarak biliniyor. Rumbar Korsanları’nın bir üyesi olan Brook, Revive-Revive Meyvesi’nin güçleriyle yeniden hayata dönen bir iskelet. Laboon adlı balina ile olan bağı, hikâyeye derinlik katan önemli bir unsur.

One Piece 2. Sezon Brook

İşte sızan görüntü de, Brook’un ve Rumbar Korsanları’nın hikâyeye beklenenden erken dahil edilebileceğini gösteriyor. Bu da serinin orijinal hikayeden saparak yeni bir bakış açısı sunabileceği anlamına geliyor.

- Reklam -

Elbette şu an için kanal veya dizi yetkililerinden resmi bir açıklama yapılmış değil. Ayrıca geminin, balina Laboon’u tanıtılacağı sırada flashback sahneleri için kullanılacağı da sosyal medyada iddia edilen söylentiler arasında yer alıyor. Yani Brook One Piece 2. sezonda gözükecekse bile, iskelet görünümüyle değil de normal insan haliyle canlı aksiyondaki ilk görünümünü gerçekleştirebilir.

One Piece 2. Sezon Laboon ve Brook

İkinci sezonun Arlong Park sonrası Arabasta aşamasını ele alması bekleniyor. Ardından sırasıyla Sky Island ve Water Seven Sagaları gelmekte.

One Piece 2. sezonunun 2025 yılında Netflix’te yayınlanması bekleniyor. Fakat şimdilik net bir yayın tarihi bulunmuyor.

Brook’un bu kadar erken bir şekilde seriye dahil olma ihtimali hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu tarz bir değişiklik serinin gidişatına zarar verebilir mi? One Piece 2. Sezon hakkındaki yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, daha fazlası için bizleri Google News’ten takibe alabilirsiniz.

Kaynak: Otakuart

Ethem Yekta Ulaş

21 yaşındayım ve Güzel Sanatlar Fakültesi'nde okuyorum. Çocukluğumdan beri bir şeyler üretmeyi seviyorum ve farklı alanlarda deneyim kazanmak istiyorum. Tutkum, öğrenme isteğim ve bu alanlarda kendi tarzımı oluşturma çabamla ilerlemeye devam ediyorum.

4 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for Askeladd Askeladd dedi ki:

  Jinbei gözükür tahminimce. Brook’u hiç beklemiyordum.

 2. Avatar for magicalbronze magicalbronze dedi ki:

  Yani Brook’un gözükmesini çok istesem de gerçekten saçma olur. Çok erken. Değil 8 bölüm, 13 bölüm yapsalar bile erken.

  Hoş Eiichiro Oda onayı olmadan bir şeye kalkışmıyorlar, bu ivmeyi yakalamışken de böyle bir hata yapmazlar herhalde.

 3. Avatar for Askeladd Askeladd dedi ki:

  Rumbar Korsanları flashback şeklinde olacak sanırım, Laboon ile tanışma sırasında. Yani Thriller Bark’tan bir kesit göstereceklerini sanmıyorum. 2.sezon Arabasta’yı kapsar sadece.

 4. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

  Adamlar çok hızlı ilerlese de bu kadar hızlı Brook görünmez gibi bence. Eski hali olabilir. O da çok heyecan yaratmaz. İskelet hali olursa, dizi 2. sezona çok sağlam giriş yapar. Çok erken girmiş olsa bile :slight_smile:

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

The Umbrella Academy 4. ve Final Sezondan İlk Fragman

“The Umbrella Academy” Final Yapıyor: İşte 4. Sezondan İlk Fragman

Dungeons & Dragons Dizisi İptal Edildi

Paramount+, “Dungeons & Dragons” Dizisini İptal Etti