in ,

Netflix’in “One Piece” Dizisi 2. Sezonda Kötü Karakterlerini Canlandıracak Oyuncuları Buldu

One Piece 2. sezon kadrosuna katılan yeni oyuncular belli oldu. Netflix’in live-action uyarlaması, gelecek sezonu şekillendirmeye devam ediyor.

One Piece 2. Sezon Kötü Kadro - Baroque Works Oyuncuları
- Reklam -
- Reklam -

One Piece 2. sezon oyuncu kadrosuna yeni isimler katıldı. Netflix’in Eiichiro Oda imzalı manga serisinden uyarladığı live-action dizi macerasına kaldığı yerden devam etmeye hazırlanıyor. Yeni sezonun kötü karakterlerinden Baroque Works ekibini hangi isimlerin canlandıracağı belli oldu.

31 Ağustos 2023’te Netflix’te yayınlanan live-action One Piece uyarlaması, platformun en popüler içerikleri arasına girmeyi başardı ve prömiyerinden yalnızca iki hafta sonra 2. sezon onayını aldı.

Manga yolculuğuna 1997’de başlayan, 1999’dan beri ise anime formatında hayranların karşısına çıkan seri artık Netflix ile live-action formatla da tanışıyor.

- Reklam -

One Piece 2. Sezon Baroque Works

Bölüm başına ayrılan 18 milyon dolarlık prodüksiyon bütçesi ile Game of Thrones’un final sezonunu aşan dizi, gelecek sezonlar için de iddialı bir hazırlık içerisinde.

One Piece 2. Sezon Kadrosunda Yer Alacak 4 Kötü Karaktere Hayat Verecek İsimler Açıklandı

One Piece 2. sezon için yeni bölümlerde yer alacak dört önemli kötü karakterin oyuncuları duyuruldu.

Dizinin ilk sezonu, Luffy ve Hasır Şapka Korsanlarının Grand Line’a doğru yolculuğa çıkmasıyla sona ermişti. Yeni oyuncularla birlikte 2. sezonun East Blue dışındaki ilk maceraları içeren Arabasta Saga’dan unsurları da içereceği doğrulandı.

One Piece 2. Sezon Kötü Kadro - Baroque Works Oyuncular

Variety’nin haberine göre One Piece 2. sezonda yer alacak Baroque Works ekibini şu isimler canlandıracak:

  • David Dastmalchian – Mr. 3
  • Jazzara Jaslyn – Miss Valentine
  • Camrus Johnson – Mr. 5
  • Daniel Lasker – Mr. 9

David Dastmalchian Oppenheimer ve Dune ile, Jazzara Jaslyn Warrior ile, Camrus Johnson Batwoman ve Quiz Lady ile Daniel Lasker ise Raised by Wolves ile tanınıyor.

- Reklam -

Bu dört antagonistin hepsi, Arabasta Saga’nın ana tehdidi olan Baroque Works adlı ajan grubunun üyeleri olarak izleyicilerin karşısına çıkacaklar ve 2. sezonun ana düşmanlarını oluşturacaklar.

One Piece 2. Sezon Kötü Kadro - Baroque Works Oyuncuları 2

One Piece 2. sezonun Arabasta Saga’dan parçalar içereceği ve Chopper’ın ilk kez sahneye çıkacağı önceden duyurulmuştu. Baroque Works üyelerinin de yapıma dahil edilmesi, hikâyelerinin önemini ve dizide manga olay örgüsüne sıkı sıkıya bağlı kalınacağını doğruluyor. Baroque Works, Grand Line’a ilk geldiklerinde Hasır Şapka Korsanları için büyük bir tehdit oluşturacak. Maceracılar hikâyenin bir noktasında kendilerini bir ülkeyi bu topluluktan kurtarma görevinin ortasında bulacaklar.

Bu oyuncu duyuruları ile birlikte 2. sezonun kaynak materyali yakın bir şekilde takip edeceği ve daha büyük bir hikâyenin yapı taşlarını oluşturacak karakterleri tanıtacağı da görülmüş oldu. Bu hamleyle birlikte Arabasta Saga’daki diğer önemli karakterler Vivi Nefertari ve Crocodile hakkında da daha fazla bilginin yolda olduğu düşünülüyor. Yaklaşan hikaye arkı, ilk sezona göre çok daha karmaşık olduğu için Baroque Works’ün diğer ajanlarının da duyurulması olasılıklar dahilinde.

En az 6 sezon olarak tasarlanan dizinin 12 sezonu bulabileceği de söylenenler arasında. Hayranlar şimdilik 2. sezonu beklemeye devam ediyor. Yeni sezonun yayın tarihi hakkında ise henüz bir bilgilendirme yapılmadı.

One Piece 2. sezon için seçilen yeni oyuncuları siz nasıl buldunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, yeni gelişmeler için bizleri Google News’ten takip edebilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Doflamingo’nun ufaktan da olsa görünmesini çok isterdim. En efsane villian o çünkü. Baroque bende pek heyecan yaratmadı. :slight_smile:

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Geniş Aile 4 Cevahir & Ulvi Film

“Geniş Aile” Yeni Filmi ile Geri Dönüyor: Yapım, Cevahir ile Ulvi Karakterlerini Merkezine Alacak

Disclaimer Dizisi - Alfonso Cuarón - Cate Blanchett

Cate Blanchett’ın Başrolünde Yer Aldığı Alfonso Cuarón Dizisi “Disclaimer”a İlk Bakış