in ,

Prime Video’nun Neo-Western Dizisi “Outer Range” 2. Sezonun Ardından İptal Edildi

Outer Range 3. sezon için iptal kararı aldı. Prime Video, cevaplanmayan birçok soru eşliğinde western dizisinin fişini çekme kararı aldı.

Outer Range 3. Sezon İptal
- Reklam -
- Reklam -

Outer Range 3. sezon umutları suya düştü. Amazon’un Prime Video akış servisinde yayınlanan bilimkurgu ve neo-western dizisi ekranlara veda ediyor.

2008 tarihli Milk filmindeki oyunculuğuyla Akademi adaylığı alan; aynı zamanda Avengers’ın Thanos’u ve No Country for Old Men’in Llewelyn Moss’u olarak bilinen Josh Brolin’in başrolünde oynadığı Outer Range; 2. sezon ile zorunlu bir final yaptı. Brolin, ikinci sezonun finalinden hemen önceki bölümde yönetmenlik koltuğuna da geçme fırsatı bulmuştu.

Ekran yolculuğuna Nisan 2022’de başlayan dizi, Royal Abbott adlı bir çiftlik sahibinin Wyoming’in vahşi doğasında bazı tuhaf gizemleri keşfetmesiyle açılıyor. Abbott, sırlarla dolu bu keşif sonrası ailesini ve topraklarını korumak için kendini tehlikelerle dolu bir maceranın ortasında buluyor.

- Reklam -

Outer Range 3. Sezon

IMDb’de 7,1/10 puan ortalamasına sahip olan dizi Rotten Tomatoes’ta %85 eleştirmen skoruna ve %73 izleyici puanına sahip.

Outer Range 3. Sezon İptal Edildi ve Royal Abbott’ın Macerası Yarıda Kaldı

7 bölümden oluşan 2. sezonu 16 Mayıs 2024 tarihinde yayınlanan Outer Range, 3. sezon için bekleyişe geçen hayranları üzecek bir gelişmeye ev sahipliği yaptı.

Prime Video, sürpriz bir adım atarak Outer Range 3. sezon için sözleşme yenilememe kararı aldı. Dizinin hayranlarını cevapsız sorularla karşı karşıya kalırken yapımın farklı bir platformda yola devam edip etmeyeceği de henüz bilinmiyor.

Yapımda Abbott, çiftliğinin batı merasında tuhaf bir boşluk bulmuş ve bu boşluk iki sezon boyunca yapımın merak ve gerilim dolu merkezi hâline gelmişti. 2. sezonda boşluğun etrafındaki gizem daha da derinleşmiş, aileden kaybolan kişiler sır perdesini biraz daha kalınlaştırmıştı.

- Reklam -

Yapımın oyuncu kadrosunda Josh Brolin ile birlikte Imogen Poots, Tamara Podemski, Lewis Pullman, Tom Pelphrey, Noah Reid, Shaun Sipos, Isabel Arraiza, Olive Abercrombie ve Will Patton gibi isimler yer alıyordu. 2. sezonda ekibe Christian James, Megan West, Daniel Abeles, Kimberly Guerrero ve Monette Moio da katıldı.

Outer Range 3. Sezon İptal - Prime Video

İptal kararıyla birlikte Royal Abbott’ın ve tuhaf boşluğun akıbeti belirsiz kaldı. Böylelikle hikâyenin tatmin edici bir sonuca ulaşmasını bekleyen sadık hayran kitlesi de hayal kırıklığına uğratılmış oldu.

Outer Range 3. sezon için verilen iptal kararını siz nasıl değerlendiriyorsunuz? Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, TV dünyasından son gelişmeler için bizleri Google News’ten takip edebilirsiniz.

Kaynak: Collider

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Af: Yrsa Sigurdardottir İmzalı Polisiye Roman Türkçede

Ödüllü Polisiye Yazarı Yrsa Sigurdardottir’in “Af” Adlı Romanı Türkçe Raflarında

Witch Hat Atelier Anime Uyarlama Fragman

Popüler Fantastik Manga Serisi “Witch Hat Atelier” Anime Oluyor: İşte İlk Fragman