in , ,

“Outlander” 7. Sezon 2. Kısım ile Geri Dönüyor: İşte Yayın Tarihi ve İlk Fragman

Outlander 7. sezon 2. kısım için tanıtım faaliyetleri başladı. STARZ’ın zamanda yolculuk temalı tarihi dramasında çıkış tarihi belli oldu.

Outlander 7. Sezon 2. Kisim Cikis Tarihi Fragman
- Reklam -
- Reklam -

Outlander 7. sezon 2. kısım için ilk fragman paylaşıldı. Gelecek sezonda finale hazırlanan yapımın yayın takvimi de belli oldu.

Tarihi kurgu, macera, bilimkurgu ve fantazi türündeki eserleriyle tanınan Amerikalı yazar Diana J. Gabaldon’ın dünya çapında 50 milyondan fazla satan roman serisinden ekrana taşınan Outlander, TV yolculuğuna 2014’te başladı. Aradan geçen 10 yılda geniş bir izleyici kitlesi tarafından ilgiyle takip edilmeyi başaran yapım; bugüne dek 4 defa Primetime Emmy ödülüne aday gösterildi.

Outlander 7. sezon 1. kısım Haziran 2023’te prömiyer yapmıştı. Hayranlar ise final sezonu olarak tanıtılan 8 öncesinde düğümün çözülmeye yaklaşacağı 2. kısmı bekliyor.

- Reklam -

Outlander 7. Sezon 2. Kısım Çıkış Tarihi - Fragman Starz

STARZ kanalı, World Outlander Day kutlamalarının bir parçası olarak Outlander’ın devam bölümleri hakkında yeni bir duyuru yaptı.

Outlander 7. Sezon 2. Kısım Bölümleri Yayın Tarihi Belli Oldu

STARZ’ın açıklamasına göre Outlander 7. Sezon 2. Kısım 22 Kasım 2024 tarihinde izleyicilerin karşısına çıkmaya başlayacak. Yeni bölümler ise haftalık olarak cuma günleri yayınlanacak.

7. sezonda son olarak 8. bölüm Turning Points yayınlandı. 7. sezon toplam 16 bölümden oluşacak.

Bununla birlikte şimdilerde Outlander 8. sezon için de prodüksiyon aşamasına geçilmiş durumda. Toplamda 10 bölümden oluşacak final sezonu için henüz bir yayın tarihi bulunmuyor.

Outlander 7. Sezon 2. Kısım Çıkış Tarihi - Fragman Dizi

- Reklam -

Öte yandan STARZ, 8. sezonda yapıma dahil olacak yeni karakterleri de tanıttı. Kieran Bew (House of the Dragon, Warrior) emekli bir İngiliz askeri olan Yüzbaşı Charles Cunningham’ı canlandıracak. Frances Tomelty (Woman in the Wall, Catastrophe) karakterin annesi Elspeth Cunningham’ı oynayacak. Carla Woodcock (Such Brave Girls, A Good Girl’s Guide to Murder) ise Grey Ailesi’nin yeni üyesi olan Amaranthus Grey olarak ekibe katılacak.

Outlander 7. Sezon 2. Kısım Fragmanı | İZLE

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

Yeni “Outlander” Dizisi “Blood of My Blood” Yolda

8. sezon ile ana hikâye noktalanacak olsa da Yabancı’nın hikâyesi Outlander: Blood of My Blood ile genişlemeye devam edecek. İskoçya’da çekimleri başlayan spin-off’un bir öncül hikâye anlatacağı ve Jamie’nin ailesi Brian Fraser (Jamie Roy) ve Ellen MacKenzie (Harriet Slater) ile Claire’ın ailesi Henry Beauchamp (Jeremy Irvine) ve Julia Moriston (Hermione Corfield) hakkında olacağı biliniyor.

Outlander’ın ilk 6 sezonu Türkiye’de Netflix üzerinden izlenebiliyor.

Outlander 7. sezon 2. kısım hakkındaki beklentilerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, dizi dünyasından yeni gelişmeler için bizleri Google News’ten takibe alabilirsiniz.

Kaynak: Collider

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Sherlock Holmes 3 Film

Robert Downey Jr., “Sherlock Holmes 3” ile Ünlü Dedektifi Yeniden Canlandırabilir

Tomb Raider: The Legend of Lara Croft Animesi - Yayın Tarihi - Fragman

“Tomb Raider: The Legend of Lara Croft” Animesi Geliyor: Yeni Fragman ve Yayın Tarihi Paylaşıldı