in , , ,

2024’e Damga Vuran “Solo Leveling” Animesinde 2. Sezon için İlk Fragman Yayınlandı

Solo Leveling 2. sezon “Arise from the Shadow” için ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. A-1 Pictures imzalı anime, yılın konuşulan yapımları arasında yer almıştı.

Solo Leveling 2. Sezon Fragmanı
- Reklam -
- Reklam -

Solo Leveling 2. sezon ile geri dönüş hazırlığında. Ünlü manhwa serisinden uyarlanan animenin yeni sezonundan ilk fragman paylaşıldı.

Yayın hayatına Güney Koreli yayın platformu KakaoPage’de 2016 yılında web novel formatında başlayan Solo Leveling, ardından 2018’de webtoon olarak okurların beğenisine sunuldu.

Chugong tarafından yaratılan seri, türünün önde gelen eserleri arasında yer aldı ve 2024’te Shunsuke Nakashige yönetmenliğinde ekrana uyarlandı. Kısa sürede geniş izleyici kitlelerine ulaşan yapım IMDb’de 8,3/10 puan ortalamasına sahip olurken My Anime List’te de iddialı puanlar aldı.

- Reklam -

Yapımcılığını A-1 Pictures’ın üstlendiği anime, ilk sezon finalinin hemen ardından yeni sezon onayını gördü. Yapım ekibi, 2024 bitmeden hayranlara yeni sezonu sunmak için hızla çalışmalara başladı. Neticede Solo Leveling 2. sezon için ilk kısa fragman bugün Crunchyroll YouTube hesabında yayınlandı.

Solo Leveling 2. Sezon Fragmanı | İZLE

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

Arise from the Shadow (Gölgeden Yüksel) adlı Solo Leveling 2. sezon için ilk fragman Anime Expo 2024 etkinlikleri sırasında gösterildi. Fuardaki etkinliklerde Sung Jinwoo’nun Japonca seslendirmesini üstlenen Taito Ban ile İngilizce seslendirmesini gerçekleştiren Aleks Le sahneyi paylaştı. Etkinliğe animenin yapımcısı Atsushi Kaneko da katıldı.

Yapımdan yayınlanan fragman Hiroyuki Sawano’nun 4eVR isimli yeni şarkısıyla açılıyor. Tanıtımda Jinwoo’nun gölgeleri ile düşman canavarlar arasındaki bir karşılaşma yer alıyor.

Solo Leveling 2. Sezon

- Reklam -

Yapımcı Sota Furuhashi, mayıs ayında verdiği bir röportajda Solo Leveling 2. sezonunun dizinin yan karakterlerine daha fazla vurgu yapacağını açıklamıştı. Bu, hem anime hem de webtoon’da Jinwoo’ya odaklanıldığı için ihmal edilen bir konu.

Crunchyroll’un ünlü anime yapımı hakkında hazırladığı belgeselinden sızan görüntüler ise animenin Cha Hae-in’in tasarımına dayanan Jeju Adası Arkı’nı uyarlayacağını öne sürüyor. Animenin ayrıca ilk defa Arise’da ortaya çıkan Alicia Blanche ve Meilin Fisher gibi karakterleri içeren yeni webtoon’dan karakterlere ev sahipliği yapabileceği de düşünülüyor.

Solo Leveling 2. Sezon Fragman

Solo Leveling 2. sezon bölümlerinin 2024’ün son çeyreğinde izleyicilerin karşısına çıkması planlanıyor.

Animenin yeni sezonu hakkındaki beklentilerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, anime dünyasından son gelişmeler için bizleri Google Haberler’den takip edebilirsiniz.

Kaynak: CBR

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Lorien_archers Lorien_archers dedi ki:

    Güzel haber. Şimdi söz Saitama’da. Hadi sensei ver müjdeli haberi.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Blue Lock 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Popüler Futbol Animesi “Blue Lock”ın 2. Sezonundan İlk Fragman Yayınlandı

Boncuk - Emirhan Burak Aydın

Emirhan Burak Aydın’ın Esrarengiz Hikâyelerin Peşine Düştüğü Yeni Öykü Kitabı “Boncuk” Raflarda