in , ,

“Spy x Family”nin 3. Sezonu Resmi Olarak Onaylandı: İlk Poster Paylaşıldı

Spy x Family 3. Sezon onayını almayı başardı. Popüler anime serisi, film uyarlamasının ardından yeni bölümlerle macerasına devam etmeye hazırlanıyor.

Spy x Family 3. Sezon Onayı Aldı: İşte İlk Poster
- Reklam -
- Reklam -

Spy x Family 3. Sezon onayı aldı. Cloveworks’ün ünlü animesinin yeni bölümlerle macerasına devam edeceği, serinin resmi internet sitesinde yer alan bir duyuru ile ortaya çıktı.

2022 yılında başlayan ilk sezonuyla animeseverlerin hızlı bir şekilde dikkatini çekmeyi başarmış olan Spy x Family, ardından bir film uyarlamasıyla beyaz perdede boy gösterdi. Film uyarlamasının yanı sıra 2. sezonu da onaylanan yapımın bölümleri geçen yılın sonlarında tamamlandı. Hayranlar bir süredir Spy x Family 3. Sezon duyurusunu bekliyordu.

Bekledikleri duyuru kısa bir süre önce şu cümlelerle geldi:

- Reklam -

“TV animesi SPYxFAMILY’nin 3. Sezonunun yapımına karar verildi. Daha fazla güncellemeler için sabırsızlanın.”

Animenin 3. sezonunun onayının müjdelenmesiyle birlikte ilk posteri de paylaşıldı. Görselde, Anya ve köpek Bond’un sımsıkı bağını yansıtan bir sahne tasvir ediliyor. Posterde Anya, Bond’la birlikte uykuya dalmış bir vaziyette yıldızın merkezinde görülürken onun çevresine oyuncaklar, kitaplar ve diğer objeler serpiştirilmiş. Yor ve Loid ise odadan çıkar vaziyette resmedilmiş.

Spy x Family 3. Sezon Poster

Görsel, serinin karakter tasarımcısı ve animasyon yönetmeni Kazuaki Shimada tarafından hazırlandı. Posterin tasarımı ise Yuni Yoshida imzasını taşıyor. Yayımlanan ilk tanıtım materyali, SPYxFAMILY Anime Ekstra Görev Özel Etkinliği sırasında duyuruldu.

Söz konusu etkinliğe Loid’i seslendiren Takuya Eguchi, Anya’nın seslendirmeni Atsumi Tanezaki, Yor’un seslendirmeni Saori Hayami ve diğer oyuncular katılım gösterdi.

- Reklam -

Spy x Family 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Spy x Family 3. sezonu, başarılı sinema filmi Code: White’ın vizyona girişinin ardından geliyor. Film dünya çapında 59,6 milyon dolar hasılat elde etti. 8,1 milyon dolarlık tutarın Kuzey Amerika’dan geldiği açıklandı. Eleştirmenler tarafından da olumlu yorumlar alan film, Rotten Tomatoes’ta yüzde 94’lük bir başarı skoru elde etti.

Kaynak manga serisi ise 2024 yılının en çok satan 10 mangası arasında yer alıyor. 3. sezon, CloverWorks’ün son dönemdeki beklenen yapımlarından biri olacak. Stüdyonun bahar dönemi dizisi Wind Breaker de Demon Slayer ve My Hero Academia hayranları tarafından övgü toplamayı başardı.

Spy x Family 3. Sezon Onayı Aldı: İşte İlk Poster

Detaylar henüz açıklanmasa da Spy x Family’nin üçüncü sezonunun, serinin çok sevilen karakterlerini yeni bir maceraya sürükleyeceği kesin görünüyor. Anya ve ailesinin yeni maceralarının başlayacağı tarih ise belirsizliğini koruyor.

Spy x Family 3. Sezon haberini nasıl karşıladınız? İlk iki sezonu nasıl bulmuştunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, anime dünyasından daha fazla haber için bizleri Google News’ten takibe alabilirsiniz.

Kaynak: CBR

Ayşe Yılmaz

Ankara doğumlu, Antalya'da yaşıyor. Hacettepe Üniversitesi'nde İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun. Hayalleri arasında iyi bir İngilizce öğretmeni olmak veya çevirmenlik yapmak var. İngilizce dışında Almanca da bilmekte. Boş zamanlarında kitap okumayı, yürüyüş yapmayı ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Portal - Abdurrahman Aydınlı | Haftanın Kitabı #325

Portal – Abdurrahman Aydınlı | Haftanın Kitabı #325

Dünyanın En Eski Oyunu Antik Mısır'da Ortaya Çıkmadı

Antik Mısır’da İcat Edildiği Düşünülüyordu: Dünyanın En Eski Oyunlarından Biri Aslında Farklı Bir Bölgede Ortaya Çıktı