in

Milly Alcock’lı “Supergirl: Woman of Tomorrow” Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

Supergirl: Woman of Tomorrow filmi vizyon tarihi duyuruldu. Yeni DC Sinematik Evreni’nin Superman sonrası ilk filmi için hazırlıklar başladı.

Supergirl: Woman of Tomorrow Vizyon Tarihi Belli Oldu
- Reklam -
- Reklam -

Supergirl: Woman of Tomorrow filminin vizyon tarihi belli oldu. Başrolünde Milly Alcock’ın yer alacağı yeni DC Sinematik Evreni filmi ile Kara Zor-El’in Galaktik Yolculuğu yeniden başlıyor.

DC Sinematik Evreni’nin heyecanla beklenen yapımlarından Supergirl: Woman of Tomorrow filminin beyaz perdeye geleceği tarih açıklandı. Milly Alcock’ın başrolünde yer aldığı süper kahraman filmi, yaklaşık iki yıl sonrasında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Cruella ve I, Tonya gibi filmleriyle tanınan Craig Gillespie’nin yönetmenliğini üstlendiği ve Tom King ile Bilquis Evely’nin aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlanan film, Kara Zor-El’in bambaşka bir yönünü beyaz perdeye taşıyacak. Daha çok oyuncu kimliğiyle tanınan ve şimdiye kadar sadece bir kısa filmin senaryosunu yazmış olan Ana Nogueira’nın senaryosunu kaleme aldığı proje, Kriptonlu genç kadını Dünya’dan uzakta, sadık dostu Krypto ile birlikte galaksiler arası bir yolculuğa çıkıyor.

- Reklam -

Supergirl: Woman of Tomorrow Yayın Tarihi Belli Oldu

Supergirl’ün bu beklenmedik serüveninin arkasında, kuzeni Superman’in gölgesinde kalmaktan kurtulmak ve geçmişinin acılarından kaçmak istemesi yatıyor. Ancak yolculuğu sırasında babası öldürülen Ruthye isimli bir uzaylı kızla tanışması, hayatını bir kez daha değiştirecek.

Supergirl: Woman of Tomorrow Ne Zaman Vizyon Girecek?

Milly Alcock, Game of Thrones yapımcılarından da övgü alan House of the Dragon’daki performansıyla DC Evreni’nin dikkatini çekmeyi başardı ve yeni Süper Kız rolünü kaptı. Genç oyuncu, Supergirl rolü için James Gunn’ın yönettiği Superman setinde kostümlü bir seçme turuna dahil oldu. Ancak Supergirl seçmelerden kısa bir süre önce bir daha fantastik yapımlarda yer almayacağı ile ilgili bir açıklama yapmıştı.

James Gunn ve Peter Safran’ın DC Evreni’ndeki ilk büyük projeleri arasında yer alan Supergirl: Woman of Tomorrow, köklerinden koparılan ve dünyasını kaybetmiş bir Kara’yı anlatacak. Gunn’ın ifadesiyle izleyiciler “alışık oldukları Supergirl’den çok daha sert” bir karakterle karşılaşacaklar.

- Reklam -

Supergirl: Woman of Tomorrow Çıkış Tarihi Açıklandı

Film öncesinde Alcock’un Kara Zor-El rolüyle farklı bir DC projesinde yer alması bekleniyor. Ancak bunun çekimleri başlamış olan Superman filmiyle bağlantılı olup olmayacağı netlik kazanmadı. Bununla birlikte DC süper kahramanlarının birleşik bir evren oluşturacağı sinyalleri de var.

Supergirl: Woman of Tomorrow, 26 Haziran 2026 tarihinde vizyona girecek.

Yeni Supergirl filminden beklentileriniz neler? Sizce James Gunn DC’de işleri yoluna koyabilecek mi? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, daha fazlası için bizi Google News’ten takip edebilirsiniz.

Kaynak: Variety

Ayşe Yılmaz

Ankara doğumlu, Antalya'da yaşıyor. Hacettepe Üniversitesi'nde İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun. Hayalleri arasında iyi bir İngilizce öğretmeni olmak veya çevirmenlik yapmak var. İngilizce dışında Almanca da bilmekte. Boş zamanlarında kitap okumayı, yürüyüş yapmayı ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi sever.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Dc’nin en büyük hatası bir karakteri tanıtmadan bodoslama filmini çekmesi. Kara’yı kim tanıyor ? Koy Süperman filmine oradan aldığın aksiyona göre filmini çek. Senin elinde Süperman ve Batman gibi babalar var, hayatta gişede çakılmaz, her zaman izleyicisi bulunur. Ama, adamlarda vizyon yok. Saçma sapan karakterlere film çekiyorlar. Ha süpergirl iyi bir karakter ama filmi ne kadar gişe yapar, tartışılır.

  2. Avatar for Kutay Kutay dedi ki:

    Knk zaten karakteri Superman filminde tanıtıp kendi filmini çekecekler…

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Carrie-Anne Moss Fubar 2. Sezon Kadrosuna Katıldı

Arnold Schwarzenegger’lı “Fubar”ın 2. Sezon Kadrosuna Carrie-Anne Moss Katılıyor

Hana-Kimi Anime Uyarlaması Alıyor

Popüler Manga Serisi “Hana-Kimi” Animeye Uyarlanıyor