in ,

Seth MacFarlane İmzalı “Ted” Dizisi 2. Sezon Onayını Aldı

Ted 2. sezon ile geri dönecek. Seth MacFarlane’ın popüler karakteri “Ayı Teddy” yeni sezon onayını aldı.

Ted 2. Sezon Onayı
- Reklam -
- Reklam -

Ted 2. sezon için Peacock’tan yeşil ışık çıktı. Sevilen komedi filmi Ayı Teddy’nin geçmişini konu alan TV dizisi, macerasına yeni bölümler ile devam edecek.

Komedyen ve oyuncu Seth MacFarlane tarafından yaratılan Ted, izleyicilerin karşısına ilk defa 2012 tarihli bir sinema filmiyle çıkmıştı. 50 milyon dolarlık bütçesiyle yaklaşık 550 milyon dolar hasılat elde eden yapım; 2015’te devam hikâyesiyle beyaz perdeye konuk olmayı sürdürmüştü.

Mark Wahlberg’ün hayat verdiği John Bennet ile oyuncak ayı Ted arasındaki eğlenceli maceraları takip eden seride, hayranların gözü üçüncü filme dikilse de Ayı Teddy’nin hikâyesi dizi formatında devam etmişti.

- Reklam -

Ted 2. Sezon Onay

Haziran 2011’de duyurulan dizinin ilk sezonu Ocak 2024’te Peacock’ta prömiyer yapmıştı. Aradan geçen 4 ayın ardından kanal yeni sezon için resmi onayı verme kararı aldı.

Ted 2. Sezon ile Geri Dönüyor

Peacock imzalı dizi, John Bennett (Max Burkholder) ve Ted’in ilk filmdeki olaylardan onlarca yıl önce, başrol karakteri henüz lisedeyken ikilinin nasıl anlaştıklarını ele alıyor.

Dizi aynı zamanda Susan (Alanna Ubach), Matty (Scott Grimes) ve Blaire (Giorgia Whigham) gibi karakterleri de ekrana taşıyarak tüm Bennett Ailesi’nin hikâyesini genişletmeyi hedefliyor.

Öte yandan MacFarlane; senarist, yazar ve yapımcı olarak parçası olduğu dizinin her bölümünde yönetmen koltuğuna da oturarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. MacFarlane’ın 2. sezonda da yönetmenlik serüvenine devam edip etmeyeceği şu an için bilinmiyor.

Ted 2. Sezon Peacock

- Reklam -

Dizi yeni sezonunda Ted’in John üzerindeki etkisinin hayatını nasıl şekillendirdiğini keşfetmeye devam etmeyi planlıyor.

Serinin ikinci filmi dünya çapında 215 milyon dolar gişe hasılatı elde etmiş ve selefi kadar başarılı olamamış olsa da Universal Pictures’a para kazandırmayı başarmıştı.

Dizinin ilk sezonu Peacock’un çok izlenen orijinal yapımları arasına girdi ve IMDb’de 7,9/10 puan ortalamasını tutturmayı bildi. Dizi Rotten Tomatoes’taysa eleştirmenlerden %72, izleyicilerden %90 puan aldı.

Ted 2. sezon yayın tarihi şu an için belirlenmedi. Öte yandan serinin üçüncü filmi hakkında da henüz bir açıklama yapılmış değil.

Ted 2. sezon için sizin beklentileriniz neler? Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, daha fazlası için bizleri Google News’ten takip edebilirsiniz.

Kaynak: Collider

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for kuklacini kuklacini dedi ki:

    Açıkçası keyifli diziydi çokça boş eleştiri gördüm bizim milletten çocuk dizisi sanandan tut içindeki göndermeleri anlayamanlarda dur.Bu dizinden maksimum keyif almak için biraz Geek ve az çok Amerikan streotiplerini bilmek gerekiyor.İçinde çokça gönderme ve sterio tip mizahı var.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Godzilla Minus One İncelemesi

“Godzilla Minus One” İncelemesi: Japon Godzilla’ları Arasında Şimdiye Kadarki En Kişisel Yapım

Young Sheldon Final 7. Sezon - The Big Bang Theory

“Young Sheldon” 7 Sezonun Ardından Final Yapıyor: Jim Parsons Veda Bölümü için Geri Dönüyor