in ,

Homelander’ın Gençliğine Odaklanan “The Boys” Spin-off Dizisi Yolda Olabilir

The Boys: Homelander dizisi henüz resmiyet kazanmasa da bazı ipuçları bu projenin yolda olabileceğini gösteriyor.

The Boys: Homelander Dizisi
- Reklam -
- Reklam -

The Boys: Homelander dizisi, Prime Video’nun anti süper kahraman evreninin en yeni halkası olabilir. Ana hikâye 5. sezon ile sona ermeye hazırlanırken Eric Kripke’nin daha fazla spin-off için çalışmalara başladığı biliniyor.

13 Haziran’da 4. sezonu yayına başlayan The Boys, ana hikâyesini 5. sezon ile tamamlayacak. Garth Ennis ve Darick Robertson ikilisinin imzalarını taşıyan çizgi roman serisinden Prime Video ekranlarına adapte edilen dizi bugüne dek Gen V ve Diabolical spin-off’larıyla kendisine geniş bir kurgu evreni inşa etmişti. Geçen yıl kasım ayında ise Meksika’da geçecek yeni bir proje hakkında ilk detaylar ortaya çıkmıştı.

Şimdi ise Antony Starr’ın hayat verdiği Homelander karakterinin öncül bir hikâyeyle kendi spin-off dizisine kavuşabileceği öne sürülüyor.

- Reklam -

The Boys Homelander Dizi

Haber devamı dizinin 4. sezonuna dair sürpriz bozan (spoiler) içeriyor.

The Boys: Homelander Dizisi Henüz Netlik Kazanmadı

The Boys 4. sezonun geçen hafta yayınlanan Wisdom of the Ages isimli 4. bölümü, Homelander’ın en derin ve en eski yaralarıyla yüzleştiği sahnelere oldukça fazla zaman harcıyor. Karakter, doğup büyüdüğü Vought laboratuvarına bir tür “aile buluşması” için geri dönüyor ve orada çocukken kendisine kötü davranan birkaç kişiyle yüzleşiyor. Homelander laboratuvarda kanlı bir intikama imza atarak gelecek için daha dengesiz bir ruh hâlinin zeminini hazırlıyor. Karakterin köken hikâyesine bu yeni bakış da Homelander’ın rahatsız edici eğilimlerine dair izleyicilere yeni bağlamlar sunuyor.

Olası bir Homelander prequel dizisinin bu geçmişe daha detaylı ışık tutabileceği ifade ediliyor. Karakterin çarpık kişiliğinin nedenleri, şu an için yalnızca ihtimaller dahilinde olan bu projede kapsamlı bir şekilde ele alınabilir.

- Reklam -

The Boys Homelander Dizisi Prime Video

Şu an için hakim görüş, karakterin geçmişine odaklanacağı öne sürülen bu dizinin Homelander’ın 20’li yaşlarının başlarını ele alması gerektiği yönünde. Böylelikle Queen Maeve gibi karakterlerin gençlikleri de bir noktada projeye dahil olabilir ve hikâye Yedilerin geçmişleriyle genişletilebilir.

Olası bir spin-off’ta Antony Starr yerine şimdiden ikonikleşmiş bu rolü hangi aktörün canlandırabileceği ise şu an için bilinmiyor.

Homelander’ın geçmişini konu alan olası bir spin-off dizi projesine sizin bakış açınız ne olur? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, TV dünyasından son gelişmeler için bizleri Google News’ten takip edebilirsiniz.

Kaynak: Nerdist

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

3 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for SpaceMarine SpaceMarine dedi ki:

    Aşırı güzel olurdu bu.

  2. Avatar for Akuma_Blade Akuma_Blade dedi ki:

    Pek de sevmediğim Diabolical’daki, Homelander’ın ilk kurtarmasını yaptığı günü anlatan bir bölüm vardı mesela, böyle bir dizi ne derece gerekli bilemedim. Bence antoloji tadında, farklı farklı ülkelerden Supe hikayeleri görsek iyi olurdu. Meksika’da geçecek bir The Boys spinoff’u düşünülüyordu, sonra vaz mı geçildi bilmiyorum.

  3. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Brightburn ismi ile buna benzer bir film mevcut. Sanırım aynı tema üzerinden ilerleyecek.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Şeytan Ayini Filmi Vizyon

Russell Crowe’un Başrolünde Yer Aldığı “Şeytan Ayini” Filmi Sinemalarda

The Wives - Jennifer Lawrence Yeni Film

Jennifer Lawrence’ın Yeni Projesi “The Real Housewives” Esintili Bir Gizem Filmi Olacak