in , , ,

“The Legend of Vox Machina”nın 3. Sezon Açılış Jeneriği Yayında: Exandria’ya Yeni Bir Dönüş

The Legend of Vox Machina 3. Sezon, Exandria’nın sevilen maceraperest grubunun hikâyesini yeni bölümler ile devam ettirmeye hazırlanıyor.

The Legend of Vox Machina 3. Sezon: Exandria'ya Dönüş
- Reklam -
- Reklam -

Prime Video’nun popüler animasyon dizisi The Legend of Vox Machina, 3. sezonuyla yeniden izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Critical Role ekibinin unutulmaz karakterleri, Chroma Conclave’in acımasız ejderhalarıyla savaşmak için ekimde geri dönüyor.

The Legend of Vox Machina, Dungeons & Dragons’ın popüler masaüstü oyunundan esinlenerek yaratıldı ve hızla en iyi yetişkin animasyon dizilerinden biri haline geldi. Dizinin ilk iki sezonu, Rotten Tomatoes’da %100’lük eleştirmen puanları alarak büyük bir başarı yakaladı. Bu başarı, üçüncü sezon için beklentileri de oldukça yükseltiyor. Laura Bailey, Taliesin Jaffe, Ashley Johnson, Liam O’Brien, Matthew Mercer, Marisha Ray, Sam Riegel ve Travis Willingham gibi seslendirme sanatçıları, karakterlerine yeniden hayat veriyor ve dizinin yapımcı ekibinde yer alıyorlar.

The Legend of Vox Machina 3. Sezon: Exandria'ya Dönüş

- Reklam -

Üç bölümle açılış yapacak olan The Legend of Vox Machina 3. Sezon, her hafta üç yeni bölümle devam edecek ve toplamda 12 bölümden oluşacak. Prime Video, bu sezonda izleyicileri nelerin beklediğini gözler önüne seren etkileyici bir jenerik sekansını da paylaştı.

Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

İşte The Legend of Vox Machina 3. Sezon Açılış Sekansı | İZLE

YouTube video

(Açılış jeneriğini YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

İkinci sezon, Vox Machina ekibinin güçlü Umbrasyl’i alt etmesiyle sona ermiş ve geriye sadece üç ejderha kalmıştı. Ancak Conclave’in terörü ve yıkımı Exandria’yı kasıp kavurmaya devam ediyor. Vex ve Vax’ın annesini öldüren, “Kül Kralı” olarak bilinen Thordak, şimdi ekibin peşinde ve onların üstesinden gelebileceğinden çok daha büyük bir tehdit oluşturuyor. Dahası, Raishan adında başka bir ejderha, kendi çıkarları doğrultusunda Thordak’a karşı ittifak teklif ediyor. Yeni sezon, Vox Machina’nın sınırlarını yeniden zorlayarak Exandria’yı bu büyük tehditten kurtarmaya çalışmasını konu alacak.

- Reklam -

Yeni jenerik videosu, dizinin animasyon stiline dair ipuçları veriyor. Animasyon stüdyosu Titmouse’un elinden çıkan bu sekans, ekibin her bir üyesinin, Thordak ile yüzleşmeden önce elde ettikleri güçleri sergilemelerine olanak tanıyor. The Legend of Vox Machina’nın hikâyesi boyunca karşılarına çıkan en büyük düşman olan Thordak, Vex ve Vax ile olan geçmişi nedeniyle dizinin merkezinde yer alıyor. Thordak’ın güçlü sesi, Lance Reddick’in ölümünün ardından yeni bir hayat bulabilir.

"The Legend of Vox Machina"nın 3. Sezon Açılış Jeneriği Yayında: Exandria'ya Yeni Bir Dönüş

The Legend of Vox Machina 3. sezonuyla 3 Ekim 2024’de Prime Video’da tizleyicilerle buluşacak.

Animasyon dizisinin yeni sezonundan beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, daha fazlası için bizleri Google News’ten takibe alabilirsiniz.

Kaynak: Collider

Tülin Ecem Turhan

22 yaşındayım. İstanbul Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünde öğrenim görmekteyim. Kendimi bildim bileli okumayı, yazmayı ve araştırmayı severim. Bu tutkuma da en iyi şekilde devam etmeyi amaçlıyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for cankutpotter cankutpotter dedi ki:

    Sene başında yeni sezon nerede diye merak edip durmuştum. Bu haber sevindirdi, hatta İGN bir panel de düzenlemişti videosu olması lazım youtube’da. Güzel olacak, bugüne kadar hiç pişman etmedi Critical Role.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Gizemli Radyo Sinyallerinin Kaynağı Bulundu

Gizemli Radyo Sinyallerinin Samanyolu’na Benzer Galaksilerden Geldiği Ortaya Çıktı

Obi-Wan Kenobi - Tatooine - The Acolyte Dizisi

“Star Wars” Evreninden Obi-Wan’ın Tatooine’de İnzivaya Çekilmesinin Gerçek Nedeni 47 Yıl Sonra Açıklandı