in , ,

“The Umbrella Academy” Final Yapıyor: İşte 4. Sezondan İlk Fragman

The Umbrella Academy 4. Sezon fragmanı yayınlandı. Netflix’in çizgi roman uyarlaması dizisi final bölümleriyle ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

The Umbrella Academy 4. ve Final Sezondan İlk Fragman
- Reklam -
- Reklam -

The Umbrella Academy 4. sezon için ilk fragman yayınlandı. Netflix’in uzun yıllardır devam eden dizisi, yayınlanacak yeni bölümleriyle birlikte final yapacak.

Gerard Way ve Gabriel Bá’nın aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlanan dizi, kaotik Hargreeves kardeşlerinin serüvenlerine nokta koyacak. Fragmanda, 3. sezon finalinde yaşanan olaylardan sonra güçlerini kaybeden kardeşlerin yeni bir gerçekliğe uyum sağlamaya çalıştıkları görülüyor. Her biri kendi başının çaresine bakarken, babaları Reginald Hargreeves ortaya çıkıp güçlü ve tehlikeli bir imparatorluk kuruyor. Kardeşlerin bu tuhaf dünyada uzun süre kayıp kalamayacakları açık.

İlk fragman ayrıca müzik tercihiyle dikkat çekiyor: “The Final Countdown” şarkısı eşliğinde, Hargreeves kardeşlerin yeni bir zaman çizelgesinde kaybolmuş ve güçlerinden mahrum kalmış halleri gözler önüne seriliyor.

- Reklam -

The Umbrella Academy 4. ve Final Sezondan İlk Fragman

Reginald’ın karanlık planlarına karşı koymak için bir kez daha bir araya gelmeleri gerekecek. Ancak bu sefer güçleri olmadan, sadece aile bağlarına güvenerek mücadele etmeleri şart. Ancak Viktor ve Ben gibi bazı kardeşlerin güçlerini yeniden kazandığı görülüyor. Demek ki son sezonda kardeşler bir şekilde yeteneklerine yeniden kavuşacak.

Sezonun başında Reginald, ilk sezondan kalma bir replikle izleyicileri karşılıyor. Bu da finalin, serinin başlangıcına bir gönderme yapacağının işareti sayılabilir. Reginald’ın çocukları için her zaman büyük bir engel olduğu düşünülürse, son sezonun ana kötü karakteri olmaya aday görünüyor.

The Umbrella Academy 4. Sezon Fragmanı Türkçe Altyazılı | İZLE

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

Yeni fragman, olayların nereye varacağına dair çok ipucu vermiyor ama The Umbrella Academy’nin müthiş enerjisini ve kardeşlerin eğlenceli çekişmelerini bir kez daha hissettiriyor. Belki de serüven, her şeyin başladığı yere, Reginald’ın kötü niyetli planlarına dönecek.

- Reklam -

4. sezonda geri dönen oyuncular arasında Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Justin H. Min, Ritu Arya, Colm Feore, Nick Offerman, Megan Mullally ve David Cross yer alıyor.

Hargreeves kardeşlerin unutulmaz maceralarını sonlandıracak olan The Umbrella Academy 4. sezon, 8 Ağustos 2024 tarihinde tüm bölümleri ile Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

The Umbrella Academy 4. Sezon Fragmanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Hargreeves Kardeşler Geri Dönüyor: İşte “The Umbrella Academy”nin 4. ve Final Sezonundan İlk Görseller

The Umbrella Academy’nin 4. sezonu için yayınlanan ilk fragmanını sizler nasıl buldunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, yeni çıkan fragmanlardan haberdar olmak için bizleri Google News’ten takibe alabilirsiniz.

Kaynak: Deadline

Ayşe Yılmaz

Ankara doğumlu, Antalya'da yaşıyor. Hacettepe Üniversitesi'nde İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun. Hayalleri arasında iyi bir İngilizce öğretmeni olmak veya çevirmenlik yapmak var. İngilizce dışında Almanca da bilmekte. Boş zamanlarında kitap okumayı, yürüyüş yapmayı ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Vulcan Gezegeni Gercek Degil Mr. Spock

Adını Mr. Spock’ın Gezegeninden Almıştı: Bilim İnsanları Vulcan’ın Var Olmadığını Doğruladı

One Piece 2. Sezona Sürpriz Bir Hasır Şapka Üyesi Katılıyor

“One Piece” 2. Sezonda Başka Bir Hasır Şapka Üyesi Beklenenden Erken Görünebilir