in , ,

Netflix’in Popüler Dizisi “The Umbrella Academy”ye Veda: İşte Final Sezonundan Yeni Fragman

The Umbrella Academy dizisi final sezonuyla veda etmeye hazırlanıyor. Netflix’in popüler dizisinin 4. sezonundan resmi fragman paylaşıldı.

The Umbrella Academy Final Yapıyor: İşte Yeni Fragman
- Reklam -
- Reklam -

The Umbrella Academy final sezonuyla Netflix kütüphanesindeki yerini alıyor. Çizgi romandan uyarlanan popüler dizinin 4. sezonu için Türkçe altyazılı resmi fragman kısa bir süre önce paylaşıldı.

Steve Blackman tarafından Gerard Way ve Gabriel Bá’nın Dark Horse çizgi roman serisinden uyarlanan The Umbrella Academy, 2019’da başladıkları maceranın son bölümleriyle izleyicilere veda etmeye hazırlanıyor.

Görüntülerde Nick Offerman’ın canlandırdığı Dr. Gene Thibedeau karakteri dikkat çekiyor. Thibedeau’nun “Yaşadığımız dünya büyük bir yalan,” sözleri, final sezonunun gizemli atmosferini yansıtıyor. Ayrıca, Justin H. Min’in canlandırdığı Ben Hargreeves karakterinin, tüm zaman çizelgelerini anlamak için kilit rol oynayacağı imâ ediliyor.

- Reklam -

The Umbrella Academy Final Sezonu ile Son Kez Ekranlara Geliyor

The Umbrella Academy Final Yapıyor: İşte Yeni Fragman

Yeni sezon, Oblivion otelindeki çatışmanın ardından zaman çizelgesinin tamamen sıfırlanmasıyla başlıyor. Güçlerinden yoksun kalan Hargreeves kardeşler, kendi başlarının çaresine bakmak ve yeni bir normal bulmak zorunda kalıyorlar. Ancak tuhaf yeni dünyalarının cazibesi uzun süre görmezden gelinemeyecek kadar güçlü.

Babaları Reginald, güçlü ve kötü niyetli bir iş imparatorluğunun başında olarak gölgelerden çıkıp kamuoyunun dikkatini çekiyor. The Keepers adlı gizemli bir dernek, yaşadıkları gerçekliğin bir yalan olduğuna ve büyük bir hesaplaşmanın yaklaştığına inanıyor. Bu garip yeni güçler etraflarında komplo kurarken Şemsiye Akademisi üyeleri son kez bir araya gelmek ve her şeyi düzeltmek için riske girmek zorunda kalıyor.

Dizinin son sezonu, önceki sezonlardan tanıdığımız Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Justin H. Min, Ritu Arya ve Colm Feore gibi isimleri bir araya getiriyor. Ayrıca Nick Offerman, Megan Mullally ve David Cross gibi ünlü isimler de kadroya katılıyor.

The Umbrella Academy 4. Sezon Fragmanı Türkçe Altyazılı | İZLE

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

- Reklam -

Fragman, Ben’in dünyayı kurtarmak için anahtar olabileceğini gösteriyor. Kardeşlerin güçlerini kaybetmiş olmaları, onları yeni zorluklarla karşı karşıya bırakıyor. Varlıklarını silmek isteyen düşmanlarla nasıl savaşacakları ve güçlerini geri kazanıp kazanamayacakları merak konusu.

Final sezonunun bölüm başlıkları da ilgi çekici. Son bölümün adı “Başlangıcın Sonu” olarak açıklandı. Bölümün açıklaması “Seni öldürmeyen şey güçlendirir… değil mi?” şeklinde, bir karakterin ölümüne dair ipuçları veriyor.

Netflix'in Popüler Dizisi "The Umbrella Academy"ye Veda: İşte Final Sezonundan Yeni Fragman

Dizinin hayranları bu son sezonla birlikte Hargreeves kardeşlerin macerasının nasıl sonuçlanacağını merakla bekliyor. The Umbrella Academy’nin final sezonu, 8 Ağustos 2024 tarihinde Netflix’te yayınlanacak.

Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, daha fazlası için bizleri Google News’ten takibe alabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Ayşe Yılmaz

Ankara doğumlu, Antalya'da yaşıyor. Hacettepe Üniversitesi'nde İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun. Hayalleri arasında iyi bir İngilizce öğretmeni olmak veya çevirmenlik yapmak var. İngilizce dışında Almanca da bilmekte. Boş zamanlarında kitap okumayı, yürüyüş yapmayı ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Gladiator 2 Filmi ile Ridley Scott Arenaya Dönüyor | Fragman

Ridley Scott Arenaya Geri Dönüyor: “Gladiator 2” Filminden İlk Fragman

Devil Wears Prada 2 Filmi Geliştirme Aşamasında

“Devil Wears Prada 2” Filmi Geliyor: Meryl Streep ve Emily Blunt, İkonik Rollerine Geri Dönecek