in ,

Anthony Hopkins’li Roma İmparatorluğu Dizisi “Those About to Die” Yolda | İlk Bakış

Those About to Die dizisi için ilk bakış görselleri yayınlandı. Anthony Hopkins’in Roma İmparatoru’nu canlandırdığı yapım Peacock’ta yayınlanacak.

Those About to Die Dizisi - Anthony Hopkins
- Reklam -
- Reklam -

Those About to Die dizisi prömiyer için gün sayarken yapımdan ilk bakış görselleri yayınlandı. İzleyicileri Antik Roma dönemine davet eden dramanın başrolünde Oscar ödüllü aktör Anthony Hopkins yer alıyor.

2021’de The Father ile 1992’de ise The Silence of the Lambs ile Oscar ödülüne layık görülen Anthony Hopkins, yeni yapımlarla izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Son olarak Zack Snyder’ın Netflix yapımı Rebel Moon filmlerinde Jimmy karakterini seslendiren aktör, öncesinde ise Freud’s Last Session yapımında Sigmund Freud’a hayat vermişti.

Şimdi ise Roland Emmerich’in Antik Roma döneminde geçen gladyatör temalı yeni dizisi, Hopkins’in sıradaki projesi olmaya hazırlanıyor.

- Reklam -

Those About to Die Dizisi Peacock İlk Bakış

Yapımda Hopkins’e Iwan Rheon, Sara Martins, Tom Hughes, Jojo Macari, Moe Hashim ve Dimitri Leonidas gibi isimler eşlik ediyor.

Those About to Die Dizisi İzleyicilerle Buluşmaya Hazırlanıyor

Amerikalı yazar ve gazeteci Daniel P. Mannix’in aynı adlı kurgu dışı eserinden uyarlanan Those About to Die, gladyatör müsabakalarının yozlaşmış ve karanlık dünyasında geçiyor. Yapıt, Antik Roma’da spor, politika ve hanedanlıklar arasındaki gerilimi ekrana taşımayı hedefliyor.

10 bölümden oluşacak ilk sezonun yönetmenliğini Roland Emmerich ve Marco Kreuzpaintner üstleniyor. İkili de toplam beşer bölüme yönetmen olarak imza atıyor.

Those About To Die

Dizinin yaratıcı koltuğunda ise aynı amanda 5 bölümün senaryosunu da kaleme alan ve Saving Private Ryan ile tanınan Robert Rodat yer alıyor.

Yapımın müzikleri ise Emmerich, Harald Kloser, Gianni Nunnari, Rodat, Stuart Ford, Lourdes Diaz, Miguel A. Palos Jr, Kreuzpaintner, Herbert G. Kloiber, Martin Moszkowicz, Oliver Berben, Jonas Bauer, Charles Holland ve Namit Malhotra imzalarını taşıyor.

- Reklam -

Dizinin yapımcılığını Entertainment, Hollywood Gang Productions ve Street Entertainment üçlüsü üstleniyor.

Those About to Die Dizisi Peacock

Anthony Hopkins’in Roma İmparatoru Vaspasian’ı (Titus Flavius Vespasianus) canlandırdığı yeni dizi için geri sayım bu yaz sona erecek.

Those About to Die dizisi 18 Temmuz 2024 tarihinde, 10 bölümden oluşan ilk sezonuyla Peacock platformunda izleyicilerin karşısına çıkacak.

Those About to Die

Those About to Die Dizi

Those About to Die dizisi için yayınlanan ilk bakış görsellerini nasıl buldunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, daha fazlası için bizleri Google Haberler’den takibe alabilirsiniz.

Kaynak: Deadline, EW

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Bu adamın oynadığı her rol efsane, bu diziyi izlemek lazım.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Arnold Schwarzenegger ve Danny DeVito'dan Yeni Film Geliyor

Arnold Schwarzenegger ve Danny DeVito Yıllar Sonra Yeniden Bir Araya Geliyor

Çukur - Hiroko Oyamada | Haftanın Kitabı #322

Çukur – Hiroko Oyamada | Haftanın Kitabı #322