in , ,

Kült Fantastik Macera Filmi “Time Bandits” Dizi Oluyor: İşte İlk Fragman

Time Bandits dizi uyarlamasından ilk fragman yayınlandı. Taika Waititi’nin de yapımcıları arasında yer aldığı fantastik macera serisi Apple TV+’a geliyor.

Time Bandits Dizi Oluyor: İşte İlk Fragman
- Reklam -
- Reklam -

Time Bandits dizi oluyor. 1981 tarihli aynı adlı fantastik macera filminden uyarlanan Apple TV+ dizisinden ilk fragman yayınlandı.

Apple TV+, Terry Gilliam’ın 1981 yapımı fantastik filminin televizyon uyarlaması olan Time Bandits’in fragmanını izleyicilerle buluşturdu. Jemaine Clement, Iain Morris ve Taika Waititi tarafından televizyona uyarlanan dizi, tüm yaş gruplarına hitap eden live-action bir komedi-macera serisi olarak izleyicinin karşısına çıkıyor.

Dizinin merkezinde 11 yaşında bir tarih meraklısı olan Kevin (Kal-El Tuck) ve onun katıldığı bir grup hırsız yer alıyor. Lisa Kudrow’un canlandırdığı Penelope karakterinin liderliğindeki bu sıradışı ekip, Kevin’ın ailesini ve dünyayı kurtarmak için heyecan verici bir maceraya atılıyor.

- Reklam -

Time Bandits Dizi Uyarlaması Önemli Tarihi Anlara Tanıklık Edecek

Time Bandits Dizi Uyarlaması Fragman

Fragmanda görüldüğü üzere, ekip zaman ve mekân içinde seyahat ederken tarihin önemli anlarına tanıklık ediyor. Stonehenge’in yapımı, Truva Atı’nın kullanımı, dinozorlar çağı, Orta Çağ, Buz Devri, antik medeniyetler ve Harlem Rönesansı gibi pek çok önemli tarihi olay ve dönem, dizide yer alıyor. Kevin’ın bilgisi ekibin her durumu anlamasına yardımcı oluyor.

Dizinin kadrosunda Lisa Kudrow ve Kal-El Tuck dışında ayrıca Tadhg Murphy, Roger Jean Nsengiyumva, Rune Temte, Charlyne Yi, Rachel House, Kiera Thompson, James Dryden, Felicity Ward, Francesca Mills ve Imaan Hadchiti gibi isimler yer alıyor. Aynı zamanda dizide, Taika Waititi ve Jemaine Clement, yönettikleri dizide konuk oyuncu olarak yer alıyor.

Time Bandits Dizisinden İlk Fragman | İZLE

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

- Reklam -

Toplamda 10 bölümden oluşan dizi, 24 Temmuz 2024’te ilk iki bölümüyle prömiyerini yapacak ve ardından her çarşamba iki yeni bölümle 21 Ağustos’a kadar devam edecek.

Time Bandits Poster

1981 tarihli filmi izlemiş miydiniz? Dizi uyarlaması için paylaşılan ilk fragmanı nasıl buldunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, dizi dünyasından daha fazla haber için bizleri Google News’ten takibe alabilirsiniz.

Kaynak: Variety, Apple TV+

Ayşe Yılmaz

Ankara doğumlu, Antalya'da yaşıyor. Hacettepe Üniversitesi'nde İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun. Hayalleri arasında iyi bir İngilizce öğretmeni olmak veya çevirmenlik yapmak var. İngilizce dışında Almanca da bilmekte. Boş zamanlarında kitap okumayı, yürüyüş yapmayı ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Shelley Duvall - The Shining - Ölüm Haberi

“The Shining”in Yıldızı Shelley Duvall 75 Yaşında Hayata Veda Etti

NASA, Mars'a Yılda Kaç Meteor Düştüğünü Açıkladı

Mars’a Yılda Kaç Meteor Düştüğü Belli Oldu