in ,

Wesley Snipes Yeni “Avengers” Filmine Blade Olarak Geri Dönüyor

Wesley Snipes yıllar sonra bir kez daha Blade rolüne dönmeye hazırlanıyor. Ünlü oyuncunun “Avengers: Secret Wars” kadrosuna dahil olduğu iddia edildi.

Wesley Snipes Avengers 6 Filmi Kadrosunda Blade Olarak Yer Alabilir
- Reklam -
- Reklam -

Wesley Snipes, Avengers: Secret Wars filmi ile yıllar sonra bir kez daha Blade rolüne geri dönebilir.

Son iki Avengers filminde dünyayı rahatsız eden kaçınılmaz kötü Thanos’tu. Ancak Multiverse Saga için asıl sorun yaşanan gecikmeler. Pandemi, grevler ve arka plandaki zorluklar nedeniyle Marvel Sinematik Evreni projelerinin birçoğu uzun süreli geliştirme sorunlarına maruz kaldı. Bunlardan biri de Blade’in yeniden başlatılmasıydı. Mahershala Ali’nin Gündüz Gezen’i devraldığı açıklandığında tarihleri 2019’un ortalarını gösteriyordu. Fakat filmin o zamandan bu yana yapım aşama sürüncemesi hâlâ devam ediyor.

Hayranlar Ali’nin versiyonunu görmek için beklerken orijinal Blade oyuncusu da farklı bir Marvel filmi içinde geri dönebilir. Twitter’da Marvel filmleri ve dizileriyle ilgili gelişmeler paylaşan Marvel Updates sayfasna göre Wesley Snipes, 2027 yılında vizyona girmesi beklenen Avengers: Secret Wars filminde Blade olarak yer almak için hazırlanıyor.

- Reklam -

Wesley Snipes’ın “Avengers 6″da Küçük Bir Rolünün Olması Bekleniyor

Wesley Snipes Avengers 6 Filmi Kadrosunda Blade Olarak Yer Alabilir

Filmin birçok tanıdık yüzü getirmesi beklendiği için bu haber pek de sürpriz olmayabilir. Ancak elbette söz konusu iddianın henüz resmi taraflarca doğrulanmadığını belirtmek gerekiyor.

Avengers: Secret Wars Marvel’a süper kahraman sinemasının geçmişinden hangi yıldızlarını istiyorsa seçme özgürlüğü verdiği için, Snipes’ın bir görünümü pek de hayal değil. Benzer şekilde Blade’in yeniden başlatılmasının 2025’e kadar ekranlara ulaşması pek olası değil. Çekimleri yasaklayan grevler bir yana, film başlangıcından beri senaryo sorunları yaşıyor. Hatta Kit Harington’ın Kara Şövalye’si ile vaat edilen Eternals kesişimin bile gerçekleşmeyeceği belirtiliyor.

- Reklam -

Blade’nin Geçmişi ve Wesley Snipes

Wesley Snipes Avengers 6 Filmi Kadrosunda Blade Olarak Yer Alabilir

Karakter ilk kez 1998’de Blade adlı filmde Wesley Snipes tarafından canlandırıldı. Yapım o zamanlar için bir dizi dövüş sahnesi ve görsel efektlerle dolu aksiyon filmi olarak büyük beğeni kazandı. Ardından 2002 yılında Blade II ve 2004 yılında Blade: Trinity adlı devam filmleri geldi. Snipes bu üç film boyunca karakteri başarıyla canlandırdı ve onu ikonik hale getirdi.

Wesley Snipes’ı bir kez daha bu rolde görme ihtimali konusunda sizler ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, sinema dünyasından yeni gelişmeler için bizi Google News’ten takip edebilirsiniz.

Kaynak: We Got This Covered

Ethem Yekta Ulaş

21 yaşındayım ve Güzel Sanatlar Fakültesi'nde okuyorum. Çocukluğumdan beri bir şeyler üretmeyi seviyorum ve farklı alanlarda deneyim kazanmak istiyorum. Tutkum, öğrenme isteğim ve bu alanlarda kendi tarzımı oluşturma çabamla ilerlemeye devam ediyorum.

5 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

  Böyle güzel iddialar ortaya atmasın kimse lütfen. :slight_smile:

 2. Avatar for Serdar_Gulsen Serdar_Gulsen dedi ki:

  Ben olsam oynamam. Yıllarca Blade 4 ve 5 i bekledik şimdi iş düşünce ufacık bir rol. O da belki. Muhtemelen Morbius yüzünden kesişecek ama Morbiusta hiç güzel değildi. Neyse umarım güzel bir şey olur.

 3. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

  Sırf film izlensin ve ağır fanları çekmesi amacıyla yapılmış bir uygulama, sırf bu yüzden ben de filmi izliyeceğim. Kınıyorum ! İnşallah film yakın zamanda gelir o zaman.

 4. Avatar for Nefrayto Nefrayto dedi ki:

  Olumlu bir karar, umarım senaryo gereği berbat bir halde sunmazlar konudaki rolünü ve yapacaklarını :sweat_smile:

 5. Avatar for Mr_why Mr_why dedi ki:

  Çok kurnazca bir hamle. Marvel biliyor ki Avengers izlemeyen ama blade hayranı bir y kuşagı var. Mesela benim ilgimi çekti fakat Wesley snipes o kadar yıl bekledikten sonra rolünün elinden alınması da benim gibi eski kafalı (Avengers filmleri öncesi) kitleyi kızdırdı.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Yalnız İğdenin Kokusu ile Yücel Balku Külliyatı Tamamlanıyor

Yücel Balku Külliyatı “Yalnız İğdenin Kokusu” ile Tamamlanıyor

hannibal barca kimdir hayatı bilgi

Tarihin Unutulmaz Aktörlerinden Kartacalı Hannibal Barca Hakkında Bilinmesi Gereken 12 Gerçek