in , ,

Oppenheimer ile Aynı Gün Vizyona Girecek: Margot Robbie’li “Barbie” Filminden Yeni Fragman

Margot Robbie ve Ryan Gosling’in başrollerini paylaştığı Barbie filmi için yeni fragman yayınlandı. Greta Gerwig imzalı yapım, izleyicileri Rüya Evi’nin perde arkasına davet ediyor.

Yeni Barbie Fragmanı - Rüya Evi
- Reklam -
- Reklam -

Yeni Barbie filmi için geri sayım sürüyor. Greta Gerwig’in yönetmenliğini üstlendiği yapım, oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor.

IMDb’nin paylaştığı verilere göre 2023 yılının en çok beklenen filmi olan Barbie, Christopher Nolan’ın Oppenheimer’ı ile aynı gün vizyona girmeyi seçmiş olmasıyla da pazarda iddialı olduğunu göstermişti.

Margot Robbie’nin Barbie, Ryan Gosling’in ise Ken karakterine hayat vereceği yapımın yönetmenliği ise Little Women ve Lady Bird filmleri ile toplamda 3 dalda Oscar adaylığı alan Greta Gerwig imzasını taşıyor.

- Reklam -

Barbie Fragmanı 2023 - Margot Robbie

Yapımın Stanley Kubrick’in 2001: A Space Odyssey filmine gönderme yapan ilk tanıtımı Aralık 2022’de, ilk uzun fragmanı ise geçen nisan ayında paylaşılmıştı. Şimdi ise filmin konusu için detaylar veren yeni bir fragman paylaşıldı.

Yeni Barbie Fragmanı Rüya Evi’nin Sınırlarını Çiziyor

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

1959 çıkan ve zaman içerisinde ikonik bir oyuncak bebek markasına dönüşen Barbie’nin macerası beyaz perdeye gelmeye hazırlanıyor. Warner Bros. tarafından geliştirilen yapımda Barbie ve Ken “yaşamın amacını arayış” yolculuğuna çıkıyor.

Klasik film müzikallerinden esinlenen yapımın dünyası da ilk kez detaylı bir şekilde izleyicilere tanıtılmış oldu.

- Reklam -

Film birden fazla Ken’e ev sahipliği yapıyor ve yapımın çatışmalarından birisi de Simu Liu’nun canlandırdığı Ken ile Gosling’in Ken’i arasında gerçekleşiyor.

Yeni Barbie Fragman - Rüya Evi

Yapımın oyuncu kadrosunda Robbie ve Gosling ile birlikte Simu Liu, Will Ferrell, Kate McKinnon, Michael Cera, Dua Lipa, Ncuti Gatwa, Nicola Coughlan, John Cena, Emma Mackey, America Ferrera, Alexandra Shipp, Ariana Greenblatt, Emerald Fennell, Kingsley Ben-Adir, Sharon Rooney, Anna Cruz Kanye, Ritu Arya, Conor Swindell, Jamie Demetriou, Marisa Abela, Issa Rae ve Hari Nef bulunuyor.

Barbie filmi Nolan’ın atom bombasının mucidi J. Robert Oppenheimer’ı konu alan yapımı ile aynı günde, 21 Temmuz 2023 tarihinde vizyona girecek. Nolan, son filmi Tenet’ın ardından WB ile çalışmayı bırakarak Universal ile anlaşmıştı.

Sizin bu yapım ile ilgili beklentileriniz neler? Vizyon günü tercihiniz hangi yapım olacak? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, daha fazla sinema içeriği için bizleri Google News’ten takibe alabilirsiniz.

Kaynak: Collider

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Total War: PHARAOH - Çıkış Tarihi - Fiyatı

Strateji Türünün En Ünlü Serilerinden “Total War”un Antik Mısır’da Geçen Yeni Oyunu “PHARAOH” Duyuruldu

No Hard Feelings Fragmanı - Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence’ın Başrolünde Yer Aldığı 18+ Komedi Filmi “No Hard Feelings”ten Fragman