in , ,

Yeni “Regular Show” Dizisi Geliyor

Yeni Regular Show animasyon dizisi için çalışmalar başladı. Yapımda Mordecai ve Rigby gibi tanıdık karakterler de yer alabilir.

Yeni Regular Show Dizisi
- Reklam -
- Reklam -

Yeni Regular Show animasyon dizisi geliştirme aşamasına alındı. J.G. Quintel tarafından Cartoon Network kanalı için yaratılan popüler animasyon yapımı, yeni bir hikâyeyle evrenini genişletmeye hazırlanıyor.

İlk olarak 2010 yılında Cartoon Network kanalında yayınlanmaya başlayan Emmy ödüllü çizgi dizi, toplam 8 sezon ve 244 bölüm boyunca kendisine her yaştan izleyici bulmayı başarmıştı. Türkiye’de Sürekli Dizi adıyla yayınlanan macera, yerel parkta çalışan iki yakın arkadaşın (Mordecai adlı mavi alakarga ve Rigby adlı rakun) yaşadığı gerçeküstü talihsizlikleri konu alıyordu.

Fransa’nın Annecy kentinde düzenlenen Annecy International Animation Film Festival and Market etkinliği, birçok yeni animasyon projesinin duyurusuna ev sahipliği yaptı.

- Reklam -

Yeni Regular Show Animasyon Dizisi Hakkında Bilinen Detaylar Sınırlı

Annecy’deki etkinlikte, aralarında Regular Show’un da yer aldığı bazı yapımlar duyuruldu. Variety’nin aktardığına göre çizgi dizinin yaratıcısı J.G. Quintel, yeni bir Regular Show dizisi için geri dönüyor.

Yeni Adventure Time yapımları ve Foster’s Home for Imaginary Friends’in spin-off’u da dahil olmak üzere birçok önemli animasyon yapımının geri dönüşünü müjdeleyen etkinlik Annecy’deki izleyicilerden alkış toplamayı bildi.

Yeni Regular Show Dizi

Cartoon Network için geliştirilen yeni Sürekli Dizi macerasında hikâye detayları açıklanmadı. Bununla birlikte Mordecai ve Rigby’nin ana karakterler olarak geri dönüp dönmeyecekleri de doğrulanmadı. Ancak yapımda ana diziden bazı karakterlerin yer alacağı ve yapımın başında J.G. Quintel’in bulunacağı da kaydedildi.

J.G. Quintel daha önce Animation Magazine’e verdiği bir demeçte dizinin finali üzerine şunları kaydetmişti:

- Reklam -

“Her şeyi toparlamak, kesinlikle bir meydan okumaydı. İnsanlara izlemek isteyecekleri şeyleri sunmak ve bizim görmek isteyeceğimiz şeyleri bir araya getirdiğimizden emin olmak… Yıllar boyunca yaptığımız çılgın şeylerin üzerine çıkmaya çalışmak çok tatmin ediciydi.

“Artık yapacak bir şey kalmadığında, ‘Bunu zaten yaptık! Bunu da yaptık!’ demek zorundasınız. Ama bence bunu çözdük ve daha önce hiç yapmadığımız bir sürü şey ekledik ve bu kadar uzun bir süre devam edip bitirmeden yapabileceğinizi sanmadığım bir sürü şey eklemeyi bildik. Bu yüzden işe yaradı.”

Yeni Regular Show Çizgi Dizisi

J.G. Quintel’in 7 yıllık aranın ardından hangi fikirlerle projeyi devam ettireceğini ise zaman gösterecek.

Yeni Regular Show dizisi hakkındaki beklentilerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, TV dünyasından son gelişmeler için bizleri Google News’ten takip edebilirsiniz.

Kaynak: CBR

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Şimdi Pops öldü. Tekrar mı gelecek ? Sürekli diziyi ben her bölüm farklı bir konusu var diye sevmiştim. İş Uzay Macerasına dönünce rutine binmişti. Her bölüm farklı konu olursa süper olur. Artı, Adventure Time mevzusu çok iyi oldu.

  2. Avatar for agg1401 agg1401 dedi ki:

    Yeni Regular Show serisini merakla bekliyorum. Umarım güzel bir şekilde beni tatmin eder.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Possession, Robert Pattinson Yapımcılığında Yeniden Geliyor

Robert Pattinson ve “Smile”ın Yönetmeni, Kült Korku Filmi “Possession”ı Yeniden Çekiyor

Yeni Adventure Time Film ve Dizileri WBD

“Adventure Time” Evreni Yeni Bir Film ve Çizgi Diziler ile Genişliyor