in ,

Yoshihiro Togashi’den Sürpriz Paylaşım: “Hunter x Hunter” Yeni Bölümleriyle Geri Dönüyor

Hunter x Hunter en az 5 bölümle geri dönmeye hazırlanıyor. Manganın yaratıcısı Yoshihiro Togashi, sürpriz haberi sosyal medyasından duyurdu.

Yoshihiro Togashi İmzalı Hunter x Hunter Yeni Bölümler
- Reklam -
- Reklam -

Hunter x Hunter yeni bölümleri ile dönmeye hazırlanıyor. Yoshihiro Togashi, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla manganın kaldığı yerden devam edeceğini bir görselle birlikte duyurdu.

Popüler manga serisinin hayranlarını sevindirecek haber bizzat Yoshihiro Togashi’den geldi. Ünlü mangaka, efsanevi eseri Hunter x Hunter’ın yeni bölümleri üzerinde çalışmaya başladığını sosyal medya hesabından duyurdu. Paylaştığı görseldeki küçük bir detay ise en az 5 yeni bölümün yolda olduğu müjdesini verdi.

Togashi’nin X (eski adıyla Twitter) hesabındaki gönderisinde, çizim aşamasındaki bir sayfa köşesi görülüyor. Bu alışılageldik bir paylaşım tarzı hâline gelmiş durumda. Ancak bu defa sayfa numarası (405) dikkat çekici bir detay barındırıyor. Bu da Togashi’nin en az 5 yeni bölüm hazırladığı anlamına geliyor.

- Reklam -

Hunter x Hunter Manga 405 Yoshihiro Togashi

2023’te 400. bölümle biten Hunter x Hunter, yazarın bilinen sağlık sorunları nedeniyle tekrar bir araya girmişti. Mart 2023’te Togashi, 401. bölüm üzerinde çalıştığını duyurmuş, ardından Ekim 2023’te ise “yeniden başlıyorum” mesajıyla seriyi yakın zamanda devam ettireceğine işaret etmişti.

Şimdi de 405. bölüme ulaştığını paylaşan Togashi, “Ay Şifası Yükselişi” (Moon Healing Escalation) notuyla kendisini daha iyi hissettiğini imâ ediyor. Bu not aynı zamanda eşi Naoko Takeuchi’nin ünlü eseri Sailor Moon’a da bir gönderme niteliğinde.

Yoshihiro Togashi İmzalı “Hunter x Hunter” Mangası En Az 7 Yeni Bölümle Okurların Karşısına Çıkabilir

Ne zaman yayınlanacağı henüz belli olmasa da en azından 5 yeni bölümün yakın zamanda geleceği kesinleşmiş durumda. Üstelik Togashi daha sonra 406 ve 407. bölümlerin de çizim aşamasına geldiğini gösteren iki sayfa paylaşımı daha yaptı.

- Reklam -

1998’den bu yana devam eden Hunter x Hunter, bugün hâlâ popüler anime yapımları arasında yer alıyor. Birçok sinema filmi, OVA serisi ve tiyatro oyununa dahi ilham kaynağı olan mangaya dünyanın dört bir yanından milyonlarca hayran sahip çıkıyor. Shueisha tarafından Kasım 2022’de 37. cilt olarak basılan serinin İngilizce baskısını ise Viz Media Ekim 2023’te yayımlandı. Serinin Türkçe baskısı ise hâlâ bulunmuyor.

Hunter x Hunter Manga Yeni Bölümler

Gon ve arkadaşlarının heyecanlı maceraları, Togashi’nin fazlasıyla tempolu bir çalışma temposuna rağmen sürecek gibi görünüyor. Ancak her şeye rağmen geçici bir final açıklanmış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: “Hunter x Hunter”ın Merakla Beklenen Finali Yaratıcısı Tarafından Açıklandı

Yoshihiro Togashi imzalı Hunter x Hunter mangası hakkındaki yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, daha fazlası için bizi Google News’ten takip edebilirsiniz.

Ayşe Yılmaz

Ankara doğumlu, Antalya'da yaşıyor. Hacettepe Üniversitesi'nde İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun. Hayalleri arasında iyi bir İngilizce öğretmeni olmak veya çevirmenlik yapmak var. İngilizce dışında Almanca da bilmekte. Boş zamanlarında kitap okumayı, yürüyüş yapmayı ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi sever.

3 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for Askeladd Askeladd dedi ki:

  Gazı kaçalı çok oluyor serinin. Ancak final yaptığında geri dönülür. Bu tempoyla takibi çok zor. Umarım sağlığı yerindedir Togashi’nin.

 2. Avatar for Valheru Valheru dedi ki:

  Böylesine iyi bir serinin heder olması gerçekten üzücü. Gerçekleşecek senaryo şu: 1 cilde yetecek kadar bölüm çıkardıktan sonra seri yeniden uzun soluklu ‘hiatus’ verecek.

  Bu seriye boşuna Hiatus x Hiatus denmiyor.

 3. Avatar for Lorien_archers Lorien_archers dedi ki:

  Mangada kaçıncı bölüme denk geliyor? Ben en son Lucilfer vs. Hisoka kapışmasını okuyup birakmıştım.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

James Webb Uzay Teleskobu "Atbaşı Bulutsusu"nu Görüntüledi

James Webb Uzay Teleskobu, “Atbaşı Bulutsusu”nun ‘Görkemli’ Görüntülerini Yakaladı

Taş, Kâğıt, Makas - Erdem Erinç | Çevirmenin Çemberi

Taş, Kâğıt, Makas – Erdem Erinç | Çevirmenin Çemberi: “Doktor, Yazar, Göçmen”