in ,

Renny Harlin’in Yeni Korku Filmi “Ziyaretçiler” Vizyona Girdi

Renny Harlin’in başrollerini Madelaine Petsch ve Froy Gutierrez’in paylaştığı yeni korku filmi “Ziyaretçiler” ilk bölümüyle vizyona girdi.

Ziyaretçiler: Bölüm 1 Vizyon The Strangers
- Reklam -
- Reklam -

Herkül: Efsane Başlıyor ve Ölümcül Sır filmleriyle tanınan yönetmen Renny Harlin’in yeni korku filmi Ziyaretçiler vizyona girdi.

Orijinal adı The Strangers: Chapter 1 olan Ziyaretçiler Bölüm 1; Do Over’ın yazarları Alan R. Cohen ile Alan Freedland tarafından kaleme alınıyor.

Toplam üç bölümden oluşacak bağımsız korku filmi serisi Ziyaretçiler’in ilk macerası yeni bir hayata adım atmak üzere yola çıkan bir çiftin arabalarının bozulmasından sonra bir AirBnb kiralamasıyla başlıyor. Çevreden ve herhangi bir hayat belirtisinden uzaktaki bir evde geçirmek zorunda kaldıkları bu gecede onları gün batımından sabaha kadar üç maskeli yabancının yaratacağı dehşet dolu saatler bekliyor.

- Reklam -

Ziyaretçiler: Bölüm 1 Vizyon

Başrollerinde Riverdale ve Sightless ile tanınan Madelaine Petsch ve Teen Wolf’tan Froy Gutierrez’in yer aldığı film, 17 Mayıs 2024’te Paribu Cineverse salonlarında vizyona girdi. Serinin devam filmlerinin de 2024 yılı içerisinde izleyicilerle buluşmayı bekliyor.

- Reklam -

Ziyaretçiler: Bölüm 1’e dair Geekyapar ortaklığıyla hazırlanan keyifli bir içeriğe göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bu içerik Paribu Cineverse reklamı içermektedir.

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

    Ziyaretçiler’ i okuyunca aklıma bir anda geldi: :smiley:

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Never Let Go: Halle Berry'li Korku Filminden İlk Fragman

Halle Berry Başrollü Korku Filmi “Never Let Go” Geliyor: İşte İlk Fragman

Berserk: The Black Swordsman Fragmanı

Hayran Yapımı “Berserk: The Black Swordsman” Animesinden Yeni Fragman