in ,

Animaniacs Yıllar Sonra Tekrar Geliyor: Hulu Dizisine İlk Bakış

Animaniacs yıllar sonra ekranlara geri dönüyor. Sevilen animasyon dizisinin yeni bölümleri Hulu’da yayınlanacak. İlk fragman geldi bile!

Animaniacs hulu dizi

Efsane animasyon serisi Animaniacs, Hulu’da yayınlanmak üzere yeniden izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Hem de büyük bir sürprizle. Yeniden başlatılacak olan serinin yapımcılığını Steven Spielberg üstlenecek.

Tom Ruegger tarafından yaratılan ve ilk olarak 1993 yılında yayımlanan, toplamda 5 sezon ve 99 bölüm süren Animaniacs yıllar sonra geri dönüyor.

Serinin tanıtım videosu geçen pazar düzenlenen New York Comic Con’da yayınlandı. Aslında bu tanıtım bize bazı ilginç şeyleri de gösterdi. Seslendirme sanatçılarının da açıklandığın sunum videosunda Steven Spielberg’ün çizgi film halini, Yakko, Wakko ve Dot’la birlikte “Jurassic Park” dünyası içinde gördük. Evet, yanlış duymadınız. Hazırlanan tanıtım, Jurassic Park’tan Alan Grant ve Ellie Sattler’ın, Warner Kardeşlerle karşılaşmasıyla başlıyor.

Animaniacs hulu dizi

Sattler’ın, “Böyle çizgi filmleri 1998’den beri görmüyoruz. Böyle yapımlar, animasyonun altın çağından beri televizyonda yok!” dediğini duyuyoruz. Ardından Alan Grant de bize Animaniacs karakterlerini sunuyor. Spielberg’ün çizgi film hali gelip haberi doğruluyor ve Hulu’dan bir konuşmacı, bu yapım için heyecanlı olduklarından bahsediyor. Animaniacs karakterleri günbatımına doğru yol aldıkları sırada Sattler, Spielberg’e merak içinde, “Nereye gidiyorlar?” diye soruyor ve Spielberg, herkesi heyecanlandıran o cevabı veriyor: “Eve gidiyorlar. Animaniacs’e hoş geldin!”

Animaniacs Fragmanı | İZLE

Steven Spielberg serinin uygulayıcı yapımcılığını üstlenirken Warner Bros. Animation ve Blue Ribbon Content’in başkanı Wellesley Wild’la birlikte çalışacak. Amblin Television da projeye dahil olmuş durumda ve yapımcı koltuğunda kendilerinden Darryl Frank ve Justin Falvey’i göreceğiz. Gabe Swarr da serinin eş uygulayıcı yapımcılığını üstlenecek.

Hulu’nun yeniden başlatacağı Animaniacs’ın 20 Kasım 2020’de 13 bölümden oluşan bir sezonla izleyici karşısına çıkması planlanıyor.

Yayın platformu da bu konuda çok heyecanlı olacak ki Hulu’nun, 2. sezon onayını çoktan verdiğini de belirtelim. 2. sezon bölümlerinin ise 2021’de yayınlanması bekleniyor.

Dijital ortamda gerçekleşen Animaniacs tanıtım etkinliğinde seslendirme sanatçılarının ve yapımcıların videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Animaniacs’ın, Hulu tarafından yeniden başlatılacak ve uygulayıcı yapımcılığını Steven Spielberg’ün üstlenecek olması hakkında ne düşünüyorsunuz? Serinin yeni halinde, orijinal versiyonundan neler bulmayı bekliyorsunuz? Tüm düşüncelerinizi bizimle Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilirsiniz.

* * *

* Studio Ghibli, Klasik Filmlerinden 400 Görseli Ücretsiz Erişime Sundu

Kaynak: Variety

Peren Ercan

1995 Çanakkale doğumlu, hayali olan yazarlığın peşinden koşan bir üniversite mezunuyum. Üniversitede beş yılımı geçirdiğim Japonca Öğretmenliği bölümünün bana kattığı kültürel farkındalıkla beraber yeni diller öğrenmeye olan açlığım devam ediyor. Bazıları ödüllü olmak üzere kısa öykü ve roman çalışmalarım var. Büyülü gerçekçiliğin cazibesine yazdıkça kapıldım. O kadar kapıldım ki gerçek hayatta da büyüyü aramaya başladım.

MeToo Hareketi - Medusa with the Head of Perseus

MeToo Hareketine Adanan Medusa Heykeli Tartışma Yarattı

Joaquin Phoenix, Napolyon Ridley Scott Kitbag

Joaquin Phoenix, Napolyon Oluyor: Ridley Scott’ın Kitbag Filmi Yolda