in ,

Attack on Titan Finalinin 2. Kısım Bölümleri 2022 Yılında Yayınlanacak

Attack on Titan finalinin 2. kısım bölümlerinin yayın tarihi belli oldu. Shingeki no Kyojin animesi, 2022 kış sezonu içerisinde final yapacak.

Attack on Titan 4. Sezon 2. kısım

Attack on Titan hayranları için nihayet beklenen duyuru geldi. Sevilen animenin finalinin 2. kısım bölümleri 2022 kış sezonunda hayranlarla buluşacak.

Shingeki no Kyojin 4. ve final sezonu heyecanla devam ediyor. Serinin son sezonu iki kısım halinde yayınlanacaktı. Ancak uzun bir süre boyunca ikinci kısmın ne zaman başlayacağı bilinmiyordu. Bu konuda uzun süre sessiz kalan yayıncı şirket MAPPA sonunda beklenen duyuruyu yaptı. 76. bölümünün 2022 kış sezonunda başlayacağını ve ardından animenin sonlanacağını duyurdu.

Kısa bir süre önce Japonya‘daki Attack on Titan‘ın 75. bölümü yayınlandı ve sonunda bir duyuru yapıldı. Yeni bölüm, bir sonraki bölümünün özel bir önizlemesi ile sona erdi. Pek tabii bu önizleme sonrası hayranlar neler olduğunu görmek için sabırsızlanmaya başladı. Bölüm sonunda 76. bölümün 2020 Kış sezonunda çıkacağıyla ilgili planları gördüler. Ancak bu tarihin tam olarak ne zamana denk geldiğine dair bir bilgi yok.

Attack on Titan Finali 2. Kısım Yayın Tarihi Duyurusu

Anime endüstrisinde kış sezonu genel olarak o yılın ilk ayında başlar. Şimdilik Aralık 2021 olarak açılansa da, Shingeki no Kyojin‘in 4. sezonunun 2. kısmı Ocak 2022’de gelebilir ve mart ayına kadar devam edebilir. Nisan ayının ilk haftasında, manganın on yıllık baskısından sonra final yapacak. Yine de anime için hâlâ süre var. Sonuç olarak ilk sezondan bu yana animede yapılan değişiklikler göz önüne alındığında, özellikle sadece anime üzerinden seriyi takip edenler için heyecanlı bekleyiş bir süre daha devam edecek.

Hayranlar daha şimdiden Eren için işlerin nasıl şekilleneceğini ve daha da önemlisi nasıl sonlanacağını görmek için oldukça heyecanlı.

Hit anime serisi şu anda 4. sezonu ile hem Japonya’da hem de Crunchyroll ve Funimation gibi yayın hizmetleri aracılığıyla uluslararası olarak birçok ülkede yayınlıyor. Tüm dünyada uzun yıllardır etkisini artırarak göstermeye devam eden anime serisi, popülerliği sayesinde final sezonu iki parça olarak uzatıldı.

Sizce Attack on Titan‘ın final sezonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce etkili bir final izleyebilecek miyiz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Comic Book

Oyla!

Hakan Tunç

1988, Darıca. Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Ibrahim_Ozer Ibrahim_Ozer dedi ki:

    Çok iyi dizi. Sonunda bu kısırlaştırma muhabbetinin olmayacağını ve bunun yerine titanların sırlarından birinin daha çözülüp titanların komple yok olacağını düşünüyorum. Bu titan sırrının ağır bir bedeli de olacaktır diye tahmin ediyorum. Ha bir de kısırlaştırma mantığında ciddi bir açık bulunuyor bence. Armin’in sorunu gördüğünü ve ağlayarak ya dikkat dağıtmaya yada güven kazanmaya çalıştığını düşünüyorum. Her türlü bir noktada Eren Armin’den dayak yiyecek. O dayak atma sahnesi ve peşinden gelen bir çok radikal kararın bir bedeli olcaktır Eren adına.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

The Great Gatsby İncelemesi film

The Great Gatsby İncelemesi: Endişe Çağının Çocuğu

Güney Kore Ay'a Araç İndirmeye Hazırlanıyor

Güney Kore 2030 Yılında Ay’a Araç İndirmeye Hazırlanıyor