in , ,

Castlevania 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Castlevania 3. sezon fragmanı paylaşıldı. Netflix’in sevilen animasyon serisi korku dolu bir sezonla geri dönüyor.

Castlevania 3. Sezon Fragman

Netflix’in sevilen animasyon serisi Castlevania, 3. sezonuyla geri dönüyor.

Geçtiğimiz günlerde 3. sezon çıkış tarihi de açıklanan animasyon dizisi, bilindiği üzere bir oyun serisi uyarlaması. Özellikle 2017 yılında çıkan ilk sezonuyla oldukça beğenilmiş ancak sadece 4 bölüm olması sebebiyle eleştirilerin hedefi haline gelmişti. Ardından 2018 sonlarına doğru çıkan 8 bölümlük ikinci sezonuyla daha fazla hayran kitlesine ulaşmıştı.

Nihayet bekleyiş son buldu ve Castlevania 3. sezonu duyuruldu. Önümüzdeki ay Netflix kütüphanesindeki yerini alacak yapım toplam 10 bölümden oluşacak.

“Psikedelik korku” tanımıyla yayınlanan fragmana hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Castlevania 3. Sezon Fragmanı

Castlevania 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Konami’nin ünlü oyun serisinden uyarlanan yapım Warren Ellis tarafından yazılıyor. Dizi, bir vampir avcısının Dracula’nın komuta ettiği, öteki dünyaya ait yaratıklardan oluşan ordunun ablukasındaki şehri kurtarmak için savaşmasını konu alıyor.

Dizinin yönetmenleri arasında Samuel Deats, Adam Deats ve Spencer Wan bulunuyor. Seslendirme kadrsounda ise Richard Armitage, James Callis, Graham McTavish, Alejandra Reynoso, Tony Amendola, Matt Frewer, Emily Swallow, Theo James, Adetokumboh M’Cormack, Jaime Murray ve Peter Stormare gibi isimler yer alıyor.

Castlevania 3. Sezon

Klasik video oyun serisinden uyarlanan dizinin üçüncü sezon çıkış planları için aslında 2019 yılı gösteriliyordu. Ancak yaşanan gecikme sonrası net tarih geçtiğimiz günlerde duyuruldu. Castlevania 3. Sezonu, 5 Mart 2020 tarihinde Netflix üzerinden yayınlanarak hayranlarla buluşacak.

Özellikle Japonya dışı üretilen ve bir anime yapımına oldukça benzeyen dizi, Netflix’in geçtiğimiz yıl ortasında çıkardığı “Enter The Anime” belgeseline de konu olmuştu. Belgeselde dizinin yapımcılarından Adi Shankar ile bir söyleşi gerçekleştirilmiş ve animasyon serisi uyarlanışı sırasında nelere dikkat ettiklerini ve nelerden ilham aldıklarını ayrıntılı şekilde açıklamıştı.

Yeni sezon çıkış tarihi açıklandığı gün ayrıca bir poster de animasyon dizisinin yönetmeni Samuel Deats tarafından paylaşılmıştı.

Castlevania 3. Sezon

Sizler Castlevania’yı takip ediyor musunuz? Dizinin ilk iki sezonunu nasıl bulmuştunuz? Ve üçüncü sezon fragmanı nasıl gözüküyor? Artık anime kavramının sadece Japonya’da yapılan çizgi diziler ile sınırlı kalmaması gerektiğini düşünüyor musunuz?

Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

* * *

* The Witcher 2. Sezon Çekimleri Başladı

* Netflix, Abonesi Olmayanlara Ücretsiz Filmler Sunacak

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

4 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for YTarik YTarik dedi ki:

  Fragmanı izlemeye korkuyorum, supriz bozanlı olur diye korkmaktan…

 2. Avatar for bail bail dedi ki:

  Ben bitti sanıyodum, bi sezon daha izlemek güzel olur.

 3. Avatar for meetraolorin meetraolorin dedi ki:

  Umarım 4.sezonu da görürüz

 4. Avatar for ahyoka_XD ahyoka_XD dedi ki:

  İlk iki sezonu unuttum artık başlayınca en baştan izlerim harika!! Sinir oluyorum kendime tamamlanmamış şeyler izleyip okuduğumda.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

ABD Kütüphane Okuma Oranı

ABD’de Kütüphaneler, Sinemalara Göre 2 Kat Daha Fazla Tercih Ediliyor

Dean Koontz - Corona Virüsü

Dean Koontz, 39 Yıl Önce Yazdığı Romanla Corona Virüsü’nü Tahmin Etmiş