in ,

Castlevania 4. Sezon Onayını Aldı

Castlevania, 4. sezon onayını aldı. Netflix’in ünlü video oyun serisinden uyarladığı animenin devam sezonu 2021’de geliyor.

Castlevania 4. Sezon Netflix

Netflix, Castlevania 4. sezonunun geleceği duyurdu. Yeni sezon haberi, Demir Ustası Isaac’ın sihirli aynasına bakan kısa bir video ile açıklandı.

Şimdiye kadar 3 sezonu yayınlanan Castlevania, tıpkı kült video oyun serisinde olduğu gibi vampirleri, kurt adamları ve cehennemden gelen farklı birçok yaratığı içeriyor. Bununla birlikte ilk iki sezon boyunca Dracula’yla yapılan mücadele, üçüncü sezonda farklı bir boyuta ulaşmıştı. Canavar avcısı Trevor Belmont, büyücü Sypha Belnades ve Dracula’nın oğlu Alucard’ın maceraları görünen o ki daha uzun bir süre devam edecek.

Önceki gün Netflix’in Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla 4. sezonun geleceği kesinleşmiş oldu. Duyuru demirci ustası Isaac’in aynası üzerinden yapıldı.

Sir Ayna’nın Castlevania’dan bazı haberleri var. Dördüncü sezon geliyor.

Castlevania 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Anime serisinin ortaya çıkmasını sağlayan ve bizlerle buluşturan isim Warren Ellis. Çizgi roman, video oyun ve film senaristi olarak tanınan Ellis bugüne dek Marvel ve DC dahil olmak üzere birçok firmayla çalıştı. Uyarlamanın yönetmenleri arasında Samuel Deats, Adam Deats ve Spencer Wan gibi isimler var. Karakterlerin seslerine hayat veren isimler arasında ise Graham McTavish, Richard Armitage, Theo James, Adetokumboh M’Cormack, James Callis, Emily Swallow, Matt Frewer, Tony Amendola ve Alejandra Reynoso bulunuyor.

Serinin yayın tarihi şu an için kesin olarak belli değil. Ancak herhangi bir aksaklık yaşanmadığı takdirde 2021 yılının ikinci yarısında hayranlarının karşısında olacak gibi gözüküyor. Elbette, şu an dünyayı etkisi altına almış olan ve birçok işin aksamasına sebep veren Corona Virüsü pandemisi nedeniyle gecikmelerin yaşanabileceğini belirtelim. 3. sezon bile 1-2 kez erteleme almışken yeni sezonda da böyle bir durumun yaşanması olası duruyor.

Castlevania 3. Sezon

Son olarak 4. sezon konusu veya bölüm sayısının da şu an için belli olmadığını belirtelim. Hatırlayacağınız üzere ilk sezon 4 bölümden, ikinci sezon 8 bölümden ve yayınlanan son sezon da 10 bölümden oluşuyordu.

Castlevania 3. sezonu sizler nasıl bulmuştunuz? Sizce sevilen video oyun serisinden uyarlanan yapım nasıl gidiyor? Dördüncü sezonda neler olabilir? Yorum ve teorilerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden paylaşabilirsiniz.

* * *

* Hayao Miyazaki Filmleri Netflix’e Nasıl Geldi?

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Edward Edward dedi ki:

    Yakında başlayacağım bu seriye.

  2. Avatar for GkiraraJ GkiraraJ dedi ki:

    Alsın alsın. Kaç bölüm olsa izlerim bunu. :relieved:

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Mine Söğüt - Alayına İsyan

Mine Söğüt, Deneme Türündeki “Alayına İsyan” ile Raflarda

Golem Fanzin #1

Golem Fanzin: Spekülatif Kurgu Yeni Yayınına Kavuştu